Skocz do zawartości

Rozwijanie zdolności flirtu


Młody98

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, LSD napisał:

zdecydowanie odradzam kluby, dziewczyny tam są często niekulturalne, wulgarne, wstawione i chamskie. Nie ma z kim gadać.

Ciekawym, na jakiej podstawie ta opinia wydana została?

 

Może powodem było:standartowość, opieszałość, typowość, proponowanie 'dryynka', SZAROŚĆ w masie, pytajnikowość(CZY zatańczysz? skąd jeśteś? często tu przychodzisz?.....)

 

WCALE SIĘ  dziewuchom nie dziwię, jesteśmy/byliśmy nudni do porzygu....

 

No i zasadniczo poza burdleeem to hybba coeeenżko znaleźć lepsze miejsce niż DISCO NA WyrywaniE DUP?!

 

.......jednakoż jak ktoś hceeee ćwiczyć omawianą w bibliotece to droga wolna....

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tornado, opinia na podstawie mojego życia studenckiego i postudenckiego.

 

Nigdy nie proponuję drinka w barze, czy w pubie. Nie mam zamiaru płacić za uwagę dziewczyny.
 

Pytajnikowość na pewno tak, dopiero uczę się tańczyć, ale w ogóle ciężko rozmawiać przy tak głośnej muzyce  ?

 

Tak, czy inaczej facetom, którzy nie czują się komfortowo w klubie zdecydowanie odradzam chodzenie w takie miejsca. Jak ktoś już tu wspomniał, czasem dochodzi tez do niebezpiecznych sytuacji, co trzeba mieć na uwadze, szczególnie wychodząc samemu. 
 

Zamiast gimnastyki w klubie wolę zagadać na mieście mówiąc, „cześć, przechodziłem obok i spodobało mi się twoje spojrzenie. Mam na imię LSD”. 
 

Dziewczyny na ulicy są pod większym wrażeniem podrywu w dzień i „wybaczają” więcej błędów, niż w klubie. Tak wynika z moich doświadczeń. 
 

Jeden z moich przyjaciół ostatnio rozpoczął studia I stopnia w wieku 31 lat i wokół niego zaczęło kręcić się sporo studentek (facet z własna firmą, oczytany). Połapałem temat i parę razy odwiedziłem bibliotekę uniwersytecką. 

Po wstępnych oględzinach chyba coś będzie rzeźbione ... ;) 

 

Edytowane przez LSD
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.11.2019 o 14:01, Ragnar1777 napisał:

W klubie mój drogi to Ty niczego się nie nauczysz.
Tam nie chodzą zdrowe kobiety(przynajmniej nie za często), tylko damaged goods, daddy issue, cock carousel, księżniczki, karyny, szmaty i inne.
Z nimi nigdy nie będziesz prowadzić zdrowej rozmowy, bo one tylko czekają, by z mężczyzny wyssać wszystkie soki.
Owszem możesz zacisnąć zęby i się do nich dostosować i jeśli lubisz kluby i masz głowę do użerania się z debilami, to droga wolna - idź ćwiczyć na karynach.

Jednak myślę, że nie nauczysz tam się normalnej zdrowej rozmowy z kobietą, tylko rozmów z debilami.
I przez to będziesz odstraszać fajne dziewczyny, a przyciągać debilki.
Być może właśnie teraz zbierasz tego żniwa.

 

Moje doświadczenia są inne - w klubach wbrew pozorom jest dużo fajnych i normalnych kobiet. One mają tak samo jak my - grupka koleżanek od czasu do czasu idzie się zabawić na miasto. Szczególnie w okresie studenckim.

 

Moim zdaniem to nie jest kwestia tego jakie są tam kobiety, ale klimatu, jaki narzuca klub. Czyli klimatu, który jest płytki, powierzchowny, etc. Dziewczyny tańczą na parkiecie i spławiają facetów, są dziwne stosunki międzyludzkie. Mężczyźni też w to wpadają - popisują się, próbują pokazać, jakimi to nie są wielkimi imprezowiczami i w ogóle "alfa sralfa".

 

Tak naprawdę w klubach problemem nie są kobiety, a klubowa atmosfera. I można tam się nauczyć radzić sobie z tą atmosferą, uwodzić tam kobiety. Kobiety mądre lub głupie.

 

 

Cytat

Ja polecam miejsca:

*Raz, że bardziej spokojne,
*Dwa, że bardziej "ufne"(w klubie niekoniecznie jest bezpiecznie i to mówię z doświadczenia),
*A trzy -  środowiska w których masz większe podobieństwo na poznanie mniej lub bardziej zdrowej dziewczyny.

