Skocz do zawartości

ŁELKOM


Klemens76

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich braci i oczywiście Big Bossa. Przepraszam że pomimo rejestracji w niedzielę, przywitanie czynię dopiero dziś( sporo pracuję) Mam na imię Robert mam 42 lata ,jestem z Radomia . Mój experience że tak się wyrażę to 9 lat małżeństwa zakończonego rozwodem z moją myszką agresorką ? Zawżdy że było to już 6 lat temu zdołałem się dość dawno ogarnąć.

Od około 5 lat jestem w związku (a właściwie byłem gdyż w kwietniu postanowiłem go zakończyć) z kobietą z którą mam dziecko.  Jej zachowania przerosły moje możliwości psychiczne. W każdej chwili mogę się podzielić tym co przeżyłem i czego doświadczyłem od tych delikatnych istot które się zowią kobietami. Ale przecież przywitanie nie jest od tego żeby smęcić ;-))

Lubię słuchać Big Bossa , gada zajebiste rzeczy. Cieszę się że w końcu dołączę do tej paki. Nie wiem tylko jak bardzo będzie mi się udawało udzielanie się, gdyż tak jak wspomniałem dużo pracuję. Mam nadzieję że mnie przyjmiecie do swego grona jako tego kota hehehe

Jeszcze raz witam wszystkich i pozdrawiam

Robert (klemens76)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.