Skocz do zawartości

Syn Kuzynki pakuje się w kłopoty-prośba o rady


Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Berkanan napisał:

On się żenić raczej nie chce, raczej chce zadowolić piękną pannę i ją "mieć dla siebie".

Możesz mu wspomnieć, że wcale nie będzie jej miał dla siebie, bo ona tylko szuka frajera, który utrzyma ją i dziecko, a cipa i anal to przyczółki do zdobycia terenu.

Gość pewnie był prawiczkiem i nie zaznał seksu - bzykanie w Lublinie przesłoniło cały świat jak "wyszedł pierwszy raz w życiu z domu".

 

pa. Jak jesteś z Wrocławia, to może Ty go uratuj jako dobra doświadczona Ciocia. ???

Edytowane przez Exar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Exar napisał:

Jak jesteś z Wrocławia, to może Ty go uratuj jako dobra doświadczona Ciocia. ???

Nie jestem, na stałe w Warszawie, a dużo czasu spędzam na Podkarpaciu : ) 

 

10 minut temu, Exar napisał:

Możesz mu wspomnieć, że wcale nie będzie jej miał dla siebie, bo ona tylko szuka frajera, który utrzyma ją i dziecko, a cipa i anal to przyczółki do zdobycia terenu.

Gość pewnie był prawiczkiem i nie zaznał seksu - bzykanie w Lublinie przesłoniło cały świat jak "wyszedł pierwszy raz w życiu z domu".

To samo powiedziałam jego matce, wiadomo. Fun fact- młody powiedział mamie, że oni to w czystości w tym związku trwają do ślubu ; )) Matka mu odpowiedziała, że ta czystość to chyba tylko dla niego ; ) 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Berkanan napisał:

Fun fact- młody powiedział mamie, że oni to w czystości w tym związku trwają do ślubu

Wooow! No to już spierdolenie ekstra level, jak nawet jej nie posuwał.

Niech jednak jedzie do tego Lublina, chłopak musi dorosnąć (dostać od życia mega kopa w dupę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Berkanan napisał:

Fun fact- młody powiedział mamie, że oni to w czystości w tym związku trwają do ślubu ; )) Matka mu odpowiedziała, że ta czystość to chyba tylko dla niego ; ) 

Słuchaj a on nie jest aby gejem? Może szuka bezpiecznej kryjówki, w której będzie mógł realizować swoje pasje na zewnątrz?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mirek_handlarz_ludzmi napisał:

Słuchaj a on nie jest aby gejem? Może szuka bezpiecznej kryjówki, w której będzie mógł realizować swoje pasje na zewnątrz?

Nie, nie sądzę. Rodzina jest dość mocno katolicka. On nie miał doświadczenia specjalnego z kobietami i widać jak bardzo ładna dziewczyna go zauroczyła.  Po prostu haj działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Berkanan napisał:

W imieniu Kuzynki proszę o rady, jak można dotrzeć do niefrasobliwego syna- on ani jej, ani ojca słuchać nie chce. Z opisu Kuzynki wynika, że panna jest bardzo pewna siebie i fizycznie naprawdę atrakcyjna.

 

Ja Ci (mu) dam radę :) 

 

Jeśli pracuje od pon do piątku dajmy na to od 8 do 16 to daj mu taką sugestię, że jeśli chce wchodzić w takie coś to niech od razu weźmie sobie dodatkową pracę na weekendy, bo samotna matka kosztuje. Jak lubi pracować po 7 dni w tygodniu i oddawać połowę tego co wypracuje na nie swoje dzieci i obcą kobietę w przyszłości to droga wolna.

 

A jeśli koniecznie chce z nią spędzić resztę swojego życia, to go nie powstrzymamy, bo po prostu przyszedł sobie tego doświadczyć droga @Berkanan .

 

P.S Mi pomaga praca z ludźmi, którzy mają alimenty, komorników i muszą nie pracować a zapieprzać i brać jakieś dopalacze by to wszystko udźwignąć.

Uważam to za bardzo cenną wiedzę by widzieć w realu jak ludzie mordują siebie w ratach by nie zginąć od samobója od razu albo pójść do paki za nie wywiązanie się z umowy. 