 

Ja bym podał inny powód: w klubie nie każdy się odnajduje. Nie każdy potrafi radzić sobie z klubową "pozerską" atmosferą. Moim zdaniem jeżeli ktoś nie jest fanem clubbingu, to tak, powinien raczej poszukać szczęścia w bardziej spokojnych miejscach.

 

Natomiast jeżeli ktoś dużo imprezuje, lubi kluby, rozumie je, to dla niego poznawanie w nich kobiet jest dużo bardziej sensownym pomysłem.

 

Cytat

Podpisuję się dłońmi i stopami!
Ja zauważyłem to samo.
Są dziewczyny z którymi rozmowa idzie sama i masz wyjebane jaja.
Są też dziewczyny, którym musisz się "sprzedać" i tutaj PUA zarabia na desperatach kase(sam @HodowcaKrokodyli powinieneś o tym wiedzieć).

 

Oczywiście, PUA zarabia na desperatach sprzedając im różne bajki. Ale jest też realny świat, gdzie kobiety czasami idą z facetami do łóżka, na co facet może wpływać swoją gadką i zachowaniem.

 

Dla mnie to są tak naprawdę dwa różne tematy - "PUA oszuści i bajki o uwodzeniu" vs "prawdziwe uwodzenie w realnym świecie".

 

Na pewno bywa tak, że są dziewczyny z którymi rozmowa idzie sama. Na pewno te dziewczyny są najbardziej "opłacalne" jeżeli chodzi o stosunek zysków do poziomu trudności.

 

Z drugiej strony, co jest złego w uwodzeniu kobiet z kategorii "może", które trzeba umieć zbajerować? Przecież to też potrafi być opłacalne. Ja robiłem tak wiele razy i byłem zadowolony, tym dziewczynom niczego nie brakowało.

 

To wcale nie jest tak, że jeżeli nie ma się z kobietą od razu fenomenalnej gadki, to później będzie słabo. Często kobieta po prostu potrzebuje trochę czasu na wyluzowanie, rozkręcenie się, a potem okazuje się, że jest bardzo fajna. To samo ma wielu facetów, którzy nie potrafią się dobrze zaprezentować w warunkach rozmowy z nieznajomą kobietą, a wypadają lepiej przy dłuższym poznaniu.

 

Moim zdaniem naprawdę warto ulepszać swoją psychikę i umiejętności uwodzenia. Chociażby po to, aby mieć luz wynikający z tego, że możemy sobie szybko znaleźć nową kobietę, że nie jesteśmy uzależnieni od losu. A jak można stać się lepszym inaczej, niż działając na kobietach klasy "może"?

 

Mi udało się w życiu zdobyć niezłą psychikę i umiejętności. Wiem, że jest to trudne, więc nie mogę tego z czystym sercem polecać innym ludziom. Za to mogę napisać, że jeżeli komuś się uda taki rozwój, to wywraca tę dziedzinę życia do góry nogami. Pojawia się zarówno wysoki poziom dostępności kobiet, jak i lepsze traktowanie przez nie. To może zabrzmieć jak wciskanie kitu, ale kobiety podświadomie czują, z kim mają do czynienia. Ja mam tak, że co prawda wyglądam dość dobrze, ale dostaję od kobiet dużo więcej zainteresowania, niż nawet trochę lepiej wyglądający ode mnie faceci. Dostaję "maślane oczy" od kobiet na ulicy czy w metrze, od kelnerek, od sąsiadek. To ma swoje ograniczenia, ale jeżeli w danym miejscu jestem ja i faceci z porównywalnym, a nawet trochę lepszym SMV, to prawie zawsze oni są dla kobiet "niewidzialni", a jakiekolwiek zainteresowanie skupia się na mnie.

 

Miałem i mam problemy w innych sferach życia (nie chcę opowiadać), przez co długo nie chciałem zajmować się kobietami. Kilka miesięcy temu trochę mi się odmieniło i uznałem, że chcę mieć jakiś związek. Sprawę załatwiło jedno podejście na ulicy. Dziewczyna bardzo ładna, 8/10 w ocenie mojej i kolegów, młodsza o kilkanaście lat. Inteligentna, czuła, opiekuńcza. Do tego w miarę bogata, gdyby ktoś się pytał. Ona mi mówi, że jestem wyjątkowy, genialny, głęboki, etc etc. Według niej, ona ma szczęście, że mnie poznała. Chce wypaść przede mną jak najlepiej. A ja czuję się trochę winny, trochę jest mi jej żal, bo traktuję ją instrumentalnie, staram się na kilka procent tego co ona. Co nie zmienia faktu, że będę z niej korzystał, dopóki będzie mi to pasowało. To tak naprawdę jest win-win. Bo ja jestem tylko trochę toksyczny. Na tyle, abym ją fascynował, ale nie na tyle, abym miał jej życie zniszczyć, albo ciężką traumę wywołać. BTW Widziałem orbiterów mojej dziewczyny i moje wrażenie jest takie, że normalny facet z moim SMV nie miałby żadnych szans.

