Skocz do zawartości

Kobieta jest lepsza od Mężczyzny? Zapraszam do dyskusji


Czy kobieta przewyższa mężczyzne?  

37 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy kobieta przewyższa mężczyzne?

    • Tak
      3
    • Nie
      22
    • Obie płci są na równi
      11


Rekomendowane odpowiedzi

Zachęcam do zapoznania się z moim wpisem zamieszczonym w tym temacie:

 

 

Ten bełkot powyżej sprowadza się do kupczenia dupą nazywanym popularnie prostytucją, przemocą ekonomiczną i białego rycerstwa. To nie jest przejaw lepszości kobiet, tylko rezultat do jakiego mężczyzn doprowadziła ich własna postawa oraz system, stworzony głównie przez nich, w jakim żyjemy, który pozwala kobietom bezkarnie i fałszywie oskarżać swoich partnerów np. o pedofilię.

 

Gdyby mężczyźni zachowywali się normalnie, to coś takiego byłoby nie do pomyślenia.

 

21 minut temu, ewelina napisał:

Ja zagłosowałam, że obie płci są równe

Pod jakim względem? Wzrostu, wagi, równą wielkością macicy, równą długością przyrodzenia? Jakie jest kryterium równości? 

 

Dla mnie jedynym kryterium powinna być równość wobec prawa, ponieważ każdy z nas jest inny, a płcie nie są równe tylko komplementarne, mają się uzupełniać.

Edytowane przez Krugerrand
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale to, co ta trolowaginoposiadaczka (bo do kobiety to jej ho-ho) mówi, to prawda.

 

Kobiety przewyższają (należy jednakowoż nadmienić, iż to przewyższanie objawia się głównie w najgorszych cechach: manipulacja, dążenie do celu po trupach, kłamstwo, obłuda, brak empatii, machlojkarstwo, brak skrupułów, zawiść, a że owe cechy pozwalają się lepiej ustawić w naszej rzeczywistości, cóż, to z kolei mówi wiele o tej planecie) mężczyzn głównie z powodu przewagi prawnej i samych mężczyzn właśnie, którzy nie mają godności i stawiają kawałek mięsa między nogami na piedestał. 

 

Nie wiem, co by mi musiało odjebać, żebym się targnął na linę przez dupę; prędzej zrobię to z powodu rozlanej herbaty, lol; tak samo nie wyobrażam sobie, abym miał pajacować przed typiarą, chcąc nieść jej torebkę lub odpierdalając inną manianę (żeby nie było: "trzeba wnieść sąsiadce siaty, to sąsiadce wnoszę siaty, kurwa").

 

W dzisiejszym świecie to kobiety się lepiej ustawiły społeczno-prawnie, a w świecie tak, jak w dżungli: survival of the fittest, dlatego to nie one się wieszają, bo w tym skurwiałym świecie czują się jak ryba w wodzie.

 

Ale do czasu...

 

Z wyrazami szacunku,

Ważniak

Edytowane przez Ważniak
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że każdy szaleniec, który to czyta i ma w przyszłości ochotę na takie samobójcze rzeczy jak małżeństwo, bezgraniczne ufanie kobiecie (brak intercyzy) czy emocjonalne przywiązanie się na wyłączność do tylko jednej kobiety, przejdzie przez coś takiego co zmiecie go z powierzchni ziemi, na tyle aby się obudził, ale nie na tyle mocno, żeby nie mógł wstać.

 

Kobiety są innymi istotami, o kompletnie różnych procesach myślowych i poznawczych. Im NIE WOLNO ufać, a wręcz trzeba pewne rzeczy udawać i mówić to co chce usłyszeć, żeby była uspokojona, a jednocześnie wiedzieć i robić swoje - czyli to, co jej się bardzo nie spodoba.

Każdemu tutaj obecnemu życzę himalajki, która go obudzi na zawsze, jeżeli nadal do niego nie dociera w jakim świecie żyje, bo świat kobiety to jest świat podstępu, fałszu i obłudy.

Ja już jestem po, i każdemu życzę tego samego. Traumatycznie wręcz boli, ale wyzwala na zawsze.

  • Like 8
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie pachnie prowokacją. Płcie nie są równe jak nam się usiłuje wmówić.

Żadna z płci też nie jest lepsza od drugiej, płcie są jak plus i minus, jak ying i yang, ect.

Wniosek jak napisał @Krugerrand - mają się uzupełniać.

 

Nie ma czegoś, że jakaś płeć jest lepsza, obie są sobie potrzebne.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Messer napisał:

Im NIE WOLNO ufać, a wręcz trzeba pewne rzeczy udawać i mówić to co chce usłyszeć, żeby była uspokojona

Nad tym konceptem od jakiegoś czasu pracuje, ale to się tak kłuci z moim wewnętrznym systemem wartości, że nie przychodzi mi to łatwo ..

Ja bym też dodał, że generalnie  w jakichkolwiek relacjach trzeba trzymać rękę na pulsie, gdzie leży twój interes, a gdzie innych, żeby nie dać

się ruchać za darmo .. Jak robisz to na co masz ochotę i nie robisz tego na co nie masz, to nikt nie jest Cię w stanie wykorzystać.

