Skocz do zawartości

Samcom nie da się dogodzić


Rekomendowane odpowiedzi

forum Bracia Samcy tworzy społeczność Braci i jak każda taka społeczność, jest to twór złożony; są fanatycy, radykałowie, liberałowie, potakiwacze, "zwykli", zwisowcy, itd. Jedni głoszą zupełne odcięcie się od kobiet, połknięcie czerwonej tabletki i odrzucenie otaczającej rzeczywistości, a inni tu są bo można poczytać o samorozwoju lub pożalić się na swoje problemy w pracy/związkach/życiu. Różne są doświadczenia i różne są potrzeby.

 

I oczywiście, że są tu gdzieś na forum BS pisane głupoty (zwłaszcza w dziale o teoriach spiskowych hehe), ale jest przecież też bardzo dużo wartościowej wiedzy. Wydaje mi się, że jedna z głównych idei jaka przyciąga tu mężczyzn to samorozwój; dążenie do bycia lepszym mężczyzną.

Druga idea to jest odcięcie się od białorycerstwa i stawiania kobiet na piedestale i walka ze spierdoliną jaka jest w tym temacie w życiu, wokół nas.

I te dwie idee sprawiają też że Wasze życie drogie Panie staje się lepsze. Bo lepiej obcować z prawdziwymi mężczyznami a nie pizdeczkami co nie? A pantoflarstwo i białorycerstwo, w dłuższej perspektywie, są też szkodliwe dla Pań, szkoda tylko, że nie wszystkie kobiety są tak dalekowzroczne...

 

@MotherOfCats a może zadając takie pytania jak w tym temacie główne, warto zacząć od siebie? Może Tobie trudno dogodzić? Czytając Twoją odpowiedź na moje stanowisko w lekkim temacie o grach (gaming girls), gdzie po prostu zjechałaś mnie jak burą sukę bo ośmieliłem się mieć inne zdanie od Twojego i jeszcze ośmieliłem się żartować, to z tego wszystkiego wynika, że brak Ci co najmniej dystansu do pewnych spraw życiu i może do samej siebie.

Warto może to przemyśleć.

 

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MalVina napisał:

Mój ex był wchowany przez samotnego ojca, który go odciął od matki. Sytuacja odwrotna, a efekt identyczny - dwie lewe ręce do sprzątania itd. Świadomość z czego to wynika nie zmieni efektu końcowego. Trochę płytkie jest takie generalizowanie. 

Ok przyznaje ci rację zdarzają się i takie przypadki. Ale ile ich jest w ,,grupie badawczej " - na 100 rozwodów jeden raz no może maks trzy wygra opiekę mężczyzna a tak sądy opiekę przyznają kobietom.

Można się sprzeczać i dostarczyć postów nawet na 20 stron dyskusji, ale jedno jest pewne jak to, że po nocy wstaje dzień - Nie podoba ci się, że jest to miejsce spotkań osób wyznających określone wartości, mających swój osobisty kodeks i wspierających się niczym bracia mimo iż większości nawet na oczy w życiu nie zobaczymy to nie wchodź i tyle. 

Jak to mówi przysłowie : Chcącemu nie dzieje się krzywda ?

 

Ps. Czasem się zastanawiam czy większość tego typu tematów to realna chęć rozmowy konstruktywnej i logicznej (o zgrozo oskarżyłem kobiety o logikę ) , trolling czy wylewanie żalu i frustracji i tego że znalazł się jakiś brat, który wzgardził takim zachowaniem księżniczki.

 

Ps2. A odnośnie wzgardzenia kobiety przez mężczyzne i późniejszych konsekwencji to cytat angielskiego dramaturga Williama Congreve (1670-1729)- ,, Niebo nie zna wściekłości takiej, jak miłość w nienawiść zmieniona, ni piekło nie zna furii takiej jak kobieta wzgardzona." ?

Edytowane przez Gorączka
Poprawa błędów ortograficznych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Gorączka napisał:

Ale ile ich jest w ,,grupie badawczej " - na 100 rozwodów jeden raz no może maks trzy wygra opiekę mężczyzna a tak sądy opiekę przyznają kobietom.

