Skocz do zawartości

Jak ją odblokować?


deleteduser62

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie.

Wiem, że temat jest kontrowersyjny i cześć z was najchętniej sprzedała by mnie (kose). Może słusznie, bo kręcę dalej karuzele spierdolenia.

Spotykam się z młodą panną(20+) w układzie FwB(bardziej jak kochankowie). Oboje byliśmy już w takich układach. Ona z kimś jest.

Do rzeczy:

Widziała się na weekendzie ze swoim chłopcem. Najpierw widocznie trzymała dystans. Po pewnym czasie i odpowiedniej perswazji, wszystko wróciło na stare tory.

Jednak tego samego wieczoru, podczas pieszczot prosiła, że ona nie chce(ten sprzeciw można było zignorować, bo akcja się jej podobała). Jednak jak już byłem na dole, powstrzymała mnie nagle. Mówiąc "Nie!"(tego już nie zignorowałem).

To już druga taka akcja. Na początku(jak zaczęliśmy się spotykać), gdy zaczęło robić się gorąco, ubrała się i wyszła. Następnego dnia jednak wróciła(po więcej).

Wiem że o seksie się nie przekonuje, ani o niego się nie prosi. Jak ją "złamać", aby po spotkaniach z nim(po spotkaniach z swoim chłopakiem), nie mieć takich "kwiatków"?

Proszę o radę (i pewno, dwie strony pomyj). Dziękuje.

PS, Zdaję sobie sprawę, że aby uniknąć "lmr" trzeba między innymi zapewnić poczucie bezpieczeństwa. Zwykle nie mam z tym problemów.

 

 

  • Zdziwiony 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Dakota napisał:

Jak ją "złamać"

Jak byś był odpowiednim kandydatem, sam byś został "złamany", przez nią w parę chwil. Widocznie też Ci czegoś brakuje jak jej facetowi (w jej mniemaniu). A tak wogóle, nie szkoda Ci energi na zajęte szony? ?

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dakota panna ma faceta i Ciebie w FWB(jak zwał tak zwał). Jej temperament.....

Wiesz jak to mówią? Pij pij będziesz łatwa.... 

Jestem łatwa tylko z Ciebie taka pizda.

Ani ty ani jej facet, nie potraficie jej zadowolić w łóżku.

Dwa beciaki w jednej akcji, tego jeszcze nie grali ;)

 

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłeś dwa wątki wcześniej z obu wynika, że jesteś mocno do naprawy żeby nie powiedzieć renowacji całościowej co więcej dostałeś dobre tipy co robić. Posuwasz czyjąś pannę dla której nie jesteś żadnym z kochankiem-badboyem tylko  cuckiem do zabawy. Chłopak Pani - cuckiem prawdopodobnie do płacenia/społecznej akceptacji/podbijania ego niepotrzebne skreślić. Tu nie ma co radzić Pani by ci dała jakby chciała, a robi cyrki z "nie" bo ma pewnie gorsze dni z misiem-cuckiem i dymanie z tobą służy jej jako karanie siebie. Pani każe się, może za to, że miś za dobry i potrzebuje dawki pato które zna lepiej niż stabilizacje. Lub każę swoje beta-misia za to, że ma zrypaną relację z ojcem taki mechanizm nie logiczny ale częsty. Pani się autosabotuje ty zresztą też. Nie wiem co ci się wydaje, że ci powiemy? Jak manipulować? Gwałcić? Kłamać? Podświadomie nakłaniać do zdrady? MIstrzem bycia w relacji dwa-cucki i jedną harpia jest @oszukanyprzezmężatkę przeczytaj sobie jego wątek, chyba to już ci nawet pisałem i się powtarzam.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, .LaRs napisał:

Kurwa, wiesz co? Brak mi słów.

35 minut temu, Turop napisał:

A tak wogóle, nie szkoda Ci energi na zajęte szony?

Wszystkie przed 30 są z kimś. Nawet "singielki", Mnie to już nie przeszkadza.

