Skocz do zawartości

Jak ją odblokować?


deleteduser62

Rekomendowane odpowiedzi

@trop już to wałkowaliście na forum. Gdzie dwóch polaków, tam trzy opinie.

Tematu o LMR jeszcze nie było. Wiec prosiłbym na temat, dla potomności.

 

Ja już wiem, co i jak. Czuje się znów jak dzieciak, pod tablicą.

3fhdmm.jpg.1099087b8e7e9097240c5f88290fbbbb.jpg

Może komuś jeszcze się przyda. Abstrahując czy będzie próbował grzać, mężatkę, narzeczoną czy wolną.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy to ta sama panna, co to miała być świetnym materiałem na LTR?

 

Szczerze mówiąc zupełnie nie wierzę w to co tutaj czytam. To jakaś kulminacja absurdów. Nikomu nie przyszło do głowy, że to może być troll? 

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Krugerrand napisał:

Ciekawe czy to ta sama panna, co to miała być świetnym materiałem na LTR

Ta sama. "Ewa". Hormony jeszcze nie odpuszczą.

2 godziny temu, Azizi napisał:

nie tak dawno zakładałeś wątek i obiecywałeś poprawę

Obiecywałem.?Tego nie pamiętam, a to teraz jestem pijany. Heh trafiam w klawisze. Planuje naprostować ramę.

2 godziny temu, Jaśnie Wielmożny napisał:

Zapraszamy w nasze skromne szeregi jak odzyskasz jaja.

@Jaśnie WielmożnyPracuje nad tym. " Lubię cię,. No, może jednak nie, ale... rozumiem cię."

@Jaśnie Wielmożny Słuchałem audycje o DDA. Myślałem o leczeniu, ale na razie nie stać mnie na opuszczenie gardy. Rozmawiałem ze szwagrem. Jeśli leczenie ma mnie rozbić, To nie teraz, może po nowym roku.
W handlu nie tylko konkuruje się z innymi firmami, a też z współpracownikami. Ja muszę naprawić filię w tej wiosce. Nie stać mnie teraz na stratę tego 1%. "Ewa" jednak tu miesza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Dakota napisał:

Ta sama. "Ewa". Hormony jeszcze nie odpuszczą.

Ręce, i nie tylko, opadają. Szanowna Moderacjo, czy możemy zblokować tego użytkownika do momentu aż nie tylko nie odzyska jaj, ale także przestanie wypisywać niewiadomo co po pijaku i do momentu kiedy nie odzyska choćby minimalnej kontroli nad swoim życiem i tym samym choćby minimalnej godności?

 

Weź się czlowieku ogarnij, a nie piszesz jakieś dyrdymały będać pod wpływem alkoholu obniżając jednocześnie wartość tego forum. Ja osobiście nie chcę i nie mam zamiaru pomagać takim osobom. Żałosne to. Mam wrażenie jakby ktoś mnie obrażał.

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 hours ago, Dakota said:

Oboje jesteśmy popsuci, oraz poligamiczni.

Nie jesteście poligamiczni.

Jesteście patologiczni i popsuci (tu masz rację). Tylko nie tak, jak myślisz. Masz znacznie większy problem niż sądzisz i opisujesz.

Żadnemu z was forum nie pomoże. Jesteś tak zdeformowany, że uważam, iż tylko specjalistyczna pomoc dobrego terapeuty (prawdopodobnie że wsparciem farmakologicznym) jest w stanie cokolwiek zdziałać. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, azagoth napisał:

Jesteście patologiczni i popsuci (tu masz rację). Tylko nie tak, jak myślisz. Masz znacznie większy problem niż sądzisz i opisujesz.

Żadnemu z was forum nie pomoże. Jesteś tak zdeformowany, że uważam, iż tylko specjalistyczna pomoc dobrego terapeuty (prawdopodobnie że wsparciem farmakologicznym) jest w stanie cokolwiek zdziałać. 

Tak, jesteśmy jak "połamane kwiaty". Zapiszę się na terapie. Choć wątpię, że jest w stanie(cokolwiek) mnie naprawić.

Dobra, starczy offtopu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Dakota napisał:

Proszę o radę (i pewno, dwie strony pomyj). Dziękuje. 

@Dakota pojebało Cię?

 

Nie możesz znaleźć sobie dziewczyny, która jest wolna i nie robić spierdolenia w głowie jej, Twojej i jakiegoś chłopaka, jak go nazywasz "chłopca"?

Nie możesz.

 

No to zerżnij ją porządnie.

Ach, nie, bo sam jesteś chłopcem, bo ani jej porządnie nie potrafisz zerżnąć tylko się czaisz i chcesz ją "łamać," "odblokować."

 

16 godzin temu, Dakota napisał:

PS, Zdaję sobie sprawę, że aby uniknąć "lmr" trzeba między innymi zapewnić poczucie bezpieczeństwa. Zwykle nie mam z tym problemów.

Wiesz co robić.

30 minut temu, Dakota napisał:

"połamane kwiaty"

Słodkie pierdzenie, piękny eufemizm na zaburzenie.

15 godzin temu, Dakota napisał:

Wszystkie przed 30 są z kimś. Nawet "singielki",

Wszystkie.

