Skocz do zawartości

Spotkanie


SławomirP

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

 

Sytuacja z teraz. Jadę mpk na akademik. 

 

Poznałem dzisiaj dziewczynę pod aka na imprezowni. Potem spędziliśmy razem noc na mieście. Włamanie do kibla w galerii przez bramki, wjazd do ogródka piwnego na rynku i.chlanie tam. Potem przyszła policja i chcieli nam wpisać mandat, ale spoko i miło zagadałem, oni też byli fajni i skończyło się na pouczeniu.

 

Generlanie było pozytywnie. Ja 22 lata ona 19. Dużo wspominała, że nie ma faceta. Niesty doszło tylko do przytulanek, jakichś pieszczot niewielkich. 

 

Nie chciała iść na akademik. Poszliśmy na miasto bo miała pociąg o 4 rano. 

 

Mam wrażenie, że zjebałem. Do niczego specjalnego nie doszło.

 

Wymienislimy się tylko kontaktami i zachęcała, żeby do niej pisać. 

 

Doświadczenie w dobieraniu sie do.kobiet mam niewielkie i to wybiło.

 

Dziewczyna bardzo ładna.

 

Rzućcie jakąś radą i słowem otuchy bracia. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Twoim wieku to najprawdopodobniej jest jeszcze stosunkowo (nomen omen) proste pożądanie, które możesz zrealizować z każdą inną, jak sobie skorygujesz i wyjaśnisz w głowie wszelkie projekcje i umiarkowany dostęp do okazji. Tak że ciesz się, że tak banalne jest tego podłoże, bo później może być gorzej. Znacznie. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 godziny temu, SławomirP napisał:

Mam wrażenie, że zjebałem. Do niczego specjalnego nie doszło.

 

Wymienislimy się tylko kontaktami i zachęcała, żeby do niej pisać. 

 

Doświadczenie w dobieraniu sie do.kobiet mam niewielkie i to wybiło.

 

Dziewczyna bardzo ładna.

 

Rzućcie jakąś radą i słowem otuchy bracia. 

Czyli niekoniecznie zjebałeś. Po prostu laska nie od razu rozwiera nogi i się ceni.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SławomirP napisał:

Mam wrażenie, że zjebałem. Do niczego specjalnego nie doszło.

Bez przesady. Mogło być gorzej, a tak:

 

2 godziny temu, SławomirP napisał:

Wymienislimy się tylko kontaktami i zachęcała, żeby do niej pisać.

Napisz do niej za jakiś czas, spróbuj się umówić i zobaczysz co z tego wyjdzie. Jak będzie chciała się spotkać, to ok, jeśli będzie kluczyć, coś jej ciągle wypadać i będzie przekładać spotkania, to bierz się za następne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SławomirP napisał:

Rzućcie jakąś radą i słowem otuchy bracia

Pierdol to i idź na zajęcia, dziś wieczorem znowu coś wyrwiesz.

 

Spędziłeś przyjemny czas z fajną dziewczyną, ale przyznaj się, chciałeś ją wyruchać od razu i wcale z nią nie chodzić! :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, SławomirP napisał:

Rzućcie jakąś radą i słowem otuchy bracia.

Przecież nikt nie zginął. Mandatu też nie dostałeś. Masz jej numer telefonu. W tym wieku myślę że wieczór na plus:). Poczekaj chwilę może sama się odezwie. Ewentualnie jak wcześniej najdzie Cię chuć to sam zadzwoń:). Że seksu nie było. Mała strata po cało nocnym maratonie to zanim by do czego doszło. To panna by pewnie zdążyła puścić pawia do kibla a Ty zasnąć:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro to ona odrzuciła twoją propozycję to następny ruch należy do niej. Pod żadnym pozorem do niej nie pisz. Skoro sytuacja skończyła się niedosytem, a ona dojeżdża pociągiem to i tak warunki są mało sprzyjające. Najczęściej masz tylko jedną szansę coś zdziałać. Spędziłeś ciekawy wieczór z ładną dziewczyną, to bardzo przyzwoita historia. Może was los znowu zetknie, ale ma to się stać PRZYPADKIEM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, SławomirP napisał:

Co masz na myśli mówiąc, że później będzie znacznie gorzej?

Np. jak głowa Ci się rozwinie i ułoży a kuśka nieco uspokoi a się ktoś nieoczekiwany przytrafi. 

2 minuty temu, SławomirP napisał:

Czyli już się nie odzywać? 

Powiem Ci tak, pierdolić gierki. Bądź sobą. Chcesz się odezwać - odezwij, chcesz coś powiedzieć - powiedz. Niezależnie od tego czy ją lubisz czy chcesz tylko przeciąć. To już naprawdę jest powszechnie wkurwiające, że wszyscy chcą sprzedawać tylko swój wizerunek, zamiast być kimś naprawdę. Stary, jebać to, albo ktoś Cię łyka jakim jesteś albo szkoda prądu. 

  • Like 15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 hours ago, SławomirP said:

Mam wrażenie, że zjebałem. Do niczego specjalnego nie doszło.

Co niby zjebales??

 

Ledwo poznales dziewczyne, spedziliscie razem sporo czasu (i tak odwazna, ze spedzila w nocy tyle godzin z randomowym kolesiem).

 

Masz bledne nastawienie-seks po paru godzinach znajomosci.

 

Tzn zdarza sie to ale zwykle nie.

 

Jesli polubiliscie sie, byl

delikatny kontakt fizyczny, pani nie dala kosza to kontynuuj i zapros ja normalnie na kawe etc.

 

Nadal nie widze niczego co zjebales. Pilka nadal w grze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Ci poszło jak na początek znajomości, serio. Masz numer więc furtka do dalszego działania otwarta. Pamiętaj tylko żeby zbytnio nie popłynąć i za bardzo nie nadskakiwać. Nie wiem na co konkretnie byś się zapatrywał związek/ FWB/ONS? Ale po takim początku masz szansę na każdą z możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.10.2019 o 04:34, SławomirP napisał:

Rzućcie jakąś radą i słowem otuchy bracia. 

Chciałbyś aby z każdym szła na akademik pierwszej nocy? Jest normalnie, fajnie, laska Ci się podoba to się odezwij*** - zwykła sytuacja.

 

***Petent uprzejmie proszony jest o zdjęcie cipy z piedestału w razie kontaktu.

 

Edytowane przez Exar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogło być 101 powodów.

Może się nie ogoliła.

Może się nie podmyła.

Może chomik jej umarł.

Może śmierdziało ci z ust.

itp,itd.

 

ONS nie są takie częste. Musi nastąpić połączenie spraw - ty musisz być atrakcyjny, ona musi być napalona i gotowa, no i jakaś sposobność musi nastąpić (np musisz zorganizować okazję).

 

Jak po 3 spotkaniu nie wyjdzie, no to wtedy na pewno coś nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.