Poza tym zakochałem się w niej(oczywiście, nie mówiłem jej o tym).

37 minut temu, Turop napisał:

Widocznie też Ci czegoś brakuje jak jej facetowi (w jej mniemaniu).

10 minut temu, Still napisał:

Jestem łatwa tylko z Ciebie taka pizda.

Może tak być, że pozwalam jej przez to na więcej. Tak sądzę, że problem może być po mojej stronie. Już ktoś nazwał mnie tu ciepłą kluchą. Poza tym, jeśli by się jej nie podobało, nie wracała by.

27 minut temu, TheShy napisał:

Hm... Jaki to układ FwB skoro nie ma F?  

Jest, tyle że nie po spotkaniach z jej beciakiem(jej słowa). Młoda super eskaluje napięcie, nabyła też odpowiednie umiejętności.

Mnie po prostu szkoda ,tracić czas na niemal co drugie spotkanie.

9 minut temu, Still napisał:

Wiesz jak to mówią? Pij pij będziesz łatwa.... 

Nekrofilem nie jestem.

 

Panna łapie moralniaka, po spotkaniu z swoim chłopcem. Jeśli problem jest po mojej stronie. Chciałbym go jakoś skorygować. Poza tym jest okazja, porozmawiać o łamaniu oporu przed seksem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Dakota napisał:

Może słusznie, bo kręcę dalej karuzele spierdolenia.

O tak, kręcisz i to konkretnie. Tobie nie trzeba wiadra pomyj tylko zastanowienia się nad sobą bo czynisz źle.

 

Obyś nie skończył tak jak jeden facet o którym mi opowiadał mój kumpel.

Sytuacja podobna do Twojej, owy facet pukał jednemu gościowi kobietę. Na podobnych zasadach jak Ty nie wiedząc że facet owej pani prowadzi interesy nie koniecznie z ludźmi przestrzegającymi prawa.

Wiesz co się stało gdy się dowiedział?

Powiem Ci. Pani została pozbawiona wszystkiego, nawet telefon musiała mu oddać, wywiózł ją kilka km. w nocy w lesie i zostawił. A robiąc to nie odezwał się podobno ani słowem. Nad ranem znalazła jakąś drogę i ktoś się zatrzymał. Całą noc spędziła lesie. Nigdy już nie przyjął ją pod swój dach. Zerwał całkowicie kontakt.

 

A co się stało z facetem?

Kilku gości, podobno trzech,napadło go gdy wracał z pracy po nocnej zmianie. Wywieźli go też do lasu, nie bili go, nie ubliżali tylko każdy z nich zerznął go w dupę.

 

Wydaje mi się że historia prawdziwa, bo do opowiadającego można mieć zaufanie. Tak więc widzisz @Dakota Uważaj gdzie wkładasz bolca bo w życiu różnie bywa. Raz się uda a raz nie.

 

A od siebie dodam że miej honor i skończ to. Na FwB znajdź sobie wolną panią.

  • Like 1
  • Haha 3
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Jaśnie Wielmożny napisał:

Jak manipulować?

Tak. Życie to manipulacja innymi.

2 minuty temu, Jaśnie Wielmożny napisał:

Gwałcić?

Co? Nikogo na siłę do łóżka nie prowadzę. Przeczytaj pierwszy opis.

 

@oszukanyprzezmężatkę przybądź i zdradź nam swoje tajemnice

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś był dla niej coś wart, to albo:

 

1. Zerwała by ze swoim kolesiem, żeby być na czysto (skoro ma moralniaki).

2. Dała się rżnąć na wszelkie sposoby bez wahań i moralniaków (bo faktycznie traktuje to jako czysty seks bo np. ma za duże potrzeby).

 

Ponieważ nie następuje ani 1 ani 2, to albo panna ma problemy psychiczne (katuje się,zaburzenia osobowości)  , albo oboje zachowujecie się na tyle pizdowato, że nie wie co zrobić i się miota.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, trop napisał:

tylko zastanowienia się nad sobą bo czynisz źle

21 minut temu, trop napisał:

A od siebie dodam że miej honor i skończ to.

