Skocz do zawartości

Himalajka? Dominika Korwin - Mikke


Rekomendowane odpowiedzi

Słuchając entuzjazmu z jakim wypowiada się ta pani oraz patrząc na mimikę twarzy - śmiem twierdzić, że kobieta ma lekko nierówno pod sufitem. Widać to też zdecydowanie po oczach.

Ona nie jest zakochana w Korwinie jako mężczyźnie, który by ją pociągał. Ona jest jemu fanatycznie oddana z uwagi na jego poglądy. Coś na zasadzie śmiertelnik - Bóg.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Mosze Red said:

Przecież Korwin spełnia wszystkie wymagania kobiety, mimo wieku wykazuje wszystkie cechy, których kobiety pożądają, nie ma czemu się dziwić:

 

- ma władzę

- jest majętny

- jest stanowczy

- odniósł sukces w wielu dziedzinach

- jest znany

- jest bardzo inteligentny

- dominuje w relacji

- wiele kobiet go pożąda wiec sam w sobie jest nagrodą

- jak na swój wiek jest w dobrej kondycji

 

Wiek w tym wypadku spada nawet nie na drugi ale na trzeci plan.

 

 

- jest brzydki

- jak mu jeszcze staje to raczej po viagrze

- jest stary

 

Faktycznie - na trzecim planie, mozna powiedziec. 

1 hour ago, ewelina said:

Przyznam, że pierwszy raz o niej słyszę i ją widzę. Na pierwszy rzut oka wydaje się całkiem sympatyczna, sprawia wrażenie raczej skromnej, prostej, ciepłej, pozytywnej osoby. Z tego co mówi wynika, że bardzo szanuje swojego męża i jego zdanie, nawet gdy jest kontrowersyjne jest przez nią akceptowane, a nawet opowiada się za tym. Nie wyczuwa się w niej takiej męskiej chęci dominacji (co jest bardzo częste u współczesnych kobiet). Myślę, że jej mężowi fajnie się z nią żyje biorąc pod uwagę jej charakter i usposobienie.

Jeśli chodzi o cechy fizyczne raczej przeciętnie wypada, nie jest brzydka, ale nie jest też jakąś powalającą pięknością, powiedziałabym, że jest umiarkowanie ładna.

Ale ta różnica 44 lat trochę (no dobra, bardzo! ) mnie zszokowała. Dlaczego tak młoda dziewczyna wybrała o tyle lat starszego faceta? Żeby on chociaż był jakoś powalająco przystojny. Przecież bez problemu mogła sobie znaleźć męża w swoim wieku, albo nawet starszego, ale o mniejszą liczbę lat. No i tutaj chcę czy nie chcę nasuwają mi się na myśl powody finansowe. Ciekawe czy gdyby on nie był sławnym politykiem, a na przykład dzielnicowym to też by go poślubiła?

 

Kobiety szukajace duzo, duzo starszych facetow przewaznie maja tzw. daddy issues. Oznacza to, ze kobieta miala w jakikolwiek nieprawidlowe relacje z ojcem. Ojciec nieobecny, ojciec alkoholik, ojciec maltretujacy. 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Mosze Red napisał:

Wzrost przy władzy/ pieniądzach/ rozpoznawalności nie ma wielkiego znaczenia. 

 

Berlusconi 1,65 metra, staruszek i też powodzenia mu nie braknie.

 

U Korwina jest takie natężenie cech i atrybutów, które są dla kobiet atrakcyjne, że mógłby mieć 1,6 metra i dalej by się kolejka ustawiała. 

 

 

a propos... 

55-letni aktor Keanu Reeves związał się z 46-letnią artystką Alexandrą Grant. Byli ostatnio widziani, jak trzymają się za ręce podczas gali filmowej w Los Angeles - pisze magazyn "People".

 

Keanu Reeves i jego dziewczyna Alexandra Grant / EPA/CHRISTIAN MONTERROSA /PAP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, BRK275 napisał:

Słuchając entuzjazmu z jakim wypowiada się ta pani oraz patrząc na mimikę twarzy - śmiem twierdzić, że kobieta ma lekko nierówno pod sufitem. Widać to też zdecydowanie po oczach.

Jest podobna do Korwina. :P Z urody też.

16 godzin temu, Mosze Red napisał:

- jak na swój wiek jest w dobrej kondycji

Na marszu niepodległości ponoć trudno go było dogonić. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.