Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Sign in to follow this  
Kotomine

Powitanie

Recommended Posts

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By larry
      Witam,

Czytam już Wasze forum od jakiegoś czasu, a także zdarza się mi posłuchać od czasu do czasu audycji Marka.

Ja jestem typowym samcem beta, który jeszcze do końca nie wyleczył się z ostatniego związku, co zakończył się pół roku temu.

Pozdrawiam,
      Larry
    • By Dwight K. Shrute
      Witajcie,
      od jakiegoś już czasu słucham audycji Pana Marka. Od tego się zaczęło. Ta gorzka i czerwona pigułka otworzyła mi oczy i zainteresowałem się tematyką RP. Przebudzenie jest bolesne ale nie ma co zasmucać ryja tylko trza brać się za siebie. Postanowiłem wreszcie dołączyć do społeczności. Liczę na możliwość wsparcia w procesie zmian, rady od bardziej doświadczonych braci i udział w rozwoju społeczności.
    • By NakedRider
      Witam szanownych Braci!

Cześć, znam forum od jakiegoś czasu. Zaglądam tu czasami, jednak jakoś nigdy nie było mi po drodze żeby założyć konto. Mam na koncie kilka dłuższych znajomości w których nabrałem troszkę doświadczenia. Chociaż nie jestem mistrzem jak Marek, to chętnie podzielę się swoimi spostrzeżeniami odnośnie funkcjonowania kobiet. Mam nadzieje, ze wniesie to coś dobrego do forum. Mam też nadzieję, że z Waszą pomocą uda mi się kompletnie zerwać z zakorzenioną białorycerskością, której byłem uczony od najmłodszych lat i teraz ostro z nią walczę

Pozdrawiam Was Bracia,
      NakedRider
    • By ad2
      Ostatnio zaczęła się wokół mnie kręcić dziewczyna. Jej zachowanie zidentyfikowałem jako typ „księżniczka”. Szukając informacji trafiłem na to forum. Chyba mam sporo do przeczytania. 😀
    • By Zdzichu_Wawa
      Witajcie,
      Moja historia jest jakich tutaj wiele. Wychowany przez matkę na typowego białego rycerza. Trudne początki związków. Potknięcie się na podstawowych błędach niczym uczniak. Z czasem nauka na własnych błędach, później na cudzych. Sporo lektury książek o związkach. Tamte czasy pięknie pokazuje komiks który załączyłem (mam nadzieję że się wyświetli). Gdyby podmienić ojca na matkę - idealnie cały ja 😉

Teraz gdy już czterdziestka na karku można powiedzieć, że opanowałem sytuację. Co do podejścia do związków, jest w miarę OK (choć nie mam aż tak fanatycznego nastawienia jak niektórzy tutaj np. w temacie dzielenia wydatków 50/50 itp).

Co ciekawsze historię postaram się wrzucić w odpowiednie działy przy okazji dyskusji.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.