Generalizację i racjonalizację też masz doskonale rozwiniętą.

15 godzin temu, Dakota napisał:

Poza tym zakochałem się w niej

FwB, aha, yeah.

15 godzin temu, Dakota napisał:

Zresztą nie kręcę, z nią tu jedną

A, no to możesz sobie ją odpuścić... ale nie... bo te emocje... zakochałeś sie...

41 minut temu, Dakota napisał:

Zapiszę się na terapie. Choć wątpię, że jest w stanie(cokolwiek) mnie naprawić.

Masturbujesz się swoim "połamanym kwiatem."

Lubisz ten stan "bycia zepsutym" prawda?

"Przecież nikt nie jest w stanie Ci pomóc."

Ech, idź jak najszybciej na psychoterapię, być może do psychiatry również.

 

Na ten moment porad technicznych "jak ją otworzyć" nie ma sensu Tobie dawać, bo tak naprawdę nie o tym wątek.

 

Ten Twój wątek to może wołanie o pomoc.

 

Nie dostaniesz więcej atencji. Pomoc znajdziesz u psychoterapeuty.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty jej nie odblokowuj, Ty ją pochwal za to, że się opiera (jeszcze na razie nie o blat) i daj jej spokój. Tym bardziej, że ona walczy ze sobą (jakkolwiek to brzmi), więc nie jest stracona moralnie, nie jest wyrachowaną, zimną ruchawicą. Jeśli pokażesz, że jednak kręgosłup moralny jeszcze u Ciebie jakoś się trzyma, może da jej to do myślenia. Świata - przysłowiowo - nie uratujesz, ale zawsze to cegiełka do normalizacji XXI wiecznej spierdoliny wszech-wyzwolenia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się tak zimnym okiem spojrzy na to forum, to z jednej strony setki ludzi zdradzonych, z drugiej ktoś pyta o porady jak wydymać komuś laskę bo się opiera...

Jeszcze osoba, która opowiada w innych tematach jaka to nie jest zepsuta, cierpiąca, zimna itd., może jeszcze kur... POMNIK POSTAW TEMU ZEPSUCIU?

 

Taka naszła mnie refleksja, że to bardzo jakoś nie tak wszystko jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mattmi napisał:

Jak się tak zimnym okiem spojrzy na to forum, to z jednej strony setki ludzi zdradzonych, z drugiej ktoś pyta o porady jak wydymać komuś laskę bo się opiera...

Jeszcze osoba, która opowiada w innych tematach jaka to nie jest zepsuta, cierpiąca, zimna itd., może jeszcze kur... POMNIK POSTAW TEMU ZEPSUCIU?

 

Taka naszła mnie refleksja, że to bardzo jakoś nie tak wszystko jest...

Dokładnie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Mattmi napisał:

zimnym okiem spojrzy na to forum, to z jednej strony setki ludzi zdradzonych, z drugiej ktoś pyta o porady jak wydymać komuś laskę bo się opiera

Przy kilku tysiącach ludzi statystycznie znajdziesz tu większość przeciwstawnych światopoglądów i sytuacji życiowych.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Dakota napisał:

To zobacz, ile razy prosiłem, abyśmy zeszli z offtopu

Temat podrywania tej pani - to jest offtop.

Wątal główny - to Twoje rzeczy do przepracowania.

 

30 minut temu, Dakota napisał:

Chyba każdy kto

"Każdy, wszystko", wyluzuj z generalizacjami i szybkimi wnioskami, to może dasz radę skorzystać z jakichś rad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Imbryk napisał:

to może dasz radę skorzystać z jakichś rad

Korzystam. Wszystkim, którzy chcieli się z nimi podzielić, dziękuje.

 

Fakt, trzeba było się nie uzewnętrzniać. Trzymać szczegóły w sekrecie. Wtedy dopiero by się rady lały, szerokim strumieniem.

Założyłem ten temat, aby ktoś z perspektywy. Powiedział gdzie popełniłem błąd w sztuce i żeby następni mieli gotowca pod łamanie oporów.

 

Co do "moich problemów" Aby już na dobre zamknąć tą kwestię. Tak wykorzystałem was do wygadania się, ale sami mnie podpuściliście.

Trochę mnie bawią wasze rady na ten temat. Każdy ma swoją drogę do przejścia. Choć ponowie chciałem podziękować bratu @Jaśnie Wielmożny bo o DDA wcześniej nie słyszałem.

Jak napisałem w postanowieniu. Planuje spróbować. Może da się żyć inaczej. Zobaczymy. Fakt, trochę popłynąłem. Przez to, że straciłem kontrolę nad emocjami. Głównie przez miłość, manię wręcz. Możecie się z tego

śmiać.

Sam się, z tego śmieję.

 

Edytowane przez Dakota
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fruit napisał:

jakie ta księżniczka musi mieć wypompowane ego do góry

Pewnie tak. Choć wolę, na to spojrzeć inaczej. Jakie ja miałem napompowane przez nią. Dobra zdobycz jest.

 

"W wszystkim chodzi o seks. Poza seksem, w seksie chodzi o władzę. " Tak to szło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.