Skocz do zawartości

Samcom nie da się dogodzić


Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, darktemplar napisał:

ale czy zawsze musi tak być?

No na tym polega urok tego Forumowego miejsca zwanego Rezerwatem, po to tu ludzie sie produkują , a nóż, widelec potem jakieś priva wiadomości będą i może cÓś dalej ;) no chyba wiesz o co biega, także nie ma co sie wysilać z tym rezerwatowym pisaniem ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

5 minut temu, Ace of Spades napisał:

No na tym polega urok tego Forumowego miejsca zwanego Rezerwatem, po to tu ludzie sie produkują , a nóż, widelec potem jakieś priva wiadomości będą i może cÓś dalej ;) no chyba wiesz o co biega, także nie ma co sie wysilać z tym rezerwatowym pisaniem ;)

A co? Bracia tu stroją pióra i później samice piszą na priv oczarowane elokwencją wypowiedzi danego delikwenta?

Słabo się staram, bo żadnego priva tu jeszcze nie dostałem...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, darktemplar napisał:

A co? Bracia tu stroją pióra i później samice piszą na priv oczarowane elokwencją wypowiedzi danego delikwenta? 

Mój pindol mieści się dopiero w dwóch wiadomościach, a dziennie mogę wysłać tylko jedną!

Jak żyć?!

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samcom można dogodzić ale wpierw trzeba znać siebie i swoje potrzeby wtedy się dopasowujesz znacznie lepiej, bo jeśli siebie znasz to wiesz czego chcesz od partnera na znacznie większym poziomie niż bez znania siebie. 

Gdy siebie nie znasz szukasz czegoś w innych a więc jeśli chcesz dogodzić samcowi, poznaj siebie wpierw jako samicę. Niby odwrotność od tego co się nam mówi ale warto spróbować ;) 

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że nieodpowiednie zachowania jednostek są zawsze bardziej wyraziste niż te dobre, które giną w tłumie. Tak jak wspomniałam, czytam forum, i mogłabym wymienić paru naprawdę fajnych, mądrych użytkowników, którzy wiedzą, czego chcą, i nie poszukują mitycznej Himalajki (max 23-letnia milionerka, która doszła do wszystkiego własną pracą, w dodatku o urodzie modelki, obowiązkowo dziewica - ale z umiejętnościami prostytutki z wieloletnim stażem, perfekcyjna pani domu, której hobby jest pranie męskich gaci i prasowanie koszul, ambitna i niezależna, ale jednocześnie posiadająca fetysz uległości wobec brzuchatych facetów z zakolami w wieku jej ojca, którzy ledwo wyciągają średnią krajową). Ale mam wrażenie, że tych przywiodły tu wyjątkowo paskudne doświadczenia życiowe, a nie chęć wyżycia się na kobietach za brak powodzenia.

 

Co jest ciekawe, bo panowie mają spore wymagania wobec kobiet dotyczące ich urody, a każda, która nie jest śliczna, szczupła, jędrna i młoda, jest określana mianem paszteta i kaszalota. Kiedy jednak z innymi użytkowniczkami forum dyskutowałyśmy na temat wymagań wobec mężczyzn (w których przodowała higiena i dbanie o siebie, a więc coś, co powinno być standardem niezależnie od płci), posypały się głosy, że księżniczkujemy i mamy wymagania z kosmosu. Taka hipokryzja wygląda dziwnie, szczególnie w świetle głoszonych tu poglądów, że mężczyźni stoją na wyższym stopniu rozwoju moralnego niż kobiety i są od nich bardziej empatyczni.

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MotherOfCats hm, raczej pewnie wiesz, że patrzysz na kalejdoskop (forum) ale jednak bierzesz kolorowy obraz za "uśrednioną biel" każdego elementu układanki. 

11 godzin temu, darktemplar napisał:

Słabo się staram, bo żadnego priva tu jeszcze nie dostałem...:)

Nie ma sprawy, mogę Ci forwardować. Tylko o ile nie masz pierwiastka masochisty, to nie wiem czy by Ci się spodobały tego rodzaju "zaloty" w postaci biernej i obelżywej agresji, jawnego tupania nóżką czy wylewania pretensji. Przez tyle lat obecności na forum, tylko jedna dziewczyna sama napisała do mnie w sposób sympatyczny. Więc panowie, Wasze założenia - założeniami a rzeczywistość skrzeczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MotherOfCats napisał:

...wobec brzuchatych facetów z zakolami w wieku jej ojca, którzy ledwo wyciągają średnią krajową. Ale mam wrażenie, że tych przywiodły tu wyjątkowo paskudne doświadczenia życiowe...

