Skocz do zawartości

"Rok mija a ja wciąż niczyja" :-D


Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Magician napisał:

Bezpotrzebnie gnoisz brata naszego

Nie tyle gnoję co dość szorstko pragnę wywołać u niego zadumę.

6 minut temu, Magician napisał:

chce kolejnego związku to ma do tego prawo. Najwyżej sparzy się znowu

No to zanim się ZNOWU sparzy to wezmę go za bary i potrząsnę po bratersku parę razy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Imbryk napisał:

to wezmę go za bary i potrząsnę po bratersku parę razy

Ale z umiarem. Nie ma potrzeby zakładać mu nelsona i kopać w splot słoneczny.?

 

5 minut temu, Imbryk napisał:

pragnę wywołać u niego zadumę

Jak to powiedziałeś to od razu neurony wypaliły ze skojarzeniem. Troszkę off top ale może przejdzie. Ksiądz dobrodziej nawiedza mnie brutalnie regularnie po kolędzie co roku  i próbuje we mnie wywołać zadumę i skruchę. Owieczko, czemuś ty sam, bez żony? Stary jesteś. Ubogacał mnie wiedzą o małżeństwie i jakie z tego są kokosy. A ksiądz zna nauki Tollego i Kotońskiego bez matury? A nie znam, to pewnie jakieś szatanisty.? Będę się za ciebie modlił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Magician napisał:

potrzeby zakładać mu nelsona i kopać w splot słoneczny.?

Potrzeba, potrzeba!

Zakładam, że Nelson mu wytłumaczy po ludzku.

A jak słoneczny to tym lepiej, to mu się od razu przed oczami rozjaśni. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, TheShy napisał:

Serio? To chyba by była ostatnia rzecz, o jakiej bym pomyślał po rozstaniu... No, chyba, że lubisz myśleć o innych członkach.. :D

Szczerze? Mnie po rozstaniu bolało/wkurzało to najbardziej. Tu nie chodzi o wyobrażenie członków a o wyobrażenie byłej jęczącej pod innym. Ja pamiętam te myśli w stylu "nie... Tylko nie moja miśka" ? 

Może i głupie ale tak było...

Edytowane przez Dassler89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Dassler89 napisał:

Szczerze? Mnie po rozstaniu bolało/wkurzało to najbardziej. Tu nie chodzi o wyobrażenie członków a o wyobrażenie byłej jęczącej pod innym. Ja pamiętam te myśli w stylu "nie... Tylko nie moja miśka" ? 

Może i głupie ale tak było...

Oj tak to boli ja jestem 5 miesięcy po rozstaniu a boli tak samo jak tydzień po . Kiedy ci przeszło ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, powerade napisał:

Kiedy ci przeszło ? 

Ktoś wyżej już napisał, co trzeba. Lekarstwem na kobietę są inne kobiety! 

Ja po pierwszym rozstaniu (tak, tak, ta pierwsza lovka zapada mocno w pamięć) miałem myśli, gdzie ja teraz znajdę drugą taką, no nie! I okazało się, że znalazłem nawet lepszą :).

 

Inne też mają. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, TheShy napisał:

Ktoś wyżej już napisał, co trzeba. Lekarstwem na kobietę są inne kobiety! 

Ja po pierwszym rozstaniu (tak, tak, ta pierwsza lovka zapada mocno w pamięć) miałem myśli, gdzie ja teraz znajdę drugą taką, no nie! I okazało się, że znalazłem nawet lepszą :).

 

Inne też mają. 

@TheShy pukałem już pare lasek ale słabe to lekarstwo słabo przechodzi ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@powerade, @Wolverine1993

Widzę, iż tutaj trzeba z grubej rury, metodą ojca założyciela. 

Zdjęcie ex do ręki, palec w dupę a potem wąchasz i patrzysz intensywnie na to swoje kochanie. I tak 3 razy dziennie przez 5 minut minimum. 

Napisz za kilka dni co myślisz o ex.

 

@Magician

Przy kolejnej próbie ubogacania przez czarnego, zapytaj kiedy on skorzysta z dobrodziejstw małżeństwa.

 

 

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wolverine1993 Każdy przeżywa krócej lub dłużej rozstanie. Jak już pisałem w jednym z tematów jedną swą relację odchorowywałem rok.. Czasami też myślę o swojej eks o której pisałem tutaj w świeżakowni. To normalne jak masz z daną osobą pozytywne wspomnienia to będziesz wspominał. Ale wiesz co? To z czasem mija. Im więcej czasu mija od rozstania, im więcej nowych kobiet poznanych tym te wspomnienia będą słabsze. 

    Dasz radę !!!!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, powerade napisał:

@azagoth łatwo powiedzieć ....

Trudno wykonać? No ale co jest trudnego w poniższej instrukcji?