 

Gdyby to pokazać mnie samemu z 2 roku studiów, gdy byłem nieszczęśliwie zakochany i miałem myśli samobójcze, to ja-sprzed-lat by się nieźle zdziwił. Więc nie jest to coś wrodzonego. Tylko po drodze było kilka lat PUA debilizmu i kilka lat naturalowego kompletnie-nie-debilizmu.

 

Gdy patrzę na znajomych "normalnych facetów", to mam totalne zero wątpliwości co do tego, że moja ścieżka była lepsza. Pantoflarstwo, rozwody, słabe kobiety, etc. U kolegów "toksycznych", "krzywdzicieli kobiet" i tym podobnych, dziwnym trafem jest posłuszeństwo i poddanie kobiety mężczyźnie, nawet w małżeństwach.

 

Biorąc pod uwagę powyższe, czy kogokolwiek dziwi, że opowiadam się za praktykowaniem uwodzenia? W tym także podchodzenia do kobiet typu "może"?

 

Cytat

Racja, ja bardzo cenie twoje posty,

 

Dziękuję. :)

 

Cytat

ale zatajasz pewne fakty.

Otóż owszem masz szansę wyrwać, ale po jakiego grzyba nam facetom to potrzebne?
Po co ma mspędzać czas z kimś kto nie za bardzo mnie interesuje, poza oczywiście tyłkiem i cyckami?

Dla sportu owszem, ale to dopisz bracie.

 

Dla seksu, dla polepszenia psychiki i umiejętności, lecz także dla towarzystwa, jeżeli ktoś chce mieć nieco niewolniczą "przyjaciółkę". :)

 

Ja mam takie wrażenie, że zrozumiałeś mnie tak, że ja opowiadam się za uderzaniem do głupich, dennych z charakteru kobiet. Ja nie lubię głupich i dennych kobiet, działają mi na nerwy. A nie ma sensu nadwyrężać sobie nerwów.

 

Jest wiele kobiet klasy "może", które są inteligentne i fajne, ale gadka z nimi nie robi się sama, tylko trzeba trochę pobajerować. Moim zdaniem ograniczanie się tylko do kobiet, których nie trzeba bajerować, to niepotrzebne ograniczanie swojego wyboru.

 

Cytat

Bo fajnej dłuuugiej relacji z tego nie będzie, skoro wasza znajomość polega tylko na flircie, podrywie i umiejętności sprzedaży.

 

1. Na czym Twoim zdaniem powinna polegać?

 

2. Na " flircie, podrywie i umiejętności sprzedaży" to faktycznie nie. Za to opieranie się na psychice, która robi kobiecie wodę z mózgu, ma już sens. Tylko taka psychika najczęściej nie pojawia się z powietrza, trzeba ją sobie wykształcić.

 

BTW Wielu ludzi zawiera związki, małżeństwa, kierując się poczuciem, że to jest miłość, że druga osoba jest bratnią duszą, że jest idealna kompatybilność i dogadywanie się, etc. To samo jest z podobieństwem zainteresowań czy światopoglądu. To wcale nie daje gwarancji na udane wspólne życie. Wiele małżeństw tak się zaczyna i kończy się źle.

 

Edytowane przez HodowcaKrokodyli
  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.11.2019 o 19:13, Spartan napisał:

Albo są po prostu plagiatem bardziej znanych "autorów", którzy będą Cię mamić super programami, podejściami, systemami itd. Co nowa książka, to nowy super - duper autorski program, z którym będziesz otwierał wrota między nogami niczym klucznik z Matrixa. 

 

Tak, oni plagiatują jeden drugiego. Najczęściej polscy "eksperci" plagiatują zachodnich "ekspertów". Bardzo często nawet nie wiedząc, że zachodni "ekspert" też jest oszustem. Ja poznałem na żywo kilku trenerów zachodnich, w tym dwóch bardzo znanych, widząc ich w akcji było widać, że są oszustami. Oni byli creepy, kobiety źle na nich reagowały. A w Polsce są ludzie, którzy nadal plagiatują ich materiały i nauczają tego innych...