Pytanie ilu z tej grupy w ogole wnioskuje o opiekę nad dzieckiem. Dobrze by było zbadać ile procentowo ma przyznaną opiekę, lub tryb naprzemiennyz tych którzy taki wniosek złożyli. Zakładając, że badamy tylko jednostki wydajne wychowawczo i odrzucamy patologie. Sama jestem ciekawa wyników. Póki co z tego co wiem nikt się jeszcze za to nie zabrał. 

27 minut temu, Gorączka napisał:

Nie podoba ci się

Ależ mi się tu bardzo podoba ?

28 minut temu, Gorączka napisał:

,, Niebo nie zna wściekłości takiej, jak miłość w nienawiść zmieniona, ni piekło nie zna furii takiej jak kobieta wzgardzona." ?

Ciekawy cytat, i rozumiem, że nie chodzi o miłość, a fascynację ili chęć zdobycia jakiegoś samca (a ta" miłość" jest tu skrótem myślowym oznaczającym rzeczy dużo płytsze).

Miłość przecież wyklucza wściekłość przez wzgardę. Miłość oznacza tyle, że chcesz dla jakiejś osoby jak najlepiej - czy ta osoba ciebie chce czy nie. 

Jeśli nie umiesz w ten sposób do tego podejść to znaczy, że o fascynacja czy wręcz obsesja. Ja tak to widzę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MalVina napisał:

Póki co z tego co wiem nikt się jeszcze za to nie zabrał. 

ROZJAŚNIĘ NIECO ten fraktał pomiaru i jego sens.

 

Ex mąłża jest ściśle związana z oświatą.

NIE PRZESZKADZAŁO JEJ TO W GRANIU DZIECKIEM we wszystkich opisanych na łamach forum kombinacjach!

 

Jednak to zacne forum ZNA anty techniki i tu już eX mąłża dupy dała jak niemcy pod Stalingradem.

 

A TERAZ  pociska przypadkowe PRZYPOMINAJKI aby dziecko miało jaki kolejek kontakt z ojcem.

 

Ot i taka to statystyka.

.....pozdrawiam Badaczkę z X files.....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam Opla.

Drugi właściciel, pierwszy właściciel to stary Niemiec, tylko do Aldika jeździł i do siedziby partii na zebrania.

Więc przebieg malutki, zrobiony na LBGT porządnie, nic nie puszcza, nawet w podziemnym pozwolili mi parkować.

Tapicerka i poszycie porządne, zero palenia i seksu w aucie, nie ma czego się brzydzić.

Zainteresowani priv.

 

;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, sargon napisał:

stary Niemiec, tylko do Aldika jeździł i do siedziby partii na zebrania.

Zieloni? CDU? NSDAP?

 

No bo wiesz, był kiedyś taki jeden Aldik i nawet miał swoją partię ;)

Edytowane przez mirek_handlarz_ludzmi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dobie porównywania się na portalach społecznościowych i w życiu ogólnie ludziom ciężej dogodzić. Kiedyś niby też ale dzisiaj się mocno nasiliło. Czasami panowie faktycznie przeginają ale są to konkretni użytkownicy i idzie się przyzwyczaić :D Jak widzę jakieś słabe treści to po prostu ich nie przyswajam, bo po co robić sobie kuku. Tak jak panowie dowiadują się różnych rzeczy o kobietach, tak my możemy stwierdzić z jakim typem facetów nigdy nie będzie się chciało mieć cokolwiek do czynienia. Czasami frustracja któregoś z użytkowników biję mocno po oczach ale są też śmieszne wątki z kobiecymi problemami. I tak się kręci. 

