Skocz do zawartości

Witam wszystkich


Dzony99

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim.

Mam na imię Jacek i mam 28 lat.

Muszę przyznać, że chyba nie trafiłem tu przypadkiem... Nigdy chyba, nie zarejestrowałem się na żadnym forum, a w internecie nie zamieściłem nigdy żadnego komentarza. Ale chcę tutaj być. 

Przekonałem się o tym parę dni temu. Przeglądałem fejsbuka i trafiłem na jakiś post o podrywaniu (zawsze chciałem się tego nauczyć), gdzie post zamieścił użytkownik tego forum Jakub (któremu bardzo dziękuję bo to dzięki niemu się tutaj znalazłem). Jakub zaproponował, że może podać linki do materiałów o relacjach z kobietami, napisałem do niego i ku mojemu zdziwieniu, zaproponował mi rozmowę i podesłał kilka audycji, (poświecił czas kolesiowi, którego nawet nie widział na oczy - szacun ! ) gdyż opisałem mu problem, z kórym się borykam/borykałem.

W całej "karierze" z kobietami nigdy nie miałem większych problemów czy to z ich poznawaniem czy to w związku potrafiłem być asertywny itp itp...

Było tak do czasu, w którym nie poznałem pewnej kobiety. Zakochałem się w jej urodzie i jej... cipce. Pewnie już wiecie co to znaczy. Ale niestety tak było. Popełniłem wiele błędów, ale w pewnym momencie zrozumiałem, że związek w którym tkwie jest toksyczny. Pomimo tego dalej ją kochałem i kocham do dziś. Zaczęliśmy się częściej kłocić i spierać o wiele kwestii. Nie podobało mi się to jak mnie traktowała. Z perspektywy czasu i po odsłuchaniu kilku audycji Marka, wiem że sam się w to wpakowałem. Mijały miesiące, sprawy się trochę prostowały, ale nie było łatwo, chyba zbyt głęboko w to zabrnałem...

Ostatni czas wygląda już dużo lepiej, idealnie nie jest, ale chyba nie będzie i nie o to też chodzi. Kocham tę dziewczynę i myślę, że ona też już jest inna. Będę teraz uważać i będę z wami, aby już błędów nie popełniać i minimalizować krzywe akcje. 
Jeszcze raz chciał bym podziękować Jakubowi. Ktoś pomyśli, że to nie dużo, ale ja bardzo doceniam ludzi, którzy dają coś od siebie, nie chcąc nic w zamian.

 

A zatem witam was wszystkich jeszcze raz bardzo serdecznie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.