Skocz do zawartości

Panie nie lubią marnować swojego czasu - ale chętnie zmarnują trochę Twojego


Yami

Rekomendowane odpowiedzi

@AdamPogadamTo skrót myślowy, a nie wyczerpujący elaborat. Równie dobrze mogłeś napisać, że przyrównałem mgtow do hikikomori ?

 

W pierwszej grupie lokowałbym mężczyzn, na różnych etapach odłączenia od matrixa (wrzuć w wyszukiwarkę hasła typu: 5 stages of redpill lub redpill grief - można to przyrównać do etapów żałoby). I między tymi etapami pojawiają się stany ucieczkowe - nie ucieczka przed światem do piwnicy, lecz przykładowo unikanie mniej lub bardziej zażyłych kontaktów z kobietami, swoisty nihilizm związany z nawiązywaniem bliższych relacji. 

 

W drugiej grupie będą ci którzy przeszli już te etapy i potrafią w zastanych warunkach rynku matrymonialnego i swojego smv wyciągnąć to co będzie dla nich najlepsze, a najogólniej mówiąc - świadomie kontrolować i bawić się procesem, bez przywiązywania wagi do rezultatu (czyt. promowanych przez matriks '' szczęśliwych obrazków") . 

 

Napisałem o tym dlatego, że różne postawy można zaobserwować wśród braci na forum, więc warto mieć świadomość, że wszyscy - pomimo (mniej lub bardziej zaawansowanego) odłączenia od matrixa - pozostajemy na różnych etapach postrzegania zasadniczych spraw związanych z kobietami. 

 

Edytowane przez Komti
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ZamaskowanyKarmazyn napisał:

Czasem mi się wydaje ze one większa przyjemność odczuwają z odrzucania facetow, niż z seksu z nimi. 

Dokładnie, jak maja do czynienia z przeciętnym kolesiem to go spuszczają w kiblu i maja radochę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ZamaskowanyKarmazyn napisał:

Dlatego na takich imprezach trzeba je pierdolić, a jak widać że można to pierdolić fizycznie.  

Naj-sam-pierw mają radochę, że frajerzy sie dowalają a potem jeszcze większa radochę jak ich spuszczają w kiblu, nawet sobie wizualizuję jak wspólnie po imprezie się nabijają z biednych frajerów, kolesie sie tam starają, jeden przez drugiego, drinki stawiają, nadskakują, starają sie prowadzić yntelygentną rozmowę, wdrażają w życie wszystko czego nauczyli sie o podrywaniu z netu a laski robią sobie z tego jaja.

Edytowane przez Ace of Spades
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Ace of Spades napisał:

Naj-sam-pierw mają radochę, że frajerzy sie dowalają a potem jeszcze większa radochę jak ich spuszczają w kiblu, nawet sobie wizualizuję jak wspólnie po imprezie się nabijają z biednych frajerów

Nie muszę sobie wizualizować, bo potrafią wspominać takie sytuacje sprzed kilku miesięcy. Tak jakby miały się czym chwalić ze podchmielony Andrzej do niej podbił, bo mu się chciało ruchac. No rzeczywiście szczyt ambicji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ZamaskowanyKarmazyn napisał:

Nie muszę sobie wizualizować, bo potrafią wspominać takie sytuacje sprzed kilku miesięcy.

No ba! ja to czesto słyszałem w klubie stojąc przy barze, jak panny sa już naorane alkoholem, wielokrotnie rozmawiałem z takimi a one nabijały się ze swoich Bialych Rycerzy ja tez sie nabijałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomekbat to zależy, znam takich którzy nie mają, znam takich którzy potrafią znaleźć te kilka godzin. 

 

Wiele zależy od tego na jakim etapie życia się znajdują, czasami jest tak, że jak są na starcie wszystko poświęcają pracy i zarabianiu pieniędzy, wielu później to zostaje jako nawyk, nie potrafią wrzucić na luz.

 

Ja już jestem po etapie "zarzynania się" dla kasy i staram się mieć przynajmniej wolny weekend dla siebie (nie zawsze wychodzi ale się staram). 

 

Aktualnie praca zajmuje mi +/- 50 h tygodniowo, do tego muszę poświęcać czas na dokształcanie i ogarnianie nowinek z branży to kilka dodatkowych godzin. Nie jest to od godziny do godziny, tylko porozbijane na mniejsze kawałki. 

 

Czasem muszę wstać w nocy, żeby wykonać telefon do innej strefy czasowej, czasem wypadnie coś nieprzewidzianego.