 

Wątek o żon wyborze można przekręcić tak jak któryś z panów nam procentowo obliczał jakie są szanse na znalezienie chada, miliardera w jednym. Tylko wtedy już by były do nas pretensje i wyzwiska od roszczeniowych księżniczek. Niech każdy żyje jak chcę i podejmuję swoje decyzję. Lepiej szukać w sobie rzeczy do przepracowania niż starać się zmieniać świat, ponieważ część panów stąd i tak przekręci nasze słowa. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.11.2019 o 16:15, MotherOfCats napisał:

Niestety przeciętna młoda dziewczyna podczas pierwszego razu odczuwa jedynie ból, a po iluś razach nie czuje podczas stosunku nic. Jeżeli nie zadba o to, żeby to zmienić, i nie natrafi na odpowiedniego partnera, który jej w tym pomoże, to z czasem traci zainteresowanie seksem.

Współczuję Ci tych przeżyć.

To że Ciebie bolało bo być może byłaś zbyt spięta aby się podniecić nie znaczy, że wszystkie kobiety miały tak samo ze swoim 1 razem czy ogólnie początkiem współżycia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Brat Jan napisał:

Współczuję Ci tych przeżyć.

To że Ciebie bolało bo być może byłaś zbyt spięta aby się podniecić nie znaczy, że wszystkie kobiety miały tak samo ze swoim 1 razem czy ogólnie początkiem współżycia.

Przeciez to nie zalezy od tego w jakim stopniu ktoś jest podniecony. A od tego jaką ma budowę anatomiczną. Może być superwilgotna i nadal czuć wielki ból, a może być sucha jak wiór a nie czuć żadnego bólu. Po co te wycieczki personalne skoro koleżanka pisze ogólnie a nie o sobie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, karhu napisał:

Po 25 latach siadlem na dupie i wzielem slub.

Czyli przegiąłeś pałę.

22 godziny temu, szamanka napisał:

Mają sporo mądrego do powiedzenia. Są sensowni, konkretni i szczerzy. 

Łał, nareszcie ktoś mnie docenił.

22 godziny temu, szamanka napisał:

Jest tu ogrom mężczyzn, którzy nie udzielają się w pojebanych tematach. 

Hehehe, co dla jednego pojebane to dla drugiego smaczna dyskusyjka.

22 godziny temu, szamanka napisał:

Daj im boszsze, lepszą ode mnie! :D Chociaż takowej BRAK ;) :D

Nie bądź dla siebie tak surowa, na pewno są lepsze, nie trać nadziei.

20 godzin temu, Tornado napisał:

Ex mąłża jest ściśle związana z oświatą. 

NIE PRZESZKADZAŁO JEJ TO W GRANIU DZIECKIEM

Od 8 do 16 praca.

Po 16 życie prywatne.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Imbryk napisał:

Łał, nareszcie ktoś mnie docenił.

Ciebie też, mimo a raczej przede wszystkim dlatego, że jak dyskutujesz, to nie "plujesz". Nawet jeśli albo przede wszystkim jeśli prawda boli, to przekazana konstruktywnie do mnie dociera :)

7 minut temu, Imbryk napisał:

Nie bądź dla siebie tak surowa, na pewno są lepsze, nie trać nadziei.

Z tymi "lepiejami" to różnie bywa :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, MalVina napisał:

Po co te wycieczki personalne skoro koleżanka pisze ogólnie a nie o sobie? 

Ty również przeżywałaś "ten dramat"?

 

https://mamaginekolog.pl/ten-pierwszy-raz

 

"Jednak błona dziewicza, błoną dziewiczą... najważniejsze, jeżeli chodzi o ból przy stosunku, czy to w pierwszym w życiu czy jakimkolwiek kolejnym jest nawilżenie pochwy.
A nawilżenie bierze się z podniecenia i komfortu!
Jeżeli będziecie zestresowane, przestraszone – to na pewno wasza pochwa nie będzie nawilżona, a jak nie będzie nawilżona to owszem może i pewnie nawet będzie to boleć.

Co możecie na to poradzić? Wyluzować... łatwo to powiedzieć. Zdaję sobie z tego sprawę, w takim razie użyjcie żelów nawilżających – pamiętajcie, że muszą to być specjalnie żele, które są do tego przeznaczenia, nie może być to oliwka, która spowoduje, że prezerwatywa się popsuje.
Żel musicie wprowadzić nie tylko na ujście pochwy, ale do pochwy – najlepiej niech pomoże wam w tym wasz wybranek."