 

W dniu 9.11.2019 o 19:13, Spartan napisał:

Co chcę przez to powiedzieć, że dałem się kiedyś naciąć na usługi jednego z nich i na samym wstępie już wiedziałem, że umoczyłem grube hajcy. Bo niby jak ulany niczym Bonus BGC przed redukcją, pryszczaty i zaniedbany typ ma mnie czegoś nauczyć. I miałem rację - w Złotych Tarasach odbijał się od lasek jak od ściany.

 

Klasyka.

 

W dniu 9.11.2019 o 19:13, Spartan napisał:

Ci wszyscy pseudo PUA bazują na liczbie podejść. Chodzisz tak długo w kółko aż w końcu coś zatniesz.

 

Tak. A to chodzenie w kółko ma negatywny wpływ na psychikę. Wielu PUA wykształca przez to cechy "robota" czy "zombie", co upośledza ich jeszcze bardziej.

 

W dniu 9.11.2019 o 19:13, Spartan napisał:

Ktoś kiedyś napisał, że przyczyną braku kontaktów z kobietami jest... brak kontaktów z kobietami.

 

To duże uproszczenie, ale jest w tym wiele prawdy. Doświadczenie bardzo wiele zmienia, jeżeli jest to doświadczenie zdobywane z głową, a nie w oparciu o bezmyślne tłuczenie błędnych informacji z PUA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.11.2019 o 06:05, HodowcaKrokodyli napisał:

Mi udało się w życiu zdobyć niezłą psychikę i umiejętności. Wiem, że jest to trudne, więc nie mogę tego z czystym sercem polecać innym ludziom. Za to mogę napisać, że jeżeli komuś się uda taki rozwój, to wywraca tę dziedzinę życia do góry nogami. Pojawia się zarówno wysoki poziom dostępności kobiet, jak i lepsze traktowanie przez nie. To może zabrzmieć jak wciskanie kitu, ale kobiety podświadomie czują, z kim mają do czynienia. Ja mam tak, że co prawda wyglądam dość dobrze, ale dostaję od kobiet dużo więcej zainteresowania, niż nawet trochę lepiej wyglądający ode mnie faceci. Dostaję "maślane oczy" od kobiet na ulicy czy w metrze, od kelnerek, od sąsiadek. To ma swoje ograniczenia, ale jeżeli w danym miejscu jestem ja i faceci z porównywalnym, a nawet trochę lepszym SMV, to prawie zawsze oni są dla kobiet "niewidzialni", a jakiekolwiek zainteresowanie skupia się na mnie.

Załóż temat na forum i opisuj drogę jak stworzyłeś własny mindset ? 

 

Z tego co pamiętam to starszy użytkownik @Długowłosy gdzieś opisywał swój.

Edytowane przez Młody Samiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.11.2019 o 07:24, Timidus napisał:

Hodowca Krokodyli- czy maiales ludzi, których realnie szkoliłes na mieście jeśli chodzi o podryw? Potrafisz z typa co nie umie się odezwać, jest zakompleksiony na maxa zachęcić by przełamał swoje bariery i leki wydobyć „ sukinsyna podrywu”?

 

A jakie to ma znaczenie, czy szkoliłem? Czasami pomagałem znajomym, ale to nie ma tutaj znaczenia.

 

1. Poznałem ogromną ilość osób, które były szkolone przez różnych trenerów. Polskich i zagranicznych. Ogromna większość z nich nadal sobie słabo radziła.

 

2. Poznałem wielu polskich i niektórych zagranicznych trenerów. Ogromna większość z nich sama słabo sobie radziła. Oni obiecywali innym ludziom efekty, których sami nie potrafili uzyskać dla siebie.

 

3. Mam na tyle dużo doświadczenia z kobietami, aby wiedzieć, że wiele "informacji", teorii z PUA to brednie.

 

Natomiast jeżeli Ty myślisz, że w tym chodzi o to, aby "wydobyć „sukinsyna podrywu"", to najprawdopodobniej jesteś osobą, która bardzo niewiele wie na temat tego wszystkiego, ale zabiera głos. To jest słownictwo i perspektywa rodem z tanich gadek motywujących.

 

W dniu 10.11.2019 o 07:24, Timidus napisał:

Pua to nie jest tylko kilku mentorów na Polskę są tez grupy, które nie potrzebują reklamy a działają i to skutecznie wiec ten atak wieczny z Twojej strony jest zupełnie niepotrzebny.

