Skocz do zawartości

Samcom nie da się dogodzić


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, SSydney napisał:

Ciekawe czy dożyję czasów, w których na forum w gówno-temacie będzie 0 (słownie zero) odpowiedzi i atencji od samców. Ehh... xD

A jednak odpisałeś ?

2 godziny temu, Still napisał:

Ciągle macie myśl, że wam się wszystko po prostu należy, bo...

Nope. To akurat znak czasów. Kolejne pokolenia są coraz bardziej roszczeniowe i kurewsko rozpieszczone. Nie tylko kobiety. Sorry

1 godzinę temu, Gorączka napisał:

Drogie panie znajdujecie se rycerzyków wychowanych pod mamusiową spódnicą, nie nauczonych prawdziwej męskości a potem żal i płacz że ci mężczyźni którzy dojrzeli obserwując właściwe wzorce zachowania u swoich ojców

Mój ex był wchowany przez samotnego ojca, który go odciął od matki. Sytuacja odwrotna, a efekt identyczny - dwie lewe ręce do sprzątania itd. Świadomość z czego to wynika nie zmieni efektu końcowego. Trochę płytkie jest takie generalizowanie. 

Nie do końca rozumiem takie łażenie do postronnych ludzi, żeby się na takie błachostki żalić. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do samego tematu to też zauważyłam takie podejście, nie u wszystkich dzięki Bogu, ale jednak, chciałoby się mieć wszystko. To tak jak dzisiejszy pracodawca chce pracownika co wyrobi mu 3 etaty za jedną stawkę, będzie znać kilka języków, mieć tytuł doktora a najlepiej to tak ze 20 lat i nogi do samej szyi ? no nie da się. Nie da. Albo kobieta ma pracowac i miec na swoje potrzeby, albo siedziec w domu i samiec utrzymuje (ale musi cos w tym domu robic ofc i dbac o tego samca, zeby byla równowaga). Fajnie to jeden z braci bapisał kiedyś. Jak znajdę cytat to wrzucę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo tak. Ja rozumiem ze baby bywają bezwzględne.. Ale jak czytam niektóre tematy to myśle po co faceci biorą takie kobiety. Prawda jest taka, ze normalnych kobiet jest wiele, tylko zazwyczaj faceci wybierają zołzy, bo takie ich kręcą. Pełno tutaj tematów gdzie facet przejechał się na kobiecie, ale i tak mimo wszystko wracał do niej po dziesięć razy. Zastanówcie się czasem panowie czy problem naprawdę jest stuprocentowo w kobietach. 
 

A, no i jeszcze złość bo kobiety pragną małżeństwa, macierzyństwa i nie można sobie dupczyć bez zobowiązań. No coz, po coś jednak mamy ta macice a nie dla ozdoby :) 

Edytowane przez Lana07
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lana07 napisał:

Ooo tak. Ja rozumiem ze baby bywają bezwzględne.. Ale jak czytam niektóre tematy to myśle po co faceci biorą takie kobiety. Prawda jest taka, ze normalnych kobiet jest wiele, tylko zazwyczaj faceci wybierają zołzy, bo takie ich kręcą. Pełno tutaj tematów gdzie facet przejechał się na kobiecie, ale i tak mimo wszystko wracał do niej po dziesięć razy. Zastanówcie się czasem panowie czy problem naprawdę jest stuprocentowo w kobietach. 
 

A, no i jeszcze złość po kobiety pragną małżeństwa i macierzyństwa i nie można sobie dupczyć bez zobowiązań. No coz, po coś jednak mamy ta macice a nie dla ozdoby :) 

Właśnie z powodu wpajanych nam za młodu kierunku myślenia. Nie bez powodu pojawiło się pojęcie biały rycerz. To świat chce zahamować facetów bo uznał za jakiś tam stopień zła i przyjętych norm. Dodatkowo zabezpieczając kobietę w ustrojach społecznych. Brzmi trochę strasznie, lecz dlatego kobiety szukają często bezpieczeństwa w zamożnych a reproduktora w bad-boyach. Tylko wiecie co jest najbardziej ciulowe? Że jeśli kobieta zostawi to wszystko zwala się na kobiecość. Faktycznie ma wtedy przyzwolenie i żadnych konsekwencji nie poniesie. Bo zgrabnie wywinie kota ogonem, zatai gałąź, po 4 miesiącach ujawni - jest spoko poczekała super, przemyślała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, MotherOfCats napisał:

Panowie, jak już koniecznie chcecie stworzyć sobie ideologię, która przedstawia świat w barwach, w jakich chcecie go widzieć, to chociaż róbcie to konsekwentnie.

STANOWCZO MOMENT DOGODNY  I SPODOBNY, Z LITERATURY WENE CIEPNE O GLEBĘ SOBIĘ I PYTANIE ZAPIDAJE.

 

CZY TY przypadkiem nie masz teraz 'globusa'?