 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Brat Jan napisał:

Podpieram się artykułem od pani ginekolog:

https://mamaginekolog.pl/o-mnie/

A jestes kobieta? A wierzysz we wszystko co przeczytasz? Kobiety Ci pisza jak jest. Ale my pewnie nie wiemy co mowimy bo my zawsze kłamiemy. Nie ważne jak się zaczyna. Ważne jak sie konczy. Po tylu latach seks jest dla mnie przyjemnoscia i to sie liczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, NimfaWodna napisał:

Panowie, ktorzy nie maja o tym pojecia pisza, że jak się nawilży to nie boli.

Przecież @Brat Jan wziął cytat ze strony kobiety, pani ginekolog.

 

Popatrz, jest link do źródła oraz użyty cudzysłów w całej późniejszej wypowiedzi. A więc to nie jego słowa tylko tej pani.

52 minuty temu, Brat Jan napisał:

 

9 minut temu, Brat Jan napisał:

Podpieram się artykułem od pani ginekolog:

https://mamaginekolog.pl/o-mnie/

@Brat Jan - nawiasem to ładna ta młoda pani doktór i ogarnięta.

Teraz, NimfaWodna napisał:

Kobiety Ci pisza jak jest.

Pani ginekolog napisała jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Pani ginekolog była po mefedronie jak ja rozdziewiczali :) Zauważyłam pewna dziwną tendencje. Wszystko co kobiece zamienić w femibiznes. Nas nie boli pierwszy raz. My pracujemy w korpo. Sory ale chyba urodziłam się nie w tych czasach co trzeba. Ja się tu nie odnajduje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu i kwestii wygórowanych/sprzecznych oczekiwań mężczyzn na BS.

Przytoczone tutaj wymagania odnośnie żony, napisane na tym forum; są racjonalne, ale nierealne - zgoda.

Ale każdy dąży do ideałów przecież :) no zresztą te wpisy tutaj obrazują pewne pragnienia użytkowników, a nie realne czyny.

 

Zresztą poczytajcie blogi pewnych blogerek, tam to są dopiero wymagania odnośnie mężczyzny idealnego.

 

Jeśli chodzi o seks to zgadza się; lubimy kobiety otwarte w łóżku, więc połyk zawsze w cenie ;)

Z drugiej strony przeglądałem ostatnio netkobiety i tam w dziale seks, sporo tematów typu "mój partner/faceci są beznadziejni w łóżku" Więc od Was też są wymagania w tej materii.

 

I jak z tymi powyżej wymaganiami jest w praktyce? Pragnienia to jedno a rzeczywistość to drugie.

 

Co męskich (głównie) pragnień, to jest tak, że od małego, młody mężczyzna jest zalewany obrazami atrakcyjnych kobiet; budowania przekonania że jak James B. masz zdobywać kolejne super laski i później budzi się taki człowiek w wieku 25 lat, super laski brak i jest frustracja.

Żyjemy zresztą w kulcie sukcesu i nieustannego wyścigu porównań (na żywo, jak i w sieci), nie można być przegrywem, nie można być nawet średniakiem, trzeba być albo człowiekiem sukcesu, albo wpaść do otchłani nicości.  I tak jak wyżej: jesteś mężczyzną, budzisz się około 25-28 lat a tu super kobiety brak, praca też nie taka jak było mówione, etc, I  stąd się bierze ta frustracja i rzucanie takich nierealnych wymagań. IMO.

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Ace of Spades napisał:

;DDDDDDDDDDDDDDD

Ty tak na poważnie??? myslisz, ze kogoś obchodzi ten temat???

Nie wiem czy zauważyłeś, ze Wątale w Rezerwacie służą zupełnie czemuś innemu, to takie Forumowe gody ;)

Tak. A co mnie obchodzą jakieś kilko postowe dywagacje na temat suchej waginy?!

No niby tak, wiem to; tematy w rezerwacie często przekształcają się w szambo-nawalankę, ale czy zawsze musi tak być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.