Co mam wam napisać. Brak mnie kręgosłupa moralnego. Z nim jest jak z dumą. Od dumy tylko boli. Że po nowym roku, wracam do siebie a panna zostaje, tu gdzie żyje?. Zresztą nie kręcę, z nią tu jedną. Lubię kobiece towarzystwo. Lepiej mnie się po seksie, śpi w nocy.

11 minut temu, sargon napisał:

panna ma problemy psychiczne

Może mieć, ciągnie swój do swego.

@StillCo innego usprawiedliwiać, co innego się blokować. Może jeszcze bada gałąź zanim, się jej chwyci. Tyle że pokochałem ją z tego samego powodu, dla którego nam nie wyjdzie. Oboje jesteśmy popsuci, oraz poligamiczni.

23 minuty temu, Jaśnie Wielmożny napisał:

Nie wiem co ci się wydaje, że ci powiemy? Jak manipulować? Kłamać? Podświadomie nakłaniać do zdrady?

Dokładnie na to liczę

 

 

Edytowane przez Dakota
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz wątek

 

20 minut temu, Dakota napisał:

Panna łapie moralniaka, po spotkaniu z swoim chłopcem. Jeśli problem jest po mojej stronie. Chciałbym go jakoś skorygować. Poza tym jest okazja, porozmawiać o łamaniu oporu przed seksem.

Jak mawiał RIP brat @zuckerfrei beka z typa. Opory się łamie jak się komuś ufa albo jak nie ma się do siebie szacunku i idzie się na grubo z łamaniem barier. NIe jesteś dla Pani materiałem na zaufanie, a że się bawi wami jak klockami lego to nie jest rodzaj relacji jaki ci się marzy, czyli taki w którym rypiecie się jak bażanty. Świeżak z ciebie jeszcze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Dakota napisał:

Dokładnie na to liczę

To jest forum świadomych mężczyzn nie ukrytych beta-cuckoldów, w związku z powyższym podejrzewam że nie uzyskasz tu instruktażu spierdoliny społecznej. Ale jakiś bażant się na pewno znajdzie, cóż, leć z tematem chętnie posłuchamy jak dostajesz wpier****ol od losu, trochę wiedzy dla młodych i trochę beki dla starszych, przysłużysz się.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, trop napisał:

Chłopie, nie masz w ogóle kręgosłupa moralnego... 

Mam, czasem słyszę jego cichy głos. Nic w życiu mnie nie pomógł.

3 minuty temu, Jaśnie Wielmożny napisał:

nie jest rodzaj relacji jaki ci się marzy, czyli taki w którym rypiecie się jak bażanty

Dokładnie i

3 minuty temu, Jaśnie Wielmożny napisał:

NIe jesteś dla Pani materiałem na zaufanie, a że się bawi wami jak klockami lego

Jeśli czegoś się w życiu nauczyłem, to że można dużo, tylko trzeba wiedzieć jak. Zatem jak odwrócić tą sytuacje? Ja jestem, lekko ogłuszony przez hormony.

Wiem bracie @Jaśnie Wielmożny nie jesteś skory do pomocy, bo dla ciebie jestem chorym dzieckiem

@Jaśnie Wielmożny uprzedziłeś mnie.

1 minutę temu, Jaśnie Wielmożny napisał:

związku z powyższym podejrzewam że nie uzyskasz tu instruktażu spierdoliny społecznej

 

2 minuty temu, Jaśnie Wielmożny napisał:

trochę wiedzy dla młodych i trochę beki dla starszych, przysłużysz się

Przynajmniej na coś się przydam, skoro światopoglądowo jesteśmy na dwóch różnych biegunach.

Zatem czy możemy już wrócić do tematu LMR?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dakota napisał:

Jak ją "złamać", aby po spotkaniach z nim(po spotkaniach z swoim chłopakiem), nie mieć takich "kwiatków"?