 

W szklany dach krople tak mocno stukocą iż wybijają z rytmu?

 

Ja tu widzę 'niezły b...el w tym waszym ARHEOOO'. /mix mode/

 

 

TO BYŁO TAK.

BOCIANA DRAPAŁ SZPAK.

POTEM BYŁA ZMIANA.

SZPAK D........

 

.....KOŃCZ WAĆPANNA WSTYDU OSZCZĘDŹ.....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu tych frustracji autorki w męską stronę i wyrwanych z kontekstu obserwacji, mam pytanie. @MotherOfCats Myślałaś nad zmianą avatara? ;) 

Femshocked.jpg

 

Braci przepraszam za dostarczanie atencji autorce, w tej gówno-burzy. 

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, deomi napisał:

 Są, ja jestem dla wszystkich za dobra i za wyrozumiała...

Tak jak moja ex. Przez dwadziescia piec lat taka byla. Po tym czasie jednak pokazala swoja nature,kobieca nature. Nie pisze tego dlatego ze mam zal do niej lub innych kobiet,takie jestescie. Trzeba sie z tym pogodzic. A ,faceci tez trafiaja sie ku....y. Ale tu mamy latwiej by sobie z takim poradzic,ta sama natura.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, MotherOfCats napisał:

Jeżeli nie połyka, to nie kocha.

Nie lubi seksu analnego? Nie zależy jej - proste. 

Nie kręci jej wyzywanie od dziwek i ciągnięcie za włosy? Pewnie zdradza.

Nie osiąga orgazmu? To za mało się stara, przy bogatszym na pewno by osiągnęła.

Nie ma ochoty na seks? Kupczy dupą.

Zgadzam się w 100% z diagnozą koleżanki, co do przedstawionej wyżej ogólnej charakterystyki gatunku "samica".

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@karhu To nie natura, ale zmęczenie materiału. Wziąłeś z nią ślub, ona jak i 99%kobiet myślała, że ślub Cię zmieni o 180 stopni. Tak się nie stało. Więc stwierdziła, że skoro ślub Cię nie zmienił to już nic Cię nie zmieni i powiedziała Ci bye. 

To mówi tylko o tym, że byłeś ch*jowym partnerem. O ona idiotką, że się na to godziła. O niczym więcej.

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tu ogrom mężczyzn, którzy nie udzielają się w pojebanych tematach.

Mają sporo mądrego do powiedzenia. Są sensowni, konkretni i szczerzy.

Trzeba umieć czytać i być wobec siebie i swoich niektórych zachowań szczerą.

Wybiórczość to dobra możliwość. Swoją drogą, gdyby nie ona - pewnie by mnie już któryś z Panów zabił :D

Nie wszystko co czytamy, jest zgodne z naszymi doświadczeniami, życiowymi sytuacjami, co nie oznacza, że jest nieprawdą. 

Patrząc na rezerwat, bez wskazywania palcem, można się porzygać czytając niektóre wątki. I to kobiety je zakładają, tworzą i pierdolą w nich kocopoły.

Wiele wątków czytałam i myślałam sobie, ja pierniczę, jaka ja muszę być żałosna w oczach niektórych mężczyzn albo, jak mnie wkurwia, że oni to wiedzą, jak żyć? ;) Tylko, jak to się ma do tego, że im nie można dogodzić? Nie można ich zrobić w uja - to fakt! Daj im boszsze, lepszą ode mnie! :D Chociaż takowej BRAK ;) :D

Jest tu spora grupa mądrych, inteligentnych, tzn, inteligentniejszych np. ode mnie (a to już coś!) mężczyzn, którzy wiedzą czego chcą, nawet jeśli to coś jest w moich oczach "wyimaginowaną zachciewajką", to znaczy tylko tyle, że ja im nie mogę dogodzić. Ech...chciałabym w końcu komuś dogodzić! @Handlarz ;)

Każdy ma prawo SOBIE CHCIEĆ - co nie znaczy, że musi to mieć :)

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobiety są wspaniałe!

 

Gdyby nie te kobiety... gdyby nie związki z nimi - nie nauczyłbym się sprzątać, gotować, prać, prasować, spędzać czas samemu oraz pewnie również wielu innych rzeczy, których nie umiały, albo nie chciało im się robić.

Przede wszystkim nie nauczyłbym się liczyć tylko na siebie... w związku :) 

 

Tak wiem, to przypadek, że trafiałem tylko na takie kobiety, one wcale takie nie są. Takich kobiet jest wręcz ułamek w społeczeństwie :) 

 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Baelish napisał:

nauczyłbym się sprzątać, gotować, prać, prasować, spędzać czas samemu oraz pewnie również wielu innych rzeczy, których nie umiały, albo nie chciało im się robić.

Każdy musi to umieć robić. I robić to w zwiazku i w nie związku.

Chyba, że kogoś stać by zapłacić komuś za jego obowiązki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.