 

Niech przetestuje ewentualną harpię słowem "intercyza".

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 lat i taki tłuk? Aż się wierzyć nie chce. Co on pierwszy dzień na tym świecie, czy jaki chuj? 

 

Świetnie to pokazuje, jak kobiety nie potrafią wychowywać mężczyzn. Pewnie typek żył w jakiejś bajce, miły chłopaczyna z romantyczną duszą. Typ obrońcy, zbawcy jedynej księżniczki. Takiego to nic nie uratuje prawdopodobnie, a tylko utrwali ideę on i jego kobieta kontra reszta świata. 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaproś go na forum @Berkanan, chłopaki tutaj wybiją mu to z głowy i go naprostują. :P  

 

A jak jest wyjątkowo uparty...niech weźmie ten ślub i niech zobaczy w jakie bagno wchodzi. Innego wyjścia nie ma. Można mu wtedy powiedzieć " a nie mówiłam/ nie mówiłem?" 

Chociaż... czy warto. Będzie to później na inny sposób mógł racjonalizować. 

Podpisuję się pod radą @SzatanKrieger. ;) Jeśli nie jest kompletnie zaślepiony niech zaproponuje intercyzę i dokładnie obserwuje jej reakcję na to - jeśli się oburzy - to da mu jasny sygnał, że kobieta ma nieczyste intencje ;) . Warto mu powiedzieć, że jest to na tyle ryzykownie krótka znajomość, że niech to poważnie weźmie do siebie, warto być zawsze ubezpieczonym i niech nie stawia wszystkiego na jedną kartę. ;) 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Berkanan Zapytaj się go jeszcze co wie o kobiecej psychice i czy jest świadomy, że większość kobiet teraz fajnie wygrywa manipulując emocjami. Ok, ona jest cudowna, kochana, ma nieziemskie cycki. Ok. Jak miliony innych kobiet... i też do czasu. ;) 

Zapoznaj go z podstawową teorią forum. Niech się dowie jak działa kobieca psychika. Niech przemyśli na chłodno, czy warto podejmować decyzje na hura, szczególnie takie, które niosą za sobą niemiłe konsekwencje i kajdany na całe życie.

Daj mu do ręki Kobietopedię. Jeśli Cię wyśmieje - Ty wyśmiej go później. 

Nie bądź przy tym subtelna. Jemu potrzeba wiadra lodowatej wody. Zapewne nie będzie rozumiał tego teraz. Bardziej go dobiją te słowa później jak już będzie po wszystkim. 

 

Mój Ojciec jest idealnym przykładem tego, że źle wybrał już na samym początku. Może i było cudownie x lat. ale kolejne x to była dla niego męczarnia. Dla nas dzieci też. 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@EricCantona
Otóż to. On nie ma doświadczenia, nagle poznał ładną panią i go strzeliło. 

 

@Hippie
Forum zostało mu przedstawione, Kobietopedia także, o kobiecej psychice pogada  z nim także ojciec. Chłopak kieruje się głównie i chyba jedynie wyglądem tej kandydatki, takie ma kryteria. Pewnie, że można źle wybrać na samym początku, kiedy haj hormonalny przejmuje kontrolę i niech się dzieje, co chce. Mimo że Twój ojciec kiepsko wybrał, to wynikło z tego coś super, czyli Ty : )

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to jego jakąś pierwsza wieksza relacja to nic nie pomoże.

Każdy tu z obecnych chciałby pomóc, ale to jego życie, jego decyzje.

Śmiem wątpić, żeby zapytał o intercyze bo będzie bał się ja stracić to ten typ człowieka.

 

Jedna rada to taka żeby zobaczył to forum, poszukaj wątków o samotnych matkach i mu pokazać, może niech sam przedstawi sprawę w końcu jest facetem, a jeśli podejmie taką decyzje.

Cóż nie on pierwszy nie ostatni co się przejedzie.

 

A jak chcę to niech zapiepsza na nią.

