Skocz do zawartości

Dakota, chłód jak Clint Eastwood


Rekomendowane odpowiedzi

Podejdźcie, posłuchajcie. Historia ma, nie taka jak w bajce.

Pochodzę z małego miasta. W dzieciństwie towarzyszyła mnie niemoc. W Domu alkohol i przemoc.

Potem rozwód rodziców. Lecz życie dalej zasrane. W domu jak jeść czego nie było. W sklepie bułkę pod bluzą się wynosiło.

Pierwsze zawody miłosne w podstawówce się doświadczyło.

Dopiero technikum, obsługi kobiet mnie nauczyło. Z patologią, gówniarski seks połączyło.

Po latach spotkałem ją. Dobry panie boże. Dwa lata szybko minęło, zanim się sypnęło.

Dziecko mieliśmy w drodze, niech niebo lepiej służy mu, skoro ziemia już nie może.

Lata pracy zaowocowały, średni stan z pąków wydały.

Kiedy spotkasz mnie na drodze, będę uśmiechnięty. Lecz w środku popękany jestem i uschnięty.

Chcesz to się śmiej, szyderco zasrany. Krwawe ślady stóp pozostawiam. Czasem otwierają się rany.

 

 

 

 

Edytowane przez Dakota
  • Like 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DDA, śmierć dziecka, patologia, bieda. Ty się nadajesz na terapię a nie drążenie życiowego autosabotażu w postaci ruchania dup wszędzie. Pomyśl. @Dakota twój domniemany chłód to zbudowane przez patologiczne dzieciństwo poczucie wiecznego zagrożenia owocujące brakami w okazywaniu zaufania. To co sądzisz o sobie to w większości kłamstwo.

Edytowane przez Jaśnie Wielmożny
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dakota Taki chłód, że zakładasz drugi wątek i piszesz o szydercach. No straszny ten chłód.

Najpierw ochłoń, @Jaśnie Wielmożny trafnie napisał. I nie obwiniaj innych, bo w twoim przypadku szukałbym pomocy u specjalisty.

Forum jako suplement, nie lekarstwo.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ekspresja tego co przeżyłeś ale czemu aż tak bardzo w bólu się zanużyłeś?

Czy dzień nowy nie daje Ci nadzieji, że pewnego razu wszytko się odmieni?

Cóż życie hartuje na różne sposoby, nie ma sensu babrać się w krwi w celu wspomnień odnowy.

Moja rada jest taka: Nie żyj ciemną przeszłością lecz idz w tym świecie do przodu z nadzieją i radością.

 

 

 

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki tam chłód jak Clint Eastwood.

 

Lepiej zamiast cudować z rymami i poetyckimi chwytami opisz swoje doświadczenia normalnie, prostym językiem. My jesteśmy fajnymi i mądrymi ale też prostymi, facetami co lubią fajne i proste opisy.

A jak mamy nutkę poetycką na celowniku to se idziemy w kącik poetycki i tam tworzymy rymy i nie tylko ;)

 

PS. Chłód jak Clint Eastwood padł w zetknięciu z kobietą. Teraz to już raczej kluska do ogarnięcia tematu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Azizi Łatwiej mnie się tak piszę. Szybciej się innym czyta.

 

4 minuty temu, Azizi napisał:

PS. Chłód jak Clint Eastwood padł w zetknięciu z kobietą. Teraz to już raczej kluska do ogarnięcia tematu.

Padł. Powstał. Walczy dalej. Wygrał rundę.

21 minut temu, Azizi napisał:

Lepiej zamiast cudować z rymami i poetyckimi chwytami opisz swoje doświadczenia normalnie, prostym językiem.

W dniu 29.10.2019 o 13:05, Jaśnie Wielmożny napisał:

DDA, śmierć dziecka, patologia, bieda.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Odpowiadając na pytanie @deomi

W dniu 7.11.2019 o 18:04, deomi napisał:

Tzn? Czego konkretnie Ci brakowało? Brakuje?

Czego brakowało? Trzeba by odhaczać punkty z piramidy Maslowa. Jedzenia, spokojnego snu. Bezpieczeństwa, Miłości.

Czego brakuje mnie dziś. Umiejętności budowania bliskości z drugą osobą, odpoczywania.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.