Skocz do zawartości

Szybka do telefonu


Rekomendowane odpowiedzi

Ostano chciałem sobie naprawić telefon( smartfon) więc kupiłem potrzebną część (szybkę/ digitizer).

Jako że nie posiadam konta w banku z prostych przyczyn, nie lubię być ruchanym przez bank który pobiera opłaty za trzymanie konta w ich banku.

 

Więc przelew tradycyjny, nigdy nie było problemu zamówiłem część której potrzebowałem, wpłata, dzwoniłem do sklepu i dopinałem na ostatni  guzik wszystko gdzie to mam wpłacić hajs.

wpłata poszła, a sklep że nic do nich nie doszło więc do banku i pytam czy wysłano pieniążki, a facetka mówi że 3 dni temu poszły i na pewno mają hajs już u siebie.

 

Dzwonie do nich a oni że nic takiego, nic nie doszło do nich hajsu i jeszcze chcą abym drugi raz im wpłacił hajs. Nie no kurwa tego za wiele, jak jutro nie dostanę wiadomości o wysyłce zgłoszę sprawę do aledrogo i na policje i niech się dzieje wola Allacha.

 

PS. Nie jest to duża kwota ale żeby jebać kogoś na 40 zeta, no kurwa wiem że jest ciężko ale to przesada, żeby olewać tak człowieka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj są oni na aledrogo http://allegro.pl/my_page.php?uid=4544110

A tu ich strona na necie http://serwiskomorek.pl/

No dziwne to fhooj gość ma mnóstwo pozytywów, a tu cwaniakuje

Papierek jest wiec się nie boje, tylko mnie wkurwia takie zachowanie, no ile może iść przelew dzień dwa no ale kurwa nie blisko tydzień.

Sprawdzałem o czy nie pierdolnąłem się podczas wpisywania cyferek na numer bankowy, ale to nie o wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Negatywów dużo nie mają, żadnych utyskiwań o problemy z opłatami - dziwna sprawa. Może wklej tu foto przelewu (zamaż swoje dane), i "ktoś" do nich napisze że będą mieli "reklamę" w wyszukiwarce?

 

Wklej i porównamy wpis z kwitu z danymi sprzedawcy, jak się zgadzają to zrobimy koleżce reklamę w sieci. Możesz zrobić foto komórką i tu wkleić z serwisu np. pokazywarka.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No spoko, taka reklama nie jest warta 40 złotych. Pożycz aparat i wklej zdjęcie - a jakby co to ja sam napiszę do tego sprzedawcy. Ale żeby to zrobić, muszę mieć kwit. Jak fiknie to reklama będzie wisieć w sieci, nawet jeśli za kilka lat się potężnie rozwiniemy. Byłby debilem gdyby się na coś takiego zgodził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.