 

Wstaw do tego jeszcze treningi, inne aktywności jak sprawy rodzinne/ zakupy/ towarzyskie itp. to w sumie w tygodniu nie mam zbytnio czasu wolnego, dzień mija i nawet nie wiesz kiedy.

 

I tak na pracę poświęcam mniej czasu niż jeszcze trzy lata temu, wtedy miałem nawet zapełnione soboty, czasem i częściowo niedziele.

 

Ale ogólnie jest tak, że ludzie którzy budują sobie jakiś grafik mogą go elastycznie zmieniać i wygospodarowanie tych kilku godzin na coś, nie jest problemem. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Ace of Spades napisał:

No ba! ja to czesto słyszałem w klubie stojąc przy barze, jak panny sa już naorane alkoholem, wielokrotnie rozmawiałem z takimi a one nabijały się ze swoich Bialych Rycerzy ja tez sie nabijałem :)

Cywilizacja ludzka dąży do upadku, mężczyźni niedługo zaczną być dyskryminowani i wyjebie się ich na księżyc z przeludnienia. Kobiety zaczną się nawzajem rozmnażać, tworząc podgatunek człowieka i już nigdy na świecie nie zostanie podjęta ani jedna decyzja. A ilość estrogenów z tabletek antykoncepcyjnych zagnie czasoprzestrzeń i zrobi wielką wyrwę tak jak Kolonko mówił. Wejdziemy w piąta gęstość i zatoczymy wielkie koło. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Bullitt napisał:

Już naprawdę czasami brakuje mi ochoty na czytanie tych wypocin z użalaniem się nad sobą i nad babami jakie to są straszne.

Przecież nikt ci każe czytać takich wypocin, masz patent na podrywanie i ruchanie panien no i bardzo dobrze, korzystaj ile wlezie, ja tam się cieszę, że są goście tacy jak ty, którym się udało odnaleźć "złotego grała" ale nie wszyscy są tacy jak ty, jak to mówią - ktoś nie śpi żeby spać ktoś mógł, są też tacy kolesie jak ja, którzy coś tam próbowali z mniejszym i większym skutkiem ale spierdolenie kobiet powoduje że na dłuższą metę to wszystko jest zwyczajnie nieopłacalne, także życzę powodzenia! 

21 godzin temu, Bullitt napisał:

Tymczasem często są długie lata same, znam takie i to niejedną. 

No i niech będą, chÓj im w dupe :)

Edytowane przez Ace of Spades
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ace of Spades napisał:

Przecież nikt ci każe czytać takich wypocin, masz patent na podrywanie i ruchanie panien no i bardzo dobrze, korzystaj ile wlezie, ja tam się cieszę, że są goście tacy jak ty, którym się udało odnaleźć "złotego grała" ale nie wszyscy są tacy jak ty, jak to mówią - ktoś nie śpi żeby spać ktoś mógł, są też tacy kolesie jak ja, którzy coś tam próbowali z mniejszym i większym skutkiem ale spierdolenie kobiet powoduje że na dłuższą metę to wszystko jest zwyczajnie nieopłacalne, także życzę powodzenia! 

Nie mam żadnego patentu na uwodzenie. Nie jestem wcale dobrym uwodzicielem na dzisiaj. Bardziej procentuje wygląd i status, który może kręcić pewną część kobiet. 

 

Po prostu nie wyobrażam sobie takiego traktowania jak tu opisuje część braci. Albo nie mają oczu i intuicji przy wyborze kobiet, albo pozwalają sobie wejść na głowę czyli nie mają jaj i charakteru. Ta sama kobieta może traktować pana A jak śmiecia, zaś pana B jak króla. Z czego wynika różnicy? Z zachowania, osobowości i charakteru mężczyzny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bullitt napisał:

Bardziej procentuje wygląd i status,

No ba! Jak ja bym miał wygląd i status to pewnie też by to wszystko wyglądało inaczej, znaczy lepiej a że nie mam ani jednego ani drugiego i do tego jeszcze dochodzi mój wiek oraz cała ta wiedza o rzeczywistych relacjach damsko-męskich to wszystko w sumie powoduje, że zwyczajnie dałem sobie z tym wszystkim spokój, po podliczeniu wszystkich zysków i strat okazało się, że jest to zabawa nieopłacalna przynajmniej dla mnie ale żeby nie było tak pesymistycznie to ja życzę tobie i każdemu powodzenia w tej zabawie.

Edytowane przez Ace of Spades
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.