 

Miałem w ostatniej pracy dziewczynę, która reprezentowała poglądy lewacko-feministyczne, i jak ktoś się z nią nie zgadzał, to

takiej osoby wręcz nienawidziła. Nie była ciekawa dlaczego, nie chciała dyskutować, tylko się obrażała ...

Dyskutować da się tylko z osobami, które są w stanie kwestionować swoje poglądy, a z kimś kto zawsze "wie lepiej", lepiej

albo nie rozmawiać, albo właśnie mówić coś co chce usłyszeć. Niestety większość kobiet wpisuje się w tą kategorie ..

 

Godzinę temu, Messer napisał:

Każdemu tutaj obecnemu życzę himalajki, która go obudzi na zawsze,

Czeka,j nie kumam, wydawało mi się, że himalajka, to rodzaj kobiecego jednorożca, który kocha i rozumie mężczyzn,

to jak ma go obudzić :) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawo traktuje kobiety lepiej od mężczyzn (mimo, że to faceci to wszystko utrzymują), ale kobiety nie są lepsze ani gorsze, tylko stworzone do innych rzeczy niż mężczyzna. Mężczyźni stworzy sytuację, gdzie kobiety mogą sobie spokojnie żyć, a te to niszczą poprzez niszczenie mężczyzn i sprowadzanie obcej kultury. W Szwecji kobiety są atakowane na ulicach, a mężczyźni nie reagują. A ta crazykokos ma rację, i racją jest także, że gdyby to kobiety przeżywały takie piekło jak mężczyźni, to od razu zaczęłaby się gwara i plany, by coś zmienić. Oczywiście cała retoryka feministek, opierająca się na tym, że kobiety w Polsce są katowane, ległaby w gruzach, gdyby więcej osób zdała sobie sprawę z rzeczywistej sytuacji. Tak to jest, faceci są uważani za gorszych. Jak Boko Haram zaczynało swoją działalność, to przychodzili do szkół, chłopców zabijali, a dziewczynki puszczali do domu. Zabili w brutalny sposób tysiące chłopców, ale na zachodzie była cisza. Więc postanowili dla rozgłosu porwać dziewczynki. I co? I od razu na cały świat histeria, że biedne dziewczynki porwali, zaangażowali się politycy, aktorzy. By ocalić te dziewczynki, wystarczyło tylko zareagować wtedy, gdy palili chłopców. 

 

RTR3PPU9.jpg?itok=_TJPJcy5

170411-Matfess-obama-bring-back-our-girl

Edytowane przez Beckenbauer
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, StatusQuo napisał:

Nad tym konceptem od jakiegoś czasu pracuje, ale to się tak kłuci z moim wewnętrznym systemem wartości, że nie przychodzi mi to łatwo ..

Kwestia praktyki. 
 

28 minut temu, StatusQuo napisał:

Miałem w ostatniej pracy dziewczynę, która reprezentowała poglądy lewacko-feministyczne, i jak ktoś się z nią nie zgadzał, to

takiej osoby wręcz nienawidziła. Nie była ciekawa dlaczego, nie chciała dyskutować, tylko się obrażała ...

Podświadomym celem każdej kłótni jest udowodnienie swojej racji. Tamta dziewczynka nie jest wyjątkowa, i robiła to co kazały jej te prymitywne instynkty. Jeżeli nie jest w stanie im się oprzeć, i przyjąć do wiadomości że ktoś może uważać inaczej, i normalnie dyskutować, to znaczy że znajduje się na najniższym możliwym stopniu rozwoju świadomości ludzkiej. Takie osoby są często wręcz niebezpieczne dla otoczenia.

Zawsze mnie bawi jak ludzie krzyczący o akceptacji i równości nie potrafią zaakceptować innych, kobiety krzyczące o zaufaniu, miłości i wierności zachowują się zupełnie przeciwnie. Przewrotna jest ta ludzka psychika. :) 
 

28 minut temu, StatusQuo napisał:

Czeka,j nie kumam, wydawało mi się, że himalajka, to rodzaj kobiecego jednorożca, który kocha i rozumie mężczyzn,

to jak ma go obudzić :) ?

Himalajka to kobieta, która jest pod wpływem swoich instynktów, przez co idealnie urabia samca "kobiecością", budując swój wizerunek jako inna niż wszystkie. Gdy hormony opadają, wychodzi prawdziwa twarz. Zresztą, u obu płci jest coś podobnego, tutaj nie trzeba biczować kobiet za to, co zostało im odgórnie wgrane i nie potrafią się temu oprzeć w żaden sposób.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę być gburem ale tak naprawdę jedyne w czym niezastąpione są kobiety to rodzenie dzieci, poza tym da się je wszędzie zastąpić. Nie wrzucam wszystkich kobiet do jednego worka bo znam kobiety które naprawdę szanuję, są i takie które podziwiam ale patrząc ogólnikowo niestety szczerze mówiąc gdy widzę laski które siedzą na utrzymaniu rodziców nie ważne w jakim wieku 20+ i jedyne co robią dziennie to podstawowe czynności fizjologiczne, a przez resztę dnia wrzucają 10 zdjęć na insta/snapa/fb jak wyszły do kibla. Lekceważeniem by było gdybym napisał że są one w mojej opini równe z normalnymi facetami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.