Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Sign in to follow this  
Kotomine

Powitanie

Recommended Posts

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 • Similar Content

  • By Ader223
   Witam, jestem Paweł. Mam 21 lat i pochodzę z Warszawy. Jakiś czas temu natknąłem się na kanał "Bracia samcy". Zainteresowała mnie osoba Pana Kotońskiego z tego powodu, że ja miałem podobne przejścia w dzieciństwie i wczesnej młodości co Pan Marek z tą różnicą iż byłem ofiarą przemocy psychicznej niż fizycznej, poczulem na wlasnej skórze co to znaczy ostracyzm i odtrącenie przez grupę. (Chodziło mi tu o czasy szkolne.) Dopiero od niedawna staje na nogi i zaczynam mieć do tego dystans. Od jakiegoś czasu miałem zamiar założyć tutaj konto i w końcu jestem.
  • By larry
   Witam,
    
   Czytam już Wasze forum od jakiegoś czasu, a także zdarza się mi posłuchać od czasu do czasu audycji Marka.
    
   Ja jestem typowym samcem beta, który jeszcze do końca nie wyleczył się z ostatniego związku, co zakończył się pół roku temu.
    
   Pozdrawiam,
   Larry
  • By Dwight K. Shrute
   Witajcie,
   od jakiegoś już czasu słucham audycji Pana Marka. Od tego się zaczęło. Ta gorzka i czerwona pigułka otworzyła mi oczy i zainteresowałem się tematyką RP. Przebudzenie jest bolesne ale nie ma co zasmucać ryja tylko trza brać się za siebie. Postanowiłem wreszcie dołączyć do społeczności. Liczę na możliwość wsparcia w procesie zmian, rady od bardziej doświadczonych braci i udział w rozwoju społeczności.
  • By NakedRider
   Witam szanownych Braci!
    
   Cześć, znam forum od jakiegoś czasu. Zaglądam tu czasami, jednak jakoś nigdy nie było mi po drodze żeby założyć konto. Mam na koncie kilka dłuższych znajomości w których nabrałem troszkę doświadczenia. Chociaż nie jestem mistrzem jak Marek, to chętnie podzielę się swoimi spostrzeżeniami odnośnie funkcjonowania kobiet. Mam nadzieje, ze wniesie to coś dobrego do forum. Mam też nadzieję, że z Waszą pomocą uda mi się kompletnie zerwać z zakorzenioną białorycerskością, której byłem uczony od najmłodszych lat i teraz ostro z nią walczę
    
   Pozdrawiam Was Bracia,
   NakedRider
  • By ad2
   Ostatnio zaczęła się wokół mnie kręcić dziewczyna. Jej zachowanie zidentyfikowałem jako typ „księżniczka”. Szukając informacji trafiłem na to forum. Chyba mam sporo do przeczytania. 😀
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.