Skocz do zawartości

Podnoszenie SMV.


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, jak podnieść swoje SMV? Na co składa się SMV. 
 

Wiem że:

-wygląd,

-ciało,

-status społeczny,

-sława,

-doświadczenie życiowe,

-pewność siebie/charakter,

-pieniądze,

-ciuchy,

 

I to chyba w takiej kolejności leci. Czasem jesli punkt niżej wartościowy, jest wystarczająco wysoki, może wskoczyć do góry i nadrobić inne nasze wady. Przykładowo ktoś nie musi być bardzo urodziwy, ale status społeczny i fejm sprawiają że wygląd i ciało nie przeszkadzają już tak bardzo. 
Poza tym mając dużo pieniędzy można podrasować swój wygląd tak jak niektórzy znani piłkarze. 
 

Macie jakieś sugestie co do wyglądu tej drabinki i jakieś łatwe sposoby na poprawę SMV? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką teorię

 

Jeżeli w czymś jesteś mega wybitny, ale naprawdę 11/10. To wszystko inne może być na 1, a i tak osiągniesz sukces

 

Przykładowo

Stephen Hawking -Inteligencja 11/10, a to dało mu sławę, pieniądze, władze...

Arnold Schwarzenegger - ciało 11/10, a to dało mu...

Adolf Hitler- charyzma 11/10 a to dało mu...

Jarosław Kaczyński wytrwałość 11/10 a to dało mu...

Freddy Mercury oryginalność 11/10 a to dało mu...

 

Powyższe postaci osiagneli sukces, oczywiście nie tylko konkretną cechą. Chciałem przedstawić swoją koncepcje w skrócie.

 

Oczywiście życie nie jest czarno-białe i rożnie się układa. Nie twierdzę, ze warto popadać w skrajności w skrajność.

 

  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko po to aby zrealizować cele które realizują nawet bakterie :) .

 

Ktoś puścił bąka z tym SMV, a teraz cała gama facetów się o to zabija, a jako puenta najlepiej kupić książkę, w której zawarta jest cała ta cenna wiedza, wprost od starożytnych Egipcjan jak podnieść SMV i wreszcie stać się kowbojem seksu :D .

 

Więcej byś zrobił dla siebie jakbyś się skupił na zaletach, jak się na tym koncentrujesz to się ''powiększają'' i pojawia się odpowiednia energia, podobnie w drugą stronę.

 

41 minut temu, ZamaskowanyKarmazyn napisał:

Macie jakieś sugestie co do wyglądu tej drabinki i jakieś łatwe sposoby na poprawę SMV? 

Szybko, łatwo i przyjemnie :D .

 

Ale zapomnieli dodać w tej książce że charakter buduje się latami, pewność siebie rośnie podczas zmagania się z przeciwnościami, to trwa długie lata :) .

 

Wygląd to kwestia drugorzędna, bo wystarczy dbać o siebie, umyć i wyczyścić brud spod paznokci, nauczyć się rozmawiać z ludźmi, połechtać ich ego i sprawić by w Twoim towarzystwie czuli się wysłuchani i stali się wyjątkowi...w swoich oczach, oto sekretna wiedze 33 poziomu masonerii.

 

Bo tak budować siebie aby zruchać, to trochę słabo, seks jest przereklamowany, choć przyjemny to tylko dodatek.

 

Odstaw samozwańczych trenerów podrywu i innych cymbałów, dziękuje za dar życia i skup się na pozytywach.

 

Dopóki wierzysz że jesteś niekompletny, jesteś na pasku wszelkiej maści oszustów i manipulantów którzy w pewien sposób żerują na Tobie.

 

Edytowane przez The Motha
  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz podnieść swoje SMV w takim sensie, że chcesz ruchać więcej kobiet, to doprowadź swoje ciało do perfekcji, do takiego stanu, jaki preferuje większość kobiet, są na ten temat badania naukowe, wczytaj się to znajdziesz preferowany przeciętnie przez kobiety typ ciała, rodzaj ubrań, perfumy itd itp. Znajdziesz też przeciętnie preferowany sposób podejścia do relacji (dominacja, status społeczny itd).

 

Tylko serio, kogo to obchodzi? Jak masz na celu jeszcze w tym roku zaliczenie 10 kolejnych Karyn, to spoko, nie mi to oceniać, wtedy optymalizacja SMV to jest droga dla Ciebie.

 

I w ogóle kogo obchodzi ruchanie X kobiet rocznie. Czy to nie jest nudne?

 

Natomiast jak chcesz znaleźć kobietę taką, jakie Cię interesują, która będzie zajebista z Twojego punktu widzenia, to robi się to trochę bardziej skomplikowane. Na pewnym poziomie przestają się liczyć aż tak bardzo takie ogólniki jak "SMV z punktu widzenia przeciętnej kobiety" (chociaż nikomu nigdy jeszcze nie zaszkodziło to, że wygląda jak Brad Pitt z Fight Clubu!), a zaczynają się liczyć szczególiki, na tematy których nie ma badań. Na przykład zainteresowania. Albo to że dana kobieta w swoich preferencjach nie idzie w 100% zgodnie z książkowym podejściem do SMV. Znałem taką, która lubiła chudych mężczyzn. Wiem, bo przejrzałem z kim się wcześniej bujała. Bez wyjątku wysocy, szczupli goście. I co teraz?

Edytowane przez leto
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.