Skocz do zawartości

Jak to jest z młodszymi? Okiem Pani Maliny Błańskiej


Psotnik

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

trafiłem na jutubie na taki film. Moim zdaniem w tym co mówi Pani Malina jest trochę prawdy, w tym także takiej redpillowej (czyli np. że starsze kobiety nie zaakceptują młodej dupki w towarzystwie). W sumie całkiem ciekawy punkt widzenia. Generalnie mam mieszane uczucia.

 

Co sądzicie?

 

 

 

 

Edytowane przez Psotnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety są dyskryminowane na rynku pracy, kobiety mniej zarabiają, kobiety to, kobiety tamto. Do tego irytujące skakanie przed tą kamerką zawieszoną wyżej, żeby eksponować swoje cycki. Dziękuję, dotrwałem zaledwie do połowy tych mundrości.

Edytowane przez Kleofas
  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowoczesność, kobiecość, takie tam. I od razu na początku pada:

"Kobiety również zwracają uwagę na pozycję, na to czy mężczyzna rokuje, na to czy będzie samcem, który zapewni bezpieczeństwo jej przyszłym dzieciom."

 

To oczywiście sama prawda, czysta, wydestylowana. Tu wyłączyłem, bo od razu widać, że pierdolić zawsze można, ale biologii nie da się oszukać i nie da się odkryć nowego koła. Atencjuszka 150%. Ignore.

 

Zwracam dodatkowo uwagę na zaimek dzierżawczy odnoszący się do dzieci:

JEJ.

Edytowane przez Exar
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze warto dodać, jej twierdzenie, że kobiety dlatego szukają lepiej zarabiającego faceta bo same są dyskryminowane płacowo. Niedawno wkleił ktoś tutaj informację, jakie problemy mają kobiety z USA, które szukają super dobrze zarabiających facetów a jest ich niewielu. Wynika z tego, że kobieta jest i będzie permanentnie niezaspokojona i będzie zawsze chciała faceta zarabiającego jak najwięcej niezależnie od jej sytuacji materialnej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stara dupą z tej Maliny to zniechęca facetów do młodszych kobiet.

U mnie w rodzinie to ojciec jest dużo starszy od matki i jeśli miałbym się jakimś cudem związać to z młodszą zdecydowanie.

Czy tylko mi wydaje się że to feministka bo tak trochę zalatuje z urody feministką.

Edytowane przez pillsxp
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dziwnym towarzystwie owa pani się obraca.

Moja partnerka jest o 16 lat młodsza ode mnie i jest traktowana jak każdy inny uczestnik dyskusji.

Generalnie, nie znalazłem ani jednego argumentu w w audycji, który ma jakiekokwiek odzwierciedlenie w rzeczywistości. 

Jednym słowem pani jest niewiarygodna.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozkoszne są kobiety jak udają  mądrzejsze niż są. A to że jeszcze w to wierzą rozczula mnie i roztkliwia na równi ze szczekaniem dwu-kilogramowego "Brutusa".

Te starania żeby jak najwięcej było widać tego co pozornie chciała zakryć też urzekające.

Aż się prosi podejść, ucałować w czółko i pogłaskać z troską.

 

Edytowane przez jaro670
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Malina zaczyna videło od słów, że po ostatnim jej wywiadzie z Dominiką Korwin Mikke wylało się na nią szambo ściek, że Dominika młoda dupa ze starym dziadem za hajs poszła. Tam się wylało szambo, ale nie na Dominikę tylko na panią "redaktór" która zadaje durne pytania i wchodzi w słowo, szkoda że Dominika tak rozpoczęła coming out medialny bo komentarze były przychylne.

 

Pani Malina pier*** jak zwykle i generalizuje mając monopol na wiedzę jednocześnie cytując myślicieli tak wielkich jak ona min. pana Andrzeja Saramonowicza.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no kurwa serio, strasznie źle się dla mnie skończyło że miałem dziewczynę ponad 10 lat młodszą od siebie. Normalnie syf kiła i mogiła, trauma na całe życie. Najgorsze w tym wszystkim było dotykanie jędrnego, młodego, szczupłego ciała - takich rzeczy się szybko nie zapomina, to zostaje w człwieku na długo. Chyba pójdę dać na mszę żeby dobry Pan Bóg zesłał mi jakąś wspaniałą, dojrzałą 50-latkę.

 

A swoją drogą, feministki proszę mi tu szanować.

Ale jednak jakieś tam ziarnka prawdy pani Malina przemyca: "ta niegdyś młoda kobieta... bo dziś już jest po trzydziestce" :) 

Jeszcze chciałbym Wam zwrócić na jedną rzecz uwagę - to, co mówi pani Malina, jest toczka w toczkę odbiciem lustrzanym opinii niektórych co bardziej zatwardziałych redpillersów/MGTOWersów. Uproszczenia, uogólnienia, "wszyscy mężczyźni to...", "większość kobiet to...", "mężczyźni robią dzieci żeby kobieta była cicho", "rolą mężczyzny jest bycie aktywnym ojcem" itd itp. Także następnym razem, jak będziecie wrzucać na forum teksty typu "kobiety są mniej inteligentne" albo "rolą kobiety jest siedzenie w domu i wychowywanie dzieci", to przypomnijcie sobie panią Malinę i pomyślcie nad tym wszystkim trochę głębiej.

Ja pierdolę, jej uwagi na temat Urbana są naprawdę poniżej pasa. Co by o Urbanie nie mówić, to jednak nie da się nie zauważyć że intelektualnie, materialnie, emocjonalnie, no w każdym wymiarze, przewyższa Błańską tak gdzieś o 13 poziomów. Urban mógłby w Sevres w Paryżu robić za wzorzec "miej wyjebane a będzie Ci dane", również w sensie dystansu do siebie samego, za co go meeeega szanuję. Komentarze Błańskiej do wywiadu, którego on jej udzielił są totalnie żenujące i tylko pogłębiają odczucie, jak bardzo Urban ją miażdży na każdym polu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.