@Marek Kotoński @Mosze Red @Rnext @Quo Vadis? Wyjątkowe chamstwo wobec mężczyzn, którzy pomagają tutaj bezinteresownie innym. Nie jednego uchronili przed samobójstwem, załamaniem, oskubaniem przez kobiety, innymi problemami. Troll zapomniał chyba, że jest na męskim forum dyskusyjnym i to nie kafeteria.  

Moim zdaniem powinien być BAN wobec takiego trolowania, bo to nie pierwszy raz. Plucie mężczyznom w twarz w ich ostoi. 

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 1
  • Dzięki 5
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MotherOfCats napisał:

mogłabym wymienić paru naprawdę fajnych, mądrych użytkowników, którzy wiedzą, czego chcą, i nie poszukują mitycznej Himalajki

Ciekawe czy takie samo zdanie o tych użytkownikach byłoby, gdyby okazało się, że oni wolą spotykać się z silnymi i niezależnymi kobietami, które za siebie płacą;)

 

2 godziny temu, MotherOfCats napisał:

brzuchatych facetów z zakolami w wieku jej ojca, którzy ledwo wyciągają średnią krajową

Ciekawe jakie zdanie byłoby na temat tych facetów, gdyby oni płacili za kobiety, w których towarzystwie przebywają (gdyż tylko z takimi autorka się spotyka)?:PCzy byłaby to tylko pogarda, czy silna pogarda, która niemniej jednak nie przeszkadzałaby w dalszym spotykaniu się z takimi brzuchatymi, starszymi gośćmi i żerowaniu na ich ledwo wyciąganej średniej krajowej? Osobiście stawiam na silną pogardę.

 

Również jestem za zbanowaniem tego trolla. 

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Krugerrand napisał:

Ciekawe czy takie samo zdanie o tych użytkownikach byłoby, gdyby okazało się, że oni wolą spotykać się z silnymi i niezależnymi kobietami, które za siebie płacą

Niektórzy z nich to właśnie tacy mężczyźni. I nie, nie ma to wpływu na moją opinię na ich temat.

 

2 minuty temu, Krugerrand napisał:

Ciekawe jakie zdanie byłoby na temat tych facetów, gdyby oni płacili za kobiety, w których towarzystwie przebywają (gdyż tylko z takimi autorka się spotyka)?:PCzy byłaby to tylko pogarda, czy silna pogarda, która niemniej jednak nie przeszkadzałaby w dalszym spotykaniu się z takimi brzuchatymi, starszymi gośćmi i żerowaniu na ich ledwo wyciąganej średniej krajowej? Osobiście stawiam na silną pogardę.

W samym byciu brzuchatym i starszym (hej, nikt nas z wiekiem nie robi się młodszy) nie ma niczego złego, podobnie jak w zarabianiu średniej krajowej. Problem pojawia się wtedy, kiedy taki delikwent startuje do znanej, młodej i o wiele bardziej majętnej od siebie modelki, a potem dziwi się, że został odrzucony. No raczej logiczne, że został, bo mało której dziewczynie podobają się mężczyźni w wieku i o wyglądzie ich ojców. I jeśli delikwent nadal będzie stawiał tak wysoko poprzeczkę, to ciągle będzie się sparzał. I nie ma w tym żadnej winy ze strony kobiet.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MotherOfCats napisał:

W samym byciu brzuchatym i starszym (hej, nikt nas z wiekiem nie robi się młodszy) nie ma niczego złego, podobnie jak w zarabianiu średniej krajowej. Problem pojawia się wtedy, kiedy taki delikwent startuje do znanej, młodej i o wiele bardziej majętnej od siebie modelki, a potem dziwi się, że został odrzucony. No raczej logiczne, że został, bo mało której dziewczynie podobają się mężczyźni w wieku i o wyglądzie ich ojców.

Poseł o nazwisku Kalisz coś Ci mówi?  Wystarczy odrobina władzy i pełny portfel.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygada na to że tylko panie mogą mieć wysokie wymagania, a facet powinien brać jak leci. Cóż za przewrotność!  

 

Załączyłaś artykuł MoszeReda ( jako nazbyt wymagający ) który mówi aby facet nie brał : Karyny z dzieckiem, palaczki, pijaczki, zouzy, pijawki, chorej psychicznie i nieogarnientej finansowo w tym zadłużonej.

To są złote rady gdzie tu widać abstarakcje?  Sam osobiście bym tą liste rozszeżył przynajmniej o kilka punktów.

 

Kiedy wy kobiety zrozumiecie że to mężczyzna jest fundamentem społeczeństwa i to mężczyzna powinien stawiać wymagania, a nie przewrotna kobieta.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, smerf napisał:

Wygada na to że tylko panie mogą mieć wysokie wymagania, a facet powinien brać jak leci. 

