Skocz do zawartości

Czy w ogólym rozrachunku żałujecie, że się urodziliście?


Czy w ogólym rozrachunku żałujecie, że się urodziliście?  

68 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy w ogólym rozrachunku żałujecie, że się urodziliście?

    • Wiek od 0 do 20. Nie, nie żałuje.
      1
    • Wiek od 0 do 20. Tak, żałuje.
      2
    • Wiek od 20 do 30. Nie, nie żałuje.
      20
    • Wiek od 20 do 30. Tak, żałuje.
      11
    • Wiek od 30 do 40. Nie nie żałuje.
      22
    • Wiek od 30 do 40. Tak, żałuje.
      4
    • Wiek 40 +. Nie, nie żałuje.
      8
    • Wiek 40+. Tak żałuje.
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Kategoria tematu: @deomiczny.

 

Nie żałuję że się urodziłem.

Mało tego - nie żałuję nawet, że otworzyłem ten wątal i wziąłem udział w ankiecie.

2 minuty temu, Ancalagon napisał:

na tym forum jedynie kilku zlotowiczów, a i to na krótko ;)

Kto by to spamiętał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomko Powiesiłeś mojego Bąbelka ???

No i ja mam przepracowany ten temat w wieku 25 lat. Inaczej patrzę na świat, lepiej, bez lęky, spiny i próby udowadniania komuś, czegoś.

 

Lubię zakładać kontrowersyjne tematy. 

 

@Ancalagon

 Mówisz, że "było grubo" :D 

 

@tomekbat Trzeci będzie od alimentów ; )) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezerwat jest jak ruchome pisaki, wciąga (do dyskusji by nakarmić się atencją) trzymajmy się panowie.

@tomko Twój pierwszy post, gdyby Ci ktoś powiedział, że Twoje dziecko jak by wiedziało jakim będziesz ojcem to by się powiesiło w łonie matki, jak się byś czuł?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, deomi napisał:

Pytam, ponieważ być może chce się zdecydować na potomka

Czyli "Trudne Sprawy" by Deomi, już nigdy nie umrą na forum :D

 

2035 rok, forum Bracia Samcy, 16 letni syn Deomi niejaki Deomisław zakłada temat:"Czy matka dobrze zrobiła, że mnie urodziła? Zapraszam do dyskusji" :D

Edytowane przez Kim Un Jest?
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Czarls Nic nie napisałem o tym jaką matką by była. Napisałem tylko, że z jej anty-egzystencjalnym podejściem do życia, które przekazałaby dziecku to ono by się już w łonie powiesiło. Dziś @deomi chce mieć dziecko, jutro będzie narzekać, że populacja jest zbyt duża a pojutrze zastanawiać się jak to jest być w pięciu związkach na raz. Wg mnie @deomi po prostu krąży we mgle i nie wie sama czego chce. To niestabilna osoba. Nawet sama nie wie co myśleć o życiu. Takie pitolenie, że ona ma coś przepracowane... Dobre :D

 

Ale atencja jest. Temat założony godzinę temu a już druga strona. 

Edytowane przez Tomko
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co zaznaczyć. Ostatnio mam straszne emocjonalne jazdy, od poczucia że moje życie nie ma sensu (i nigdy nie miało), więc równie dobrze mógłbym je zakończyć, do obojętności, że ten brak sensu nie ma na mnie wpływu i trzeba jakoś wykorzystać to, co zostało. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak większość ludzi z gatunku "dzieci Indygo" czuję, że znalazłem się tutaj przez pomyłkę, że powinienem być gdzie indziej. Próbowałem zrozumieć przez bardzo długi okres czasu naturę życia na tej planecie, zrozumieć ludzi i swoje powołanie, ale wszędzie napotykałem bezsens i zapętlenie. Wartości które cenię oraz ścieżka życia, którą chciałbym kroczyć są właściwie tutaj niedostępne. Żyję, bo nie mam wyboru.

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Czarls napisał:

@Tomko można to dwojako zrozumieć, pisanie o wieszaniu się kogokolwiek z jakiegokolwiek powodu jest nie na miejscu. Tak myślę.

Czego oczekujesz gościu? To normalna reakcja na fekalia umysłowe już od dawna wypływające z @deomi !
Dlaczego ona/ono ma sobie robić żarty ze wszystkich? Bo jest księżniczką i ma (być może) cipkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, deomi napisał:

że je sprowadziłam na ten beznadziejny świat.

Generalnie to ja uważam, ze komuniści, feministki, ekolodzy, faszyści, Korwiniści, fanatycy religijni i inne zjeby powinni mieć darmowy całodobowy dostęp do aborcji gdyż ponieważ albowiem na pewno będzie to z korzyścią dla ludzkości.

 

Edytowane przez Ace of Spades
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Czarls napisał:

@Exar Kto by jaki nie był nie masz prawa go obrażać bo Ci się wydaje, że wiesz lepiej.

A czy fekalia czy nie, nikogo nie obraża, może pisać, a że ludzie tak ochoczo odpisują i się tak bardzo emocjonują to nie jest jej wina.

Tylko się w niej nie zakochaj. Świat może nie być gotowy na Wasze potomstwo.

 

1005821_trefl-puzzle-my-little-pony-60-d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Figurantowy napisał:

Tak jak większość ludzi z gatunku "dzieci Indygo" czuję, że znalazłem się tutaj przez pomyłkę, że powinienem być gdzie indziej. Próbowałem zrozumieć przez bardzo długi okres czasu naturę życia na tej planecie, zrozumieć ludzi i swoje powołanie, ale wszędzie napotykałem bezsens i zapętlenie. Wartości które cenię oraz ścieżka życia, którą chciałbym kroczyć są właściwie tutaj niedostępne. Żyję, bo nie mam wyboru.

No ba! nie Ty jeden masz takie przemyślenia, z takich przemyśleń powstał np Marksizm, Karol uważał, że największym dramatem ludzkości jest to, że świat nie jest taki jaki byśmy chcieli żeby był, wymyślił sobie system filozoficzny, w którym człowiek świadomie kształtuje i oddziaływuje na świat a nie odwrotnie, problem w tym, ze świata nie da się zmienić w sposób odgórny ponieważ prawo natury jest zawsze silniejsze (np gadzi mózg kobiety)

Owszem ten świat jest do kitu ale nie ma innego i jak sie nie ma co się lubi to sie lubi co się ma.

Myślę, ze najlepszą recepta ta tego typu dylematy jest zachowanie zdrowego dystansu do samego siebie i otaczającego świata zgodnie z moim przewodnim mottem życiowym - nie przejmuj się rola i tak cię kiedyś z roli wypierdolą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.