54 minuty temu, azagoth napisał:

Zdjęcie ex do ręki, palec w dupę a potem wąchasz i patrzysz intensywnie na to swoje kochanie.

która nota bene powoduje po prostu przewarunkowanie Twojego mózgu z czegoś przyjemnego na inny bodziec, inną kotwicę

- skojarzenie obrazu w mózgu z czymś odrzucającym, szczególnie zapachowym - bardzo silnym bodźcem zmysłowym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Imbryk napisał:

Trudno wykonać? No ale co jest trudnego w poniższej instrukcji?

która nota bene powoduje po prostu przewarunkowanie Twojego mózgu z czegoś przyjemnego na inny bodziec, inną kotwicę

- skojarzenie obrazu w mózgu z czymś odrzucającym, szczególnie zapachowym - bardzo silnym bodźcem zmysłowym?

Hehe padłem ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Imbryk napisał:

Zastosuj to teraz, to dopiero padniesz :D

Ale tak szczerze słaba metoda - nic nie pomaga nawet to ze sobie pomyśle ze suka potrafiła się fochac po 3-4 tyg I się nie odzywać , ahhh my faceci już chyba tak mamy ze lubimy właśnie te sukowate co nas zlewają i lubimy za nimi ganiać ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, powerade napisał:

ahhh my faceci już chyba tak mamy ze lubimy właśnie te sukowate co nas zlewają i lubimy za nimi ganiać ....

Tak, @powerade, Wy faceci tak macie :P

 

3 minuty temu, powerade napisał:

Ale tak szczerze słaba metoda

Próbowałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja prawie rok  ale jak wczoraj dowiedziałem się że ex jest w oficjalnym związku na fb (ze mną tego nie uznawała podobno ?).

Zabolało ale z drugiej strony wiem do czego jestem zdolna, aż mi żal typa bo będzie płakał.

Zawsze coś nas będzie łączyć z dana osobą w końcu poświeciliśmy jej nasz czas emocje itp...

Z tym że ja po roku naprawdę poszedłem do przodu a ona co studia i kuto karuzela + bolec na miejscu od przysług.

Nowy bolec ex dał jej pierścionek po pól roku chodzenia - to jest dopiero desperacja i  biały rycerz hahah.???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Taboo

Chyba instrukcja niejasna :P .

Palec wąchać, nie trzymać wewnątrz i nie wykonywać ruchów posuwisto-zwrotnych  ?

 

A swoją drogą ciekawe masz te wycieczki wewnątrz głowy ?

45 minutes ago, powerade said:

Ale tak szczerze słaba metoda - nic nie pomaga nawet to ze sobie pomyśle ze suka potrafiła się fochac po 3-4 tyg I się nie odzywać , ahhh my faceci już chyba tak mamy ze lubimy właśnie te sukowate co nas zlewają i lubimy za nimi ganiać ....

A na jakiej podstawie twierdzisz, że słaba metoda? Na podstawie białorycerskich doświadczeń?

Zrób tak przez tydzień i potem przyjdź tutaj i potwierdź, że metoda jest słaba. Zainwestujesz w to niecałe dwie godziny Twojego życia - pewnie poświęcasz dużo więcej śliniąc się do marzeń o ex, zatem będzie to dobry deal.

 

Zawsze się zastanawiam dlaczego każdy młody ciężkozbrojny, który tutaj wparuje zawsze wie lepiej. Pomimo wszelkich porażek, upadków i wtop, niemal zawsze wiedzą lepiej ?

Może cecha młodego pokolenia - ja gdy zasmarkany z rozpaczy po zdradzie myszki pojawiłem się na forum to z pokorą i rozszerzonymi ze zdziwienia oczami czytałem wszelkie porady i wprowadzałem je w życie. Nie oceniałem przed zastosowaniem tylko dopiero po obserwacji rezultatów. I oczywiście okazywało się, że Bracia mieli rację - nawet w najbardziej nieprawdopodobnych wyjaśnieniach (wtedy myślałem, że są nieprawdopodobne).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@azagoth wiesz - jedno jest pewne odpuściłem nie latam - nie pokazuje jej atencji i z tego jestem dumny bo mam satysfakcję i wiem ze zapewne ją tez to wkurwia . Wolałaby żebym latał dzwonił wyjaśniał wtedy podbiła by se ego a tak Huja niech wie ze nie jest pępkiem świata ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie kiedyś po 4 latach związku z dnia na dzień zostawiła pewna szm@ta. Przeskoczyła na lepiej rokującą gałąź i uciekła w jeden weekend do UK z gachem.

Bolało na maksa...

Po dwóch miesiącach poznałem przez sieć małolatę 8 lat młodszą od ex, ciało bajka, seks wyśmienity.

Jak ja się cieszyłem, że dostałem taki dar od losu!

Młodą posuwam codziennie od 15 lat, co prawda już od dekady jest moją żoną ale nadal wszystko jest ok jak za kawalerki...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.