Skocz do zawartości

Jak być jeszcze lepszym w seksie.


matek919

Rekomendowane odpowiedzi

@letodostałem bardzo solidne rady :)

Teraz tylko ćwiczyć i doświadczać :)

@Tabooprawda spinalem się...Juz jest lepiej bracia dali podpowiedzi co i jak 

17 godzin temu, Krugerrand napisał:

Hmmm, czyżby to leciało w tle?;)

 

Ja nie mogę dojść jak zadzwoni telefon albo dzwonek do drzwi...xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akcja - reakcja... Jak tylko wchodzę do domu z pracy to od razu mógłbym kopulować, nie wiem czy to feromony czy inne cuda. Kręci mnie moja żona mocno a znam ją kilkanaście lat i też dobrze wiem co lubi. Parzymy się właściwie codziennie i nie mam problemu ze wzwodem, nieraz to chciałbym mieć mniejsze libido bo grzmocę ją często dwa, trzy razy wieczorem. Traktuję ją szorstko w łóżku odkąd zaczęliśmy współżycie, leję ją po tyłku, ciągnę za włosy, policzkuję, nieraz zwiążę i zgwałcę. Ż ma orgazm przy każdym stosunku a jak widzę jak szczytuje to od razu mam ochotę na drugi raz i sprzęt nigdy nie zawodzi.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.11.2019 o 20:21, Tomko napisał:

tak zaczepiać w ciągu dnia. Trochę coś zaczynać, ale nie kończyć. I tak kilka razy w ciągu dnia...

Bosche tyle pierdolenia żeby zadupczyć.

Ja wiem że tak się robi, że tak trzeba, ale witki mi opadają na myśl o tej debilnej pojebanej grze, która może być nawet ekscytująca.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Imbryk Przecież to nie zawsze. Wczoraj wszedłem po prostu do mieszkania z dziewczyną, ściągnąłem buty, umyłem ręce, ściągnąłem z niej wszystko i od razu bzykanie w łazience. Nie bądź malkontent, jak ci takie "zdobywanie" kobiety przeszkadza to masz dziwki przecież płatne. Imbryk, nie poznaję kolegi :). 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tomko napisał:

Nie bądź malkontent (...). Imbryk, nie poznaję kolegi :).  

No dobra @Tomko, trochę dziś marudzę - przekonałeś mnie :D

 

I przy okazji znalazłem dobry tekst, który z odpowiednim uśmiechem zdziała cuda:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.10.2019 o 17:16, matek919 napisał:

Ja bym chciał, aby mi naturalnie bez tabletek dłużej stał. 

To wnioski wyciągam, że sport jakieś piwko jedno przed seksem

podkręcenie testo.

regularne umiarkowane ćwiczenia siłowe, ale ważne żeby się nie przetrenowywać.

żarcie - dzień przed "maratonem" jedz raczej białkowo-tłuszczowo, jakieś orzechy, pestki z dyni (magnez,cynk), na noc zjedz ze 2 jajka na twardo (cholesterol jest ważny w produkcji męskich hormonów),

wyśpij się dobrze (bardzo ważne),

rano prysznic gorący-zimny, można taki prysznic powtórzyć na godzinkę przed seksem.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.