Niekoniecznie. Jestem jak najbardziej za tym by Panowie nie wiązali się z pierwszą lepszą kobietą. Jeśli relacja dwojga ludzi ma być sensowna to jakieś wymagania trzeba spełniać. Warto tylko by były one logiczne, a często przy etapie selekcji brak tego u obu płci i potem zaczyna się narzekanie na płeć przeciwną. Trafiamy w swoim życiu na różne osoby i każdy ma prawo mieć swoje widzi mi się. Nawet jeśli usłyszę od nie za przystojnego faceta, zarabiającego najniższą krajową, że szuka modelki to jego interes. Może znajdzie albo i nie.

 

 

Tylko na forum często były wpisy w których nie problemem były wymagania stawiane kobietom, a sposób ich przekazu wskazujący na brak szacunku do kobiety jako człowieka. Tego nigdy nie będę popierać i właśnie wątki wskazane przez @MotherOfCats idealnie to pokazują. Nikogo osobiście nie wyzwała ale wskazała, że czasem trzeba też obiektywnie na siebie spojrzeć. My kobiety nie jesteśmy bez winy ale wy również. W sumie wielu Panów nabija się z rezerwatu. Rozumiem, bo czasami tematy są słabe ale też są wątki, gdzie jesteśmy atakowane dosłownie za nic. Czegokolwiek nie napiszemy to złe kobiety jesteśmy i niby to my odwracamy kota ogonem. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, _oliv2407 napisał:

Tylko na forum często były wpisy w których nie problemem były wymagania stawiane kobietom, a sposób ich przekazu wskazujący na brak szacunku do kobiety jako człowieka.

Możesz mi pokazać taki wpis? Tylko konkretnie, dokładnie tę część wskazującą na brak szacunku do kobiety jako człowieka? Chodzi o to, że ja to gruboskórny jestem i trudno zauważam takie niuanse, a dzięki Twojej podpowiedzi może uda mi się uniknąć takiego błędu. Senk ju from mołtajn.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MotherOfCatsSkoro nie ma nic złego w byciu starszym i brzuchatym oraz zarabianiu średniej krajowej, to dlaczego wzięta i znana modelka odrzuca takiego absztyfikanta, dlaczego nie jest to jej wina skoro w tym nie ma nic złego i dlaczego Ryszard Kalisz, Janusz Korwin Mikke czy nieżyjący już Andrzej Łapicki mieli lub mają żony od siebie sporo młodze? Dlaczego też jest to logiczne, że skoro nie ma nic złego w tym wszystkim, to czemu tak się dzieje, że malo której taki ktoś się podoba, a wspomnieni przeze mnie wcześniej panowie mają/mieli takie partnerki, a niektórzy z nich nie mogą się wręcz od nich opędzić?;)

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, MotherOfCats napisał:

(...)jednocześnie posiadająca fetysz uległości wobec brzuchatych facetów z zakolami w wieku jej ojca, którzy ledwo wyciągają średnią krajową

Brawa! Co innego, gdyby tylko wyciągali 10 średnich krajowych!? Wtedy gadzi mózg nakazuje przymilne, patriarchalne ass-to-mouth i bezwarunkowy połyk. Możesz traktować jako pytanie - retoryczne.

Edytowane przez Exar
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 11/4/2019 at 10:50 AM, MotherOfCats said:

Panowie, jak już koniecznie chcecie stworzyć sobie ideologię, która przedstawia świat w barwach, w jakich chcecie go widzieć, to chociaż róbcie to konsekwentnie.

Jakby to powiedzieć wbrew temu co mówią kobieta nie jest jak wino i oczywiście mogę dotrzymać przysięgi małżeńskiej [Prywatnie nie uznaję małżeństwa świeckiego to jakiś potwór do niszczenia relacji międzyludzkich] dla starzejącej się kobiety ale czy ona dotrzyma do mnie, jak otoczenie ją zachęca szukaj, szukaj lepszej gałęzi a jak znajdzie to jest jeszcze za to wynagradzana.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O zgrozo. Panowie nudzili się w swoim towarzystwie. Stworzyli rezerwat, by miec darmowa rozrywke( bo tu baby robia sobie zapasy w kisielu). Jest kilka Pań, które "obciagaja na kolanach i łykaja wszystko co Panowie wylewaja". Te które mają inne zdanie są z góry nazywane borderline i innymi zwrotami których już nie pamietam. Skoro stworzyli rezerwat jak twierdzą w celach poznania zdnia drugiej strony to czemu tak napeawde nie daja prawa wyrazenia zdania kobiecie, bez zbednych glupich docinek. Czytam tu teks, że bracia czasem ratowli przed samobojstwem. A nikt nie pomyślał, że w rezerwacie może byc bardziej wrażliwa istota i przez Was może zakończyc swoje życie. Czytam o apelach do Pan. A ja teraz zaapeluje do Panów. Dajcie szanse płci przeciwnej na nauke siebie wzajemnie. Do czasu gdy będa podziały nic dobrego z tego nie wyniknie. Nie będzie co zostawiać przyszłemu pokoleniu bo przestaniemy wchodzić ze sobą w jakie kolwiek relacje. Dziekuje za uwagę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rycerz76 napisał:

