Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Sign in to follow this  
Kotomine

Powitanie

Recommended Posts

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 • Similar Content

  • By ZakutyLEB
   Cześć, Bracia
    
   Trafiłem na forum przypadkiem, szukając rozwiązania mojego problemu w związku. Pomyślałem, że chyba zostanę na dłużej, bo jest inne niż wszystkie na które do tej pory trafiałem - a mianowicie forum żyje, jest tutaj dużo różnorodnych osób z ciekawym podejściem do sprawy. Sam przeczytałem już trochę wątków i muszę przyznać, że podoba mi się ta społeczność (no dobra niektórzy piszą farmazony, że ciężko mi to czytać)
    
   Krótko o mnie - Główne moje zainteresowania to sporty siłowe - kulturystyka/trójbój - dieta/suplementacja - anatomia,fizjologia, psychologia człowieka - również branża IT jak i gry komputerowe (za serialami i filmografią nie specjalnie przepadam. Oczywiście jak pewnie większość facetów również motoryzacja (z wyjątkiem motocykli - jakoś nie mam do nich bakcyla). Można wiec powiedzieć zainteresowania typowo.
   Ćwiczę siłowo już pewnie ponad 4 lata - z różnymi efektami - robię to głównie dla siebie. Chociaż z początku myślałem, że przyniesie mi to więcej zainteresowania ze strony płci żeńskiej, no ale jednak nie bardzo (prędzej kumpel się zapyta co robić i jak zbudować sylwetkę ile na klate itp typowo). Za dzieciaka dużo przesiadywałem przed komputerem i grałem w gry (żałuje, że nie robiłem bardziej pożytecznych rzeczy nawet na kompie). Głownie ogarnąłem dupę w technikum - jak zepsuł mi się komputer 😂. Od tamtej pory rozwijam moje zainteresowania w różnych kierunkach, a sporadycznie dla rekreacji pogram na konsoli.
    
   Dobra to chyba tyle słowem wstępu, jak ktoś ma jakieś pytania to śmiało - ale wolę być troche anonimowy - wiadomo w internecie można znaleźć wszystko (sam sie przekonałem)
   Proszę o wyrozumiałość dla mojej osoby dopiero się tutaj odnajduje - piszcie wskazówki jak jakieś macie 
  • By Hera
   Hej,
   Trafiłam tu nie dokońca przez przypadek a przez wpis jak się okazało o mnie. Mocno naciągany, który wyjaśnił mi pewną sytuację w mojej relacji...
   Cóż strona mi się spodobała i samą postanowiłam założyć na niej profil 😁
  • By SzaryMarek
   Siema jestem Marek. Trafiłem tu przez przypadek szukając sposobu jak przestać być cipą i oto jestem. 
  • By Scorpio
   Witam wszystkich braci

   Mam 23 lata i na forum trafiłem z audycji Pana Marka.
   Czytam forum od dłuższego czasu, teraz postanowiłem się włączyć do społeczności
    
   Pozdrawiam
  • By Czookapik
   Witam, w temacie relacji damsko-męskich siedze 4 lata.  Pochodze z innego forum o podobnej tematyce.  Jeśli chodzi o poznawanie kobiet to działam w klubach. Myślę, że wiedze już jakąś mam więc postaram się nią dzielić :]
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.