Powiedz jej chłopakowi, że jest szonem i prujesz ją jak stare majty. Nie będzie chłopaka, nie będzie moralniaka. Proste.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, rusti napisał:

Pewnie chodziło o "Friends without benefits" :D

Friends without banging ?.

 

@Dakota Takie same metody jak z pannami wolnymi czy każdymi innymi. Eskalacja dotyku i jeden krok wstecz i dwa w przód. Albo wywalenie jej z mieszkania po takiej akcji - tak po prostu. Nie wiem jakich innych rad tu chcesz. Gdzie palca wsadzić czy gdzie dłoń położyć? Gdzie kobieta ma jakiś przycisk wyłączający pole siłowe? Ma na ciebie resistance bo zgrywa cnotkę a tak naprawdę jest cichodajką. Pomijam kwestie, że wsadzasz język tam gdzie ktoś wsadzał fiuta przed chwilą. Technicznie to idź gościowi gałę zrób - na to samo wyjdzie. W sumie więcej seksu uprawiasz pośrednio z tamtym typem niż z tą laską. 

@Still Hehe laska zdradza chłopaka z kochankiem, z którym nie uprawia seksu. Faktycznie tego jeszcze nie było :D.

Edytowane przez Tomko
  • Dzięki 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Tomko napisał:

Takie same metody jak z pannami wolnymi czy każdymi innymi. Eskalacja dotyku i jeden krok wstecz i dwa w przód. Albo wywalenie jej z mieszkania po takiej akcji - tak po prostu. Nie wiem jakich innych rad tu chcesz.

Dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autor z jednej strony ma rację, prawie wszystkie w miarę ładne i zdrowe psychicznie dziewczyny 20-30 są zajęte. Często trzeba grać nieczysto jak już porzucisz nadzieję znalezienia igły w stogu siana.

Moim zdaniem wina jest głównie osoby, która zdradza, kolega po prostu wykorzystuje okazję. Ciało ma swoje potrzeby. Nie zawiązał wcześniej braterstwa krwi z jej związkowym beciakiem, proszę ja was.

Doradzanie w takich sprawach jest niemoralne, sam powinieneś udźwignąć ciężar swoich poczynań. Poza tym uważaj, sytuacja może się odwrócić przeciwko tobie, już widać że zaczynasz przegrywać.

Wywołujesz u panny zbyt mało emocji i jesteś zbyt dostępny. I pamiętaj że nawet jak osiągniesz swój cel w postaci LTR z tą dziewczyną to z dużym prawdopodobieństwem zostaniesz wydymany jak jej obecny chłopiec jeśli się za bardzo zaangażujesz.

 

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dakota Jak, ją odblokować?

 

Najlepiej zresetować!

Prosta sprawa, odłączasz jej na krótko prąd (np. lutując w dynie skarpetką z piaskiem) a potem załączasz (np. ocynkowanym wiadrem zimnej wody na ryj) i jest git!

Edytowane przez Ace of Spades
  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Figurantowy napisał:

Wywołujesz u panny zbyt mało emocji i jesteś zbyt dostępny.

Moje biedne ego, masz racje zwłaszcza z dostępnością. Zaangażowałem się w relacje bardziej niż bym tego chciał.

32 minuty temu, Figurantowy napisał:

już widać że zaczynasz przegrywać

Przegrałem tą bitwę już gdzieś na początku. Teraz staram się wygrać wojnę. (+ dla bystrych)

32 minuty temu, Figurantowy napisał:

I pamiętaj że nawet jak osiągniesz swój cel w postaci LTR

Na szczęście bracia, już mnie wyleczyli z tak durnego pomysłu.  poza tym

Godzinę temu, Dakota napisał:

Tyle że pokochałem ją z tego samego powodu, dla którego nam nie wyjdzie. Oboje jesteśmy popsuci

Dziękuje za trafne spostrzeżenia.

 

Rozgrywam to zbyt asekuracyjnie. Z obawy że może odejść. Czas wyhodować sobie jaja i zacząć traktować ją adekwatnie. W końcu i tak się rozejdziemy.

Edytowane przez Dakota
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.