Skocz do zawartości

Zgrzeszyłem następującymi czynami...


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Pragnę wyznać swe grzechy przed Braćmi, by odzyskać spokój ducha i się troszkę pochwalić  :D

 

 

 

1. Pukałem pasztety, grubaski, niunie z deformacjami ciała - gdy ładne mnie nie chciały, a czułem się samotny.

 

2. Pukałem bez gumy dla zwiększenia rozkoszy, ryzykując chorobą weneryczną, ciążą i adidasem.

 

3. Rżnąłem mężatki z portali randkowych (nie znałem ich wcześniej, ani ich rodzin) bo dawały bez gumy i w tyłek.

 

4. Biłem kobiety paskiem, ręką i pejczem dla zwiększenia ich i swojej rozkoszy.

 

5. Chodziłem na dziwki z kolegami i bez. Tirówki też, dla adrenaliny.

 

6. Rozdziewiczałem dziewice z poczuciem triumfu i rozkoszy, kierując je w stronę perwersji.

 

7. Obżerałem się ciastkami, śmieciowym żarciem i mięsem naszych braci mniejszych.

 

8. Alkoholizowałem się bez umiaru.

 

9. Brałem narkotyki.

 

10. Uszkodziłem kilka ciał w bójce, chociaż nie musiałem - ale chciałem, bardzo tego chciałem.

 

11. Mam nieczyste myśli - chcę przeruchać wszystko co widzę, na szczęście Flakuś jest realistą

 

 

 

 

 

Więcej grzechów nie pamiętam, albo nie chcę pamiętać. Niekoniecznie też żałuję. Postanawiam poprawę  :lol:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasztet zdarzył mi się raz, kiedy za małolata pojechaliśmy z kumplem do Krynicy Górskiej rozdziewiczać się. Wyrwaliśmy dwa giganty i w hotelu zaczynamy je obracać. Jednak od tego paszteta, który mi przypadł, zmiękła mi faja. Kumplowi było zaś wszystko jedno, ulitował się i zrobiliśmy podmiankę. Tym sposobem uniknęłem grzechu z punktu 1.

 

2,5,7,8, 9,10,11 też, choć w 11 tylko te fajne i młode. Jakość stawiam nad ilość.

 

Też niczego nie żałuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Dnia 12.09.2015 at 21:12, Marek Wolf napisał:

Pragnę wyznać swe grzechy przed Braćmi, by odzyskać spokój ducha i się troszkę pochwalić  :D

 

 

 

1. Pukałem pasztety, grubaski, niunie z deformacjami ciała - gdy ładne mnie nie chciały, a czułem się samotny.

 

2. Pukałem bez gumy dla zwiększenia rozkoszy, ryzykując chorobą weneryczną, ciążą i adidasem.

 

3. Rżnąłem mężatki z portali randkowych (nie znałem ich wcześniej, ani ich rodzin) bo dawały bez gumy i w tyłek.

 

4. Biłem kobiety paskiem, ręką i pejczem dla zwiększenia ich i swojej rozkoszy.

 

5. Chodziłem na dziwki z kolegami i bez. Tirówki też, dla adrenaliny.

 

6. Rozdziewiczałem dziewice z poczuciem triumfu i rozkoszy, kierując je w stronę perwersji.

 

7. Obżerałem się ciastkami, śmieciowym żarciem i mięsem naszych braci mniejszych.

 

8. Alkoholizowałem się bez umiaru.

 

9. Brałem narkotyki.

 

10. Uszkodziłem kilka ciał w bójce, chociaż nie musiałem - ale chciałem, bardzo tego chciałem.

 

11. Mam nieczyste myśli - chcę przeruchać wszystko co widzę, na szczęście Flakuś jest realistą

 

 

 

 

 

Więcej grzechów nie pamiętam, albo nie chcę pamiętać. Niekoniecznie też żałuję. Postanawiam poprawę  :lol:

Jedynym moim "występkiem" wobec samicy było klepnięcie jej w tyłek dłonią. W prawdzie się wkurwiła ale to nie było aż tak poważne.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Gintoki napisał:

W prawdzie się wkurwiła ale to nie było aż tak poważne.

Ta, wkurwiła... Podświadomie to pewnie chciała żebyś ją puknął jeszcze. Jak byłem u kumpla ostatnio, to ten sypnął tekstem: "Chcesz takiego dzieciaka? To zalej formę! XD", jego żonka od razu z wkurwem wykrzyczała jego imię, a ten jakby miał to w dupie :D Eh, chyba pora być takim chamem i bucem.

 

Dnia 12.09.2015 at 21:12, Marek Wolf napisał:

7. Obżerałem się ciastkami, śmieciowym żarciem i mięsem naszych braci mniejszych.

 

Dnia 12.09.2015 at 21:12, Marek Wolf napisał:

8. Alkoholizowałem się bez umiaru.

Na zdrowie :D żyć, żreć i nie umierać! A ciastko, pizza czy piwo nie powiedzą Tobie, że jesteś nieśmiały, czy zarabiasz za mało czy... bla bla bla, ińsze pierdoły. A za to smakują :D

Edytowane przez Phantom Slasher
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Phantom Slasher napisał:

Ta, wkurwiła... Podświadomie to pewnie chciała żebyś ją puknął jeszcze. Jak byłem u kumpla ostatnio, to ten sypnął tekstem: "Chcesz takiego dzieciaka? To zalej formę! XD", jego żonka od razu z wkurwem wykrzyczała jego imię, a ten jakby miał to w dupie :D Eh, chyba pora być takim chamem i bucem.

 

 

Na zdrowie :D żyć, żreć i nie umierać! A ciastko, pizza czy piwo nie powiedzą Tobie, że jesteś nieśmiały, czy zarabiasz za mało czy... bla bla bla, ińsze pierdoły. A za to smakują :D

Całkiem prawdopodobne, że tak naprawdę to chciała jeszcze, choć wyglądała na złą ale jeszcze wtedy nie wiedziałem za dużo o babach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.