Tak jak wspokniał @SzatanKrieger też mam w rodzinie i w pracy Facetów co tyraja na nie swoje i tak na prawdę co z tego mają to 1/10 tego co dają.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Berkanan napisał:

Mimo że Twój ojciec kiepsko wybrał, to wynikło z tego coś super, czyli Ty : )

Dziękuję :) To miłe. :) 

Mam dlatego do niego ogromny szacunek. Do matki mniejszy ale mimo wszystko też. Obydwoje mnie nauczyli życia, tak jak potrafili. To ostatecznie dość ważna wartość i warto być za to wdzięcznym. :) 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam podsunąć do posłuchania:

 

 

 

a z lektur "Poradnik rozwodowy" - M. Kotoński i Mosze Red... - Lektura niebawem będzie przydatna...;(

 

A tak z innej beczki to powiem, że mogło być gorzej... Pani mogła mieć wiecej pociech...

 

Aktualnie, mój bardzo bliski znajomy (40+) zadurzył się w haju hormonów z matką dwójki dzieci starszej od niego o rok...

 

Nawet nie próbuję mu tłumaczyć, czekam aż chemia wyparuje. Na razie facet od prawie dwóch lat jest w nieustannym amoku, planuje się do niej przeprowadzić.

 

Jak to mówią : chcącemu nie dzieje się krzywda... 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Berkanan napisał:

 Może niektórzy z Was podzielą się jeszcze tutaj swoją historią albo udzielą porad, co można zrobić, aby młodziana jakoś otrzeźwić?

 

Bardzo dziwne. Pani i jej rodzinie bardzo zależy żeby ją wydać ponownie za mąż. Coś tu śmierdzi. To nie jest normalne. No bo pomyśl: Pani się jedno malzeństwo nie udało. Pojawia się ktoś nowy, 4 spotkania, na odległość, a rodzina już ma kasę na wesele odlozona i już na slub ciśnie. 

Normalna rodzina w momencie gdy córka orzyprowadza nowego chłopa, traktuje go życzliwe ale ostrożnie, bada kto to jest, co z sobą reprezentuje, a córce zaleca ostrożność i żeby się nie spieszyła. 

 

Rozsądek podpowiada mi 3 możliwości, które się nie wykluczają zresztą:

1. Pani jest na tyle ciężka i toksyczna, że nieraz rodzinie dopiekła i obawiają się że się nie pozbędą

2. Tam jest dzidzia w drodze i trzeba komuś wmówić że to jego

3. Jest jakiś dług, albo kredyt do spłacenia. 

Jeśli chłopak o którym mowa nie wygląda jak Brad Pitt i/lub nie sra kasą, to stawiam miesięczna wypłatę, że to jest jeden z 3 powyższych punktów. 

 

Spróbuj z tej strony: poszukaj w mediach społecznościowych byłego tej kobiety. To może być ciekawe. 

Rozważ pewne ryzyko, za i przeciw... Rozmowa z tym człowiekiem mogłaby baaaardzo wiele wyjaśnić, choć warto do tego podejść ostrożnie i z dystansem

 

 

  • Like 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez cokolwiek mu nie powiesz to i tak nie dotrze.

Musi sam dostac po pupie i koniec. To prawda stara jak świat. Im wiecej ludzu truje tym bardziej sie czegos chce. 

Szkoda go, bo moglby miec fajna babke bez bagażu, ale przez internet ludzie dają sie latwiej zmanipulowac, ale też udają kogoś kim nie są. 

 

I tu mnie naszła myśl - niech zamieszkają ze sobą bez ślubu. Zobaczy jak się tygrysica zachowuje na codzień. Bo takie teksty to faktycznie swiadczą że ktoś coś kombinuje ?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, MalVina napisał:

Bo takie teksty to faktycznie swiadczą że ktoś coś kombinuje 

Przypomniałaś mi jak kilka lat temu, przez internet próbowały mnie urobić takie dwie z bagażem, z czego pierwsza niezbyt urodziwa próbowała dość nieudolnie za pomocą nagich zdjęć swoich cycków, a druga była z podwójnym bagażem, i twierdziła że jest w trakcie rozwodu. I nawet chciała się spotkać u siebie, ale jakoś dziwnie się ulotniła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.