Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Sign in to follow this  
Lektor

Wybory Prezydenckie 2020 - z kim powinien zmierzyć się Andrzej Duda?

Recommended Posts

Jak w temacie, Tusk zrezygnował. Kto waszym zdaniem powinien wystartować i mieć przy tym możliwie jak największe szanse na zwycięstwo?

Nie wiem kto powinien, ale czuje promocje cudownego dziecka koniczynek. 

• Like 2

Z wygranym walki Ruiz - Joshua II :D

A tak na poważnie to pis daje hajs, więc ludzie głosują. 

Andrzeju raczej znowu wygra obojętnie z kim będzie walczył.

Edited by Meg4tron
  • Haha 1

Partia Przyjaciół Kobiet wraca na salony! 

- Artur Dziambor

- Konrad Berkowicz

- Krzysztof Bosak

PO i SLD pewnie wystawia jakąś kobietę ktora będzie mało kompetentna. PSL klasycznie Kosiniak-Kamysz ktory w sumie zly nie jest ale do kondydatów Konfederacji nie ma podjazdu. 

Edited by kimball
  • Like 1

Bosak albo Winnicki.

Albo Magdalena Ogórek. Śmiechem - żartem ,ale w negocjacjach za kulisami mogłaby co nieco ugrać  z Władimirem albo Trumpem. Wiadomo jaką kartą przetargową😂😃

• Like 1

Niestety Sylwia Spurek siedzi w euro(par)lamencie, ale zastąpi ją godnie Kazimiera Szczuka;)

Edited by Krugerrand

Może Grzegorz Braun - ciekawe by to było. Kilka rzeczy jest niejasne co do tego gościa ale jak na razie nikt nic nie udowodnił a też podoba mi się jego stosunek do roszczeń.

Swoją drogą nie podoba mi się, że Duda zaprosił naszą " Noblistkę" do pałacu prezydenckiego. 

Edited by Headliner

Z kim powinien się zmierzyć? Z czym. Z trybunałem konstytucyjnym za podpisywanie niekonstytucyjnych ustaw. Błazen...

@kimball Też mam taki mokry sen. Dziambor mógłby. Berkowicz i Bosak są za młodzi, brak im trochę ogłady. Dziambor jest rzeczowy i stonowany.

• Like 1
  • Confused 1

35 minut temu, Kiroviets napisał:

Wiadomo jaką kartą przetargową😂😃

Wszędzie to kupczenie dupą :(

To wybory już w przyszłym roku?!

@Tomko Berkowicz jest za młody, za to jest bardzo dobrze przygotowany merytorycznie. Bosak - źle mu z oczu patrzy. Dziambor jest zbyt cichym kandydatem, z Konfederatów widziałbym Dobromira Sośnierza.

Delikatne szanse z Dudą miał jeszcze Tusk, ale sytuacja się rozjaśniła. Obecnie żaden z polityków nie ma podejścia do obecnego prezydenta. Bardzo podobna sytuacja jak w reelekcji Obamy.

29 minut temu, Tomko napisał:

Z kim powinien się zmierzyć? Z czym. Z trybunałem konstytucyjnym za podpisywanie niekonstytucyjnych ustaw.

Serio? To da się tak? Każda ustawa w Polsce ma domniemanie konstytucyjności i może ją podpisać. To, że w telewizji sędzia pochodzący z nadania przeciwnej opcji, stwierdzi że jest niekonstytucyjna nikogo poważnego nie interesuje. 

@Donkeyshot Tak, da się. Daleko nie trzeba szukać bo w każdym większym mieście jest taki duży budynek i firma, która pobiera niekonstytucyjnie, ale "zgodnie z prawem" haracz od obywateli. ZUS się nazywa.

Edited by Tomko

Braun już raz kandydował, a teraz jest w Konfederacji .. więc ma doświadczenie :)

Co do Bosaka, to jest spoko, ale na prezydenta to chyba trochę za młody jeszcze,

ale może właśnie tego nam potrzeba, żeby trochę skruszyć obecny beton ?

To tyle czasu już dudek piastuje to miejsce na dachu? Musi być w tych czasach jakaś baba jako kandydatka, ktoś musi tv oglądać. W hameryce też chyba będą wybierać prezydenta. Tam promują tą nooo yyyy murzynkę ofre czy jakoś tak. Oczy świata  będą skierowane tam, więc na pewno będzie  miało swoje odbicie. Mają narzędzia by wypromować kogoś.

Dudka też nie znałem kim był wcześniej czy ogórek. Myślałem ze 6l temu że czerwone pająki będą kalisza promować ale chyba za gruby był i wizerunkowo źle by się to kojarzyło.

1 godzinę temu, Lektor napisał:

To są wszystko zgrane karty :)

A co powiecie o takich kandydatach jak np:

1. Jacek Bartosiak - specjalizuje się w geopolityce, niezwykle kompetentny: https://twitter.com/BartosiakJacek

2. Bartłomiej Radziejewski - współtwórca Nowej Konfederacji:  https://twitter.com/radziejewski

1. Ewidentnie powiedział, że jest pisarzem a nie politykiem. To, że rzucił prezesurę CPK o tym wybitnie świadczy.

2.Kto to? Sorry- trochę obracam się w tematach politycznych ale pierwsze słyszę.

18 minut temu, tomek25 napisał:

.Kto to? Sorry- trochę obracam się w tematach politycznych ale pierwsze słyszę.

Bardzo kumaty gość. 

Merytoryczny. Tutaj Jedi przykładowy tekst: https://nowakonfederacja.pl/dramat-demograficzny-z-wielka-polska-w-tle-2/

Pytanie tylko czy ma ukończone 35 lat? To warunek konieczny aby ubiegać się o prezydenturę.

Edited by bbking

3 godziny temu, Krugerrand napisał:

Niestety Sylwia Spurek siedzi w euro(par)lamencie, ale zastąpi ją godnie Kazimiera Szczuka;)

Nie wyobrażam sobie, żeby Spurkini miała zaprzestać swojej walki o prawa chomików europejskich i wegańskie posiłki w stołówce, tylko po to aby kandydować na prezydenta, a raczej prezydentkę (prezydentkinię?) tego kraju. Wiosnowo-razemowe dzbany pewnie wystawią jakąś kobietę, przegrana boli mniej jak można winić za nią mizoginistyczne społeczeństwo. Nie wiem kto tam teraz u nich jest na świeczniku. 

Żeby mieć prezydentkinię najpierw muszą mieć kandydatkinię.

• Haha 1