Skocz do zawartości

Chcą poprowadzić obwodnicę przez moją działkę


Rekomendowane odpowiedzi

Mam działkę inwestycyjną (podkreślam, że wg MPZP jest to teren przeznaczony pod inwestycje, fabryki, hale, magazyny itd), na której stoi obecnie domek drewniany, ale nikt tam nie mieszka. Na działce planowałem kiedyś zrobić parking dla tirów lub jakąś inną formę działalnośc. Z tego co widzę, to planują przez część mojej działki poprowadzić obwodnicę.

Nie podoba mi się to, ale chyba nic z tym nie zrobię, bo wiadomo jakieś a przepisy. I teraz pytanie: w jaki sposób zwiększyć w maksymalny sposób jej wartość, co zrobić - aby uzyskać możliwie największe odszkodowanie?

Działka to około 1 h, z czego 1/3 zostanie zajęta na obwodnicę, wg wstęppnych planów, bo oficjalnego powiadomienie nie otrzymałem.

 

PIsałem w innym topicu, że chcę tam postawić krematorium, ale dziś się wczytałem w MPZP i widze, że idzie przez nią kawałek obwodnicy, która ma być wybudowana wg planów za 7 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.