Skocz do zawartości

Himalajka? Dominika Korwin - Mikke


Rekomendowane odpowiedzi

Jak to jest, że kobiety chcą mocne klapsy ale dzieciom już klapsy nie wolno dawać. Kurła, jakie to równouprawnienie :D

 

Żona Korwina sprawia znacznie lepsze wrażenie niż ta kobieta która to prowadzi (i po raz kolejny powtórzę - czemu na tym forum ją promujemy wstawianiem filmików?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Fullbuster napisał:

Czy mógłby mi ktoś opisać kobietę himalajkę?

Wszyscy nadal szukają :D .

Więc lepiej zapytaj o relacje Ramzesa II ze swoją trzecią żoną, bedzie łatwiej odpowiedzieć :D .

Edytowane przez The Motha
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Taboo napisał:

Czy hejterów Marka Kotońskiego tez nazwiesz promotorami jego dzieła?

Skoro wstawiają u siebie to owszem :)

Sęk w tym, że Marek rzecze dobre kwestie, prowadzi dobry monolog (bo rzadziej dialog), natomiast Pani Malina robi maliny dziewczynom w głowie (dosłownie). A my jej podobnym jesteśmy mało przychylni.

Choć rozumiem, że "poprawne głoszenie prawd" jest zależne od punktu siedzenia. Zwolennicy Pani Maliny mogą powiedzieć, że mówi najprawdziwszą prawdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Fullbuster napisał:

Czy mógłby mi ktoś opisać kobietę himalajkę? Nie spotkałem się wcześniej z tym określeniem :)

proszę bardzo, należy słuchac od 8 minuty 18 sekundy. Od tej chwili jest w zasadzie juz tak jak opisuja tutaj bracia. Inne sa tylko okolicznosci przyrody. 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Korwin spełnia wszystkie wymagania kobiety, mimo wieku wykazuje wszystkie cechy, których kobiety pożądają, nie ma czemu się dziwić:

 

- ma władzę

- jest majętny

- jest stanowczy

- odniósł sukces w wielu dziedzinach

- jest znany

- jest bardzo inteligentny

- dominuje w relacji

- wiele kobiet go pożąda wiec sam w sobie jest nagrodą

- jak na swój wiek jest w dobrej kondycji

 

Wiek w tym wypadku spada nawet nie na drugi ale na trzeci plan.

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Taboo napisał:

Popatrz na komentarze pod tym filmikiem, wychodzi na to że propagowanie go na dobre jej nie wychodzi ;)

Oby nie wyszło finalnie :P

Przy okazji któregoś filmiku, który tu u nas wrzucono chwaliła się, że ma doświadczenie w dziennikarstwie (ba, nawet tym sejmowym). Niestety, patrząc po jej warsztacie (też po dziennikarce jestem) z całym szacunkiem, ale może była na stażu (całą swoją mową ciała, wypowiadaniem się etc etc sprawia wrażenie osoby, która śpieszy się na pociąg a nie, że chce z człowiekiem pogadać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Taboo napisał:

No i 1,89 wzrostu :D

Wzrost przy władzy/ pieniądzach/ rozpoznawalności nie ma wielkiego znaczenia. 

 

Berlusconi 1,65 metra, staruszek i też powodzenia mu nie braknie.

 

U Korwina jest takie natężenie cech i atrybutów, które są dla kobiet atrakcyjne, że mógłby mieć 1,6 metra i dalej by się kolejka ustawiała. 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mosze Red napisał:

Wzrost przy władzy/ pieniądzach/ rozpoznawalności nie ma wielkiego znaczenia. 

 

Berlusconi 1,65 metra, staruszek i też powodzenia mu nie braknie.

 

U Korwina jest takie natężenie cech i atrybutów, które są dla kobiet atrakcyjne, że mógłby mieć 1,6 metra i dalej by się kolejka ustawiała. 

 

 

Korwin jest dla niej katapultą do kariery a nie pożądanym, optymalnym wyborem. Ona mocno i gesto tłumaczy się w tym wywiadzie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Personal Best napisał:

Korwin jest dla niej katapultą do kariery a nie pożądanym, optymalnym wyborem. Ona mocno i gesto tłumaczy się w tym wywiadzie. 

Każdy mężczyzna, który ma odpowiednie atrybuty jest katapultą dla kobiety, z którą się wiąże, na różnych płaszczyznach .... społecznej, zawodowej itp.

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mosze Red napisał:

Każdy mężczyzna, który ma odpowiednie atrybuty jest katapultą dla kobiety, z którą się wiąże, na różnych płaszczyznach .... społecznej, zawodowej itp.

 

 

Rzecz w tym , że ona pracuje w takim środowisku ( polityczny PR, no bo przeciez nie jest to żadna wielka ideolog ruchu Korwina) że odbije się to jeszcze kiedys Korwinowi. Vide: to co ona przebąkuje, że Janusz wcale nie taki dominujacy w domu. W ogóle samo to wyjście do tej całej Błańskiej jakies takie niepowazne jest. Nie ma jeszcze może w tym co mowi bardzo widocznych rys ale myślę, że możemy być swiadkami czegoś co zafundowali nam Kaz z Izabell. Chciałbym się mylić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Taboo napisał:

Czy żona Janusza Korwin-Mikke posiada cechy tak poszukiwane przez nas samców?

Przyznam, że pierwszy raz o niej słyszę i ją widzę. Na pierwszy rzut oka wydaje się całkiem sympatyczna, sprawia wrażenie raczej skromnej, prostej, ciepłej, pozytywnej osoby. Z tego co mówi wynika, że bardzo szanuje swojego męża i jego zdanie, nawet gdy jest kontrowersyjne jest przez nią akceptowane, a nawet opowiada się za tym. Nie wyczuwa się w niej takiej męskiej chęci dominacji (co jest bardzo częste u współczesnych kobiet). Myślę, że jej mężowi fajnie się z nią żyje biorąc pod uwagę jej charakter i usposobienie.

Jeśli chodzi o cechy fizyczne raczej przeciętnie wypada, nie jest brzydka, ale nie jest też jakąś powalającą pięknością, powiedziałabym, że jest umiarkowanie ładna.

Ale ta różnica 44 lat trochę (no dobra, bardzo! ) mnie zszokowała. Dlaczego tak młoda dziewczyna wybrała o tyle lat starszego faceta? Żeby on chociaż był jakoś powalająco przystojny. Przecież bez problemu mogła sobie znaleźć męża w swoim wieku, albo nawet starszego, ale o mniejszą liczbę lat. No i tutaj chcę czy nie chcę nasuwają mi się na myśl powody finansowe. Ciekawe czy gdyby on nie był sławnym politykiem, a na przykład dzielnicowym to też by go poślubiła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ewelina napisał:

No i tutaj chcę czy nie chcę nasuwają mi się na myśl powody finansowe

Przecież sama mówiła że to o oczy chodziło ;)

 

22 minuty temu, Mosze Red napisał:

Berlusconi 1,65 metra, staruszek i też powodzenia mu nie braknie.

 

Oj by się niektóre tutaj obruszyły ;)

Edytowane przez Taboo
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.