Skocz do zawartości

Trzymanie ramy a bycie romantykiem


Rekomendowane odpowiedzi

Nawet mi się nie chce tego komentować (bo siedzę w samochodzie w korku xd).

 

Większość normalnych kobiet odbiera gburowatych chamów jako gburowatych chamów a nie jako zajebistych kolesi do ruchania.

 

Bycie chamem i skurwielem to ta sama strategia, co kolesie którzy bez powodu wszczynają bójki - pokazuje tak naprawdę kompleksy przykryte pod maską pseudo-alfowatości.

PS zwróćcie uwagę że piszę o normalnych kobietach. Jak interesują Was zbliżenia z zaburzonymi to pewnie takie strategie mogą się sprawdzać.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Vortex of Destruction napisał:

Na bycie tzw romantycznym skurwielem ?

Bądź skurwielem, bij, ubliżaj itd, tak napisali w poradniku do podcierania dupy :) .

 

Tak zwany skurwiel, bad boy to osoba zaburzona, jego zachowanie wynika z konstrukcji psychicznej, nie jest wyuczone, w Twoim przypadku pytając się o to jak się takim stać, zdradzasz ważny szczegół, mianowicie to nie jest Twój naturalny stan, w związku z czym los w pewnym momencie ''powie'' sprawdzam, i okaże się że król jest nagi :) .

 

 

 

37 minut temu, Vortex of Destruction napisał:

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Tomko napisał:

Ja pier... Jak kupienie lasce od czasu do czasu kwiatków jest białorycerskie to ja się nie dziwię, że niektórzy tutaj mają ciężkie problemy z ruchaniem.

Widzisz właśnie o to chodzi, że ja nie mam problemów z ruchaniem :)

Tylko sie zastanawiam, kiedyś za szczyla to potrafiłem do panny na drugim trzecim spotkaniu z bukietem wystartować. No i co? cytując klasyka... wszystko chuj...

 

NIE PYTAM SIE CZY KUPIĆ PANNIE KWIATY BO TE DOSTANIE DOPIERO NA URODZINY ZA 2 TYGODNIE.

Pytanie tylko, czy istnieje jakiś złoty środek. Ying Yang. Bo mi się wydaję, że jestem zbyt obok przez te wszystkie czerwone tabletki.

 

Edytowane przez Vortex of Destruction
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Vortex of Destruction napisał:

Czy istnieje sposób na pogodzenie tych dwóch rzeczy? Na bycie tzw romantycznym skurwielem ??

Nie wiem skąd fascynacja w Tobie zaburzonymi jednostkami, skurwiele czy tzw bad boye, to jednostki zaburzone, ich skurwiałe podejście do kobiet jest ich naturalnym stanem, natomiast w Twoim przypadku, pytając o to, zdradzasz coś bardzo istotnego, że to nie jest Twój naturalny stan, w związku z czym małpując dane zachowania, los w pewnym momencie ''powie'' sprawdzam, i okażę sie że król jest nagi, a wtedy wstyd jest potworny :) .

 

19 minut temu, leto napisał:

Zacznijmy od tego - po co być skurwielem?

Bo mu w ''męskich'' czasopismach do podcierania dupy, albo rozpałki na grilla napisali.

Edytowane przez The Motha
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vortex of Destruction Dziś planuję do niej wpaść na chatę z rosołem i obiadem bo się nie spodziewa, że będę. Zostanę na weekend bo mam 100km do niej. Może kochanek zdąży uciec przez okno ?. Lepsze to niż kwiatki. 

A kiedy kwiatki dać? Proste - wtedy kiedy się nie spodziewa :).

Edytowane przez Tomko
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej być zwyczajnie sobą tzn bądź takim jakim się najlepiej czujesz, może panna cię oleje ale przynajmniej będziesz szczęśliwy, że musiałeś kogoś udawać a i tak gówno z tego wyszło, bycie romantykiem czy Białym Rycerzem to również udawanie kogoś kim się nie jest po to żeby uzyskać jakiś plusy u kobiet, ja np nie jestem ani BadBoyem ani Romantykiem w białej zbroi, lubie sobie  często i gęsto rzucić mięsem, czasem jestem miły a czasem chamowaty, żadnego zielska babom nie kupuje, kiedyś sie starałem, udawałem a efekt był taki sam jak teraz czyli różnie raz kwadratowo, raz podłużnie.

Reasumując - najlepiej zachowywać się tak jak się lubi i dobrze czuje bo kiedy panna cię oleję (a prędzej czy później oleje) to przynajmniej nie będziesz miał do siebie żalu, że się niepotrzebnie starałeś i robiłeś z siebie głupka.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zawsze wszyscy uczyli, że kobietom trzeba dawać kwiaty bez powodu... albo co gorsze - na przeprosiny! ? ah... a nie jest najlepiej po prostu przy różnych okazjach? Urodziny/święta/dzień kobiet/rocznica/walentynki?

Gorzej, że panny nauczone są, że zrobią foch albo zero korzyści dla pana a on i tak przyleci z bukietem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z feedbacku ktory dostawalem od paru pan (30+) wynika,

iz dzis malo ktory facet jest w dzisiejszych czasach “szarmancki/oldschoolowy” (kwiaty, male prezenciki, niespodzianki, romantiko gesty, trzymanie drzwi etc).

Oczywiscie poklosie rownouprawnienia.

Co wiec robilem? Dawalem im to za czym tesknily, w odpowiednich dawkach. W innych sytuacjach bylem “dominujacy”. Panie zadowolone, ja tez :)

 

Wg mnie takimi oldschoolowymi zachowaniami wyrozniasz sie w dzisiejszych czasach.

 

23 minutes ago, Tomko said:

bo mam 100km do niej

Loooo panie. To ona mysle zwraca ci 50% kosztow lub nalegasz na spotkania w polowie drogi. No i miesieczne sie rozliczacie oczywiscie co do grosza. Zreszta, 100 km, za daleko i twoja zbroja swieci blaskiem. Podziekuj jej i szukaj jakiejs do 1km od domu. ?

 

Acha, i niech ci odda 50/50 za ten rosol !  

 

 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdole! Serio - pierdole! ? Tyle wałkowania tematu alfa samców, trzymania ramy itd a tu tak spłycone - czy facet może kupić kwiatka, czy lepiej jak jest chamem ? co to za rozkminy!??? Rozmieniajie poważnych konstatacji na drobne, trochę wstyd zwłaszcza dla starszych użytkowników...

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Vortex of Destruction napisał:

Z jednej strony kupiłbym białorycersko kwiaty, z drugiej strony meh... po co... i tak to nic nie da nie zostanie docenione a i tak skończymy w łóżku.

No no, prawdziwy Chad z Ciebie. Mistrzu daj mi nauki ?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.