 

Zdarza się, że w PUA jest dobra grupka, nie szukająca rozgłosu. Niestety znacznie częściej taka grupka ma słabiutki poziom, za to pozuje na dobrą.

 

Natomiast "wieczny atak" z mojej strony zdecydowanie jest potrzebny, bo ludzie nadal nabierają się na PUA oszustwa.

 

 

18 minut temu, Młody Samiec napisał:

Załóż temat na forum i opisuj drogę jak stworzyłeś własny mindset ? 

 

Podchodzę do tego jak do jeża, bo to nie jest takie proste do wytłumaczenia. :(

 

18 minut temu, Młody Samiec napisał:

Z tego co pamiętam to starszy użytkownik @Długowłosy gdzieś opisywał swój.

 

To porównanie nie jest mi miłe, bo @Długowłosy chyba wrzucał na forum materiały z PUA, szczególnie z Mystery Method, czego nie oceniam dobrze. :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hodowca- nie znam Ciebie ani Twojego poziomu, słownictwo celowo użyte przeze mnie jako skrót myślowy w cudzysłowiu. 
Chciałem uzyskać tylko odp. czy szkolisz ludzi i spotykasz się na codzień z różnymi problemami damsko- męskimi  w otoczeniu na żywo, a nie tylko pisząc. Nie czuje się jako obrońca Pua bo owszem jest sporo i głupoty, ale ze swojego doświadczenia wiem, ze nie ma lepszej alternatywy. 
5 lat zgłębiania tematu, w tym od 3 działam w grupie na żywo z ludźmi i mówiąc działam mam na myśli działam, a nie pisze eleboraty. Nie czuje się na tyle mocny by stwierdzić, kategorycznie i tak stanowczo jak Ty ze Pua to dno. 
Ale fajnie, ze jest to forum i można poczytać o różnych poglądach.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.11.2019 o 18:28, Timidus napisał:

Chciałem uzyskać tylko odp. czy szkolisz ludzi i spotykasz się na codzień z różnymi problemami damsko- męskimi  w otoczeniu na żywo, a nie tylko pisząc.

 

Kiedyś dużo się spotykałem z innym ludźmi z PUA i widziałem różne problemy, widziałem wiele chorych rzeczy. Widziałem między innymi, jak ludzie nie mają efektów po szkoleniach, ale mają problem z przyznaniem tego. Widziałem wieczną ucieczkę od tematu "jeżeli zaliczasz jedną kobietę na 100 czy 200, to jest to stawianie na statystykę, a nie dobre umiejętności". Widziałem sytuacje, gdy ludzie siedzący w PUA wiele lat, potrafią tylko podejść, a często i to z trudem. Widziałem, jak ludzie opowiadają o sukcesach, sugerują, że je mają, ale gdy na nich patrzę, to zaliczają zlewkę za zlewką.

 

W dniu 12.11.2019 o 18:28, Timidus napisał:

Nie czuje się jako obrońca Pua bo owszem jest sporo i głupoty, ale ze swojego doświadczenia wiem, ze nie ma lepszej alternatywy. 

 

Ja akurat znalazłem lepszą alternatywę. Kiedyś rzuciłem PUA i zacząłem imprezować z grupką naturali. Z ogromną różnicą w efektach na korzyść naturali. Zarówno w efektach naturali, jak i w moich efektach pod ich wpływem.

 

Ale tak, jeżeli ktoś nie ma pod ręką naturali, to PUA przynajmniej nauczy go podchodzić.

 

W dniu 12.11.2019 o 18:28, Timidus napisał:

5 lat zgłębiania tematu, w tym od 3 działam w grupie na żywo z ludźmi i mówiąc działam mam na myśli działam, a nie pisze eleboraty. Nie czuje się na tyle mocny by stwierdzić, kategorycznie i tak stanowczo jak Ty ze Pua to dno. 
Ale fajnie, ze jest to forum i można poczytać o różnych poglądach.

 

Można znaleźć wyjątki, ale ogólnie w społeczności PUA dominuje dno. To nie jest subiektywna opinia, to jest fakt. W PUA jest za mało skutecznego uwodzenia, a za dużo podchodzenia bez efektów, nieprawdziwych teorii, oszustów udających uwodzicieli.

 

W PUA normą są sytuacje, że ludzie uczą się z materiałów stworzonych przez oszustów, którzy sami słabo sobie radzą, ale opowiadają innym bajki dla zarobku. Potem często ludzie ćwiczą latami, próbując wprowadzić w życie sposoby uwodzenia, które zostały wyssane z palca i mogą działać tylko jako placebo.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.