Jakby to powiedzieć wbrew temu co mówią kobieta nie jest jak wino i oczywiście mogę dotrzymać przysięgi małżeńskiej [Prywatnie nie uznaję małżeństwa świeckiego to jakiś potwór do niszczenia relacji międzyludzkich] dla starzejącej się kobiety ale czy ona dotrzyma do mnie, jak otoczenie ją zachęca szukaj, szukaj lepszej gałęzi a jak znajdzie to jest jeszcze za to wynagradzana.

Ja też bym dochował wierności.
Tylko kolejna sprawa, że lepiej się już zabezpieczyć i najlepiej celować w młodsze minimum dekadę.
No, a jak ktoś chce to i mniej - może z 8 może z 7 co kto woli, ale różnica nie powinna być mniejsza niż połowa dekady.

Facet się konserwuje jak wino i ja nie gloryfikuję, bo wyczytałem tylko na forum, ale także poprzez praktykę obcowania z babami w pracy.
Laska 25 lat rozmarza się o 40-latku, inna 27-latka szaleje po 50-letnim bolcu(tu już lekka skrajność, ale jak widać da się), kolejne dziewczyny mówią o starszych facetach.
I moja ulubiona koleżanka z pracy(czysta kumpelska relacja) twierdzi, że niektórzy 40-latkowie wyglądają jakby byli 20+.
Więc no dowodów jest od groma.

No, a dziewczę co? Jak mleko : //
Dwie laski jedna 21 druga 26 i róznica jest może nie mega, ale widoczna.
W dodatku ciąża obciąża organizm i ciało.
Fakt, że dzisiaj siłownia w modzie, to można ładnie o swoje ciało na starość zadbać, co mi się podoba.

Jednak nic nie dorówna świeżej 20-latce w ostatecznym rozrachunku.
Co nie oznacza, że rzuciłbym hipotetyczną fajną kobietę 40-lat z którą jestem dla przykładu od ponad dekady, widzę, że dziewczę się stara, wygląda młodo jak na swój wiek i tworzy ze mną od samego początku coś wielkiego na konkretnych fundamentach. 
Poza tym skoro potencjalna małżonka miałaby 40 lat to ja miałbym minimum 50, z porywami do 55.
W tym wieku to się chce już mniejszego bądź większego spokoju i kogoś fajnego do wspólnej jazdy na tym wózku.

Edytowane przez Ragnar1777
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, rycerz76 napisał:

Jakby to powiedzieć wbrew temu co mówią kobieta nie jest jak wino i oczywiście mogę dotrzymać przysięgi małżeńskiej [Prywatnie nie uznaję małżeństwa świeckiego to jakiś potwór do niszczenia relacji międzyludzkich] dla starzejącej się kobiety ale czy ona dotrzyma do mnie, jak otoczenie ją zachęca szukaj, szukaj lepszej gałęzi a jak znajdzie to jest jeszcze za to wynagradzana.

Nikt mi nigdy podczas bycia w związku nie doradzał szukania lepszej gałęzi, co najwyżej zdradę (i to akurat doradzali panowie, nie koleżanki). Inną sprawą jest to, jak pojmujemy to szukanie. Jeżeli otoczenie widzi, że partner tak sobie traktuje kobietę, rozlicza ją z każdej złotówki, ciągle krytykuje jej wygląd i ma w nosie jej łóżkowe potrzeby, to teksty w stylu "Co ty z nim jeszcze robisz?" uważam akurat za zasadne, niezależnie od wieku.

 

10 godzin temu, Ragnar1777 napisał:

Facet się konserwuje jak wino i ja nie gloryfikuję, bo wyczytałem tylko na forum, ale także poprzez praktykę obcowania z babami w pracy.

Zdecydowana większość mężczyzn nie starzeje się jak wino.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, MotherOfCats said:

Jeżeli otoczenie widzi, że partner tak sobie traktuje kobietę, rozlicza ją z każdej złotówki, ciągle krytykuje jej wygląd i ma w nosie jej łóżkowe potrzeby, to teksty w stylu "Co ty z nim jeszcze robisz?" uważam akurat za zasadne, niezależnie od wieku.

Ale co mnie to obchodzi? Nie zadziałała przereklamowana kobieca intuicja?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.