Skocz do zawartości

"Rok mija a ja wciąż niczyja" :-D


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, azagoth napisał:

A swoją drogą ciekawe masz te wycieczki wewnątrz głowy ?

Lata praktyki :D

1 godzinę temu, powerade napisał:

i wiem ze zapewne ją tez to wkurwia

I nad tym musisz właśnie pracować, chuj Cię to obchodzi co ją wkurwia a co nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, CornelCampbell napisał:

Mnie kiedyś po 4 latach związku z dnia na dzień zostawiła pewna szm@ta. Przeskoczyła na lepiej rokującą gałąź i uciekła w jeden weekend do UK z gachem.

Bolało na maksa...

Po dwóch miesiącach poznałem przez sieć małolatę 8 lat młodszą od ex, ciało bajka, seks wyśmienity.

Jak ja się cieszyłem, że dostałem taki dar od losu!

Młodą posuwam codziennie od 15 lat, co prawda już od dekady jest moją żoną ale nadal wszystko jest ok jak za kawalerki...

No to miałeś kolego farta a my siedzimy po pół roku wyploszczczeni i ruchac się chce dlatego pewnie nam te ex tak w bani siedzą ! Tymbardziej ze z moja ex był sex super i właśnie boli jak ktoś inny to będzie teraz kurwa miał !!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomko

No tak... po ostatnim zlocie to ledwie pamiętałem własne imię i nazwisko. Moje wszystkie przyjaciółki musiały mi pisemnie życiorys wysłać, żebym odszukał w mrokach niepamięci kto jest kto i do czego używany ;) 

 

@powerade

Szanuj się samcu. Nie stawiaj cipki i ruchania na piedestale ale siebie. Ogarniesz to, to reszta z górki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@powerade Na wiosnę coś będzie ogarniane. Temat zlotowy i odpowiedni klub się pojawi w odpowiednim czasie. Na razie zima - wszyscy śpią w swoich samczych jaskiniach hehe. 

 

@azagoth Hehe. Dokładnie. Samczy reset w takim gronie lepszy niż flesz po oczach od Tommyego Lee Jones w czarnym garniturze :D. 

Edytowane przez Tomko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@azagoth dzięki ;) co ja bym bez tego forum zrobił dalej jak pizda po 3 tyg się odzywał pierwszy . Tak jak se teraz przypomnie to az mnie huj strzela jak se przypomniałem jedna sytuacje . Była Wielkanoc zaprosiła mnie do domu ja Podjarany  nakupowalem pierogów z pierogrni chyba ze 3 kg . Poleciałem do niej rozpętała się kłótnia o blacha sprawę - z tego co pamietam chyba o to ze dzien wcześniej pojechałem do matki i jej nic nie powiedziałem coś takiego . A ta się wkurwila za te pierogi rzuciła mi je i pogoniła . I takie kurwa miałem święta az ojciec się Że mnie śmiał jak podgrzewalem sam sobie te pierogi . I do najlepsze minelo 3 tyg ciszy i sam się kurwa do niej odezwałem ja pierodle jak se teraz pomyśle to bym se sam. Chyba przyjebal w łeb .!!! 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.