Skocz do zawartości

Jak być jeszcze lepszym w seksie.


matek919

Rekomendowane odpowiedzi

To już trochę wiem co zrobić, aby mi dłużej stal :)

Nie zaszkodzi jesli nie będę się spinal, na luzie podejść i napięcie tworzyć bo to pomaga w uj :)

@letolodzik i jeszcze robótki ręczne przez kobietę mi pomagały i nagle konar umiał zaplonac.

Pytanie jeszcze jak dobrze wsadzić od tyłu? Bo niestety nie zawsze mi tak gładko umie wejść i jak chce od tylca a nie udaje się wpakować to robi się trochę dyskomfort...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, matek919 napisał:

To już trochę wiem co zrobić, aby mi dłużej stal :)

Nie zaszkodzi jesli nie będę się spinal, na luzie podejść i napięcie tworzyć bo to pomaga w uj :)

@leto

Pytanie jeszcze jak dobrze wsadzić od tyłu? Bo niestety nie zawsze mi tak gładko umie wejść i jak chce od tylca a nie udaje się wpakować to robi się trochę dyskomfort...

Panna jest sucha jak chcesz zaczynać od tyłu? Miałem tak z jedną ale to u nie był problem zdrowotny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Ace of Spades napisał:

Na wszystko ;)

A tak serio mi pomaga w utrzymywaniu na odpowiednim poziomie mojej filozofii życiowej pt. "Miej wyjebane na wszystko" - ashwa stosowana stosowana systematycznie w sporych dawkach działa jak naturalny środek uspakajający i łagodzący.

Ostatnio też biorę, 2 x 500 mg. Bardzo ciężko mnie z równowagi wyprowadzić.

 

@matek919 Rozumiem, że masz problemy z utrzymaniem erekcji ? Ile masz lat? Zrób sobie badania wszystkie. Może coś z ciśnieniem lub cukrem...

Przed dniem bzykania odpuść robótki ręczne na 2-3 dni.

Jedzenie: Imbir, tak ten korzeń do herbatki :) Orzechy włoskie, Granat. Tran lub olej z wątroby rekina. Jajka, cebula.

Z innych:  utrata maćka z przodu, ćwiczenia (nie potrzebna siłownia wystarczy iść na rower, basen choć ciężary najlepiej podobno podbijają teścia)

dużo snu i mało stresu.

Edytowane przez Vortex of Destruction
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vortex of Destructionja problemów nie mam z utrzymaniem erekcji - tutaj w tym względzie jest ok bo mi potrafi stać, że mam seks trzy czy dwa razy pod rząd. 

Tylko chciałbym właśnie więcej :) Chciałbym jakoś tak jeszcze bez tabletek. Siłownia jest naprawdę ok. 

Rano też się budzę i wzwód jak śpimy z dziewczyną.

Imbir a to muszę się w niego zaopatrzyć tak samo granat i orzechy włoskie i jajka i cebulę a to właśnie jem.

Jestem dobrze nastawiony na ten seks i teraz już tylko ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć.

@Jasnim

panna jest mokra właśnie.

Wszystkie pozycję idą książkową oprócz właśnie na pieska, jakoś nie chcę się tak dobrze wślizgnąć i dlatego tutaj takie pytanie zadaje co byście mi doradzili? Bo pewno źle do tego podchodzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dochodzę za szybko :) Najpierw dziewczyna dochodzi a później ja albo razem dochodzimy hyh.

Tylko chce mieć jeszcze więcej orgazmów i by drag stał haha 

Co z ta pozycja od tyłu moi mili? Jest mokra a coś nie umiem wsadzić niestety. 

RoKsa nie wchodzi w grę bo mamy wysokie libido i robimy często to co się robi z dziewczyną w łóżku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.11.2019 o 17:04, matek919 napisał:

nie potrafimy dojść lub wypada mój konar w czym może być kłopot? :)

Co zle mogę robić...

Niech nie leży jak placek tylko uniesie biodra i odchyli cipkę do góry trochę. Konar nie będzie wypadał i dojdzie łatwiej. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Tomko napisał:

Niech nie leży jak placek tylko uniesie biodra

Albo wsadź jej poduszkę pod tyłek, na jedno wychodzi. Tak przy okazji, jak się będziesz tak spinał żeby być lepszym to dupa blada. Traktuj seks jak zabawę a będzie ok. Jak któryś brat przede mną powiedział że mózg jest najważniejszy w seksie to miał 100% racji. Zresztą w Matrixie którejś części była taka scena. Technika i penis to tylko dodatek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę, żeby w tym wątku ktoś wspomniał o jednej sprawie - zaskoczenie. To jeden z elementów, które składają się na atmosferę, o której pisałem.

 

Nikt nie lubi nudy i rutyny. Zaskocz czymś partnerkę!

 

Przez ostatni miesiąc uprawialiście seks w sypialni? Zapoznaj ją z tylnym siedzeniem swojego samochodu. Albo zabierz na wycieczkę do lasu z przyjemnym finiszem (chociaż to raczej jak się zrobi cieplej, hah). Albo załóż jej opaskę na oczy. Albo zwiąż (ale musisz z tym uważać i wiedzieć, jak to robić bezpiecznie).

 

Ogólnie - rusz głową! Seks zaczyna się w głowie :)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@matek919 Uwodzenie kobiety jest trochę jak wędkowanie. Nęcisz, nęcisz aż w końcu ona wku...iona wypada z zarośli i łapie twojego robaka :D. Żarcik. Ja lubię moją dla przykładu tak zaczepiać w ciągu dnia. Trochę coś zaczynać, ale nie kończyć. I tak kilka razy w ciągu dnia... Potem pod wieczór np. jest bardziej skora do zabaw, bardziej nakręcona. Z byłymi było podobnie. Tu jakaś fotka, tu jakieś historyjki o tym jak ją wybzykam jak wróci z pracy itp...

Edytowane przez Tomko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.10.2019 o 20:29, matek919 napisał:

Co z ta pozycja od tyłu moi mili? Jest mokra a coś nie umiem wsadzić niestety.

 

W dniu 1.11.2019 o 17:04, matek919 napisał:

Jednak coś w niej nie potrafimy dojść lub wypada mój konar w czym może być kłopot? 

Co zle mogę robić...

Tak mnie zastanawia jak to czytam - czy Twoja partnerka uczestniczy w Waszym akcie seksualnym? Bo zadajesz pytania które są do rozwiązania tak naprawdę miedzy Wami, próbowania różnych kątów, wygięć bioder u partnerki. Trochę dziwne to dla mnie, jak mamy Ci powiedzieć czemu wypada? Może nagraj film i wyślij, przeanalizujemy :D

 

I też mi się wydaje że za bardzo spinasz się na ten seks, wyluzuj, ciesz się z niego, że Wam wychodzi, a też tak jak Bracia wyżej pisali pokombinuj z różnymi opcjami. Inaczej zajedziesz się że chcesz więcej a nie możesz, albo pół dnia poświęcone na kombinowanie jak by tu zakombinować by było lepiej. No ale każdy w sumie ma swoje hobby.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.