Skocz do zawartości

Wybory Prezydenckie 2020 - z kim powinien zmierzyć się Andrzej Duda?


Rekomendowane odpowiedzi

Partia Przyjaciół Kobiet wraca na salony! 

 

- Artur Dziambor

- Konrad Berkowicz

- Krzysztof Bosak

PO i SLD pewnie wystawia jakąś kobietę ktora będzie mało kompetentna. PSL klasycznie Kosiniak-Kamysz ktory w sumie zly nie jest ale do kondydatów Konfederacji nie ma podjazdu. 

 

 

Edytowane przez kimball
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Grzegorz Braun - ciekawe by to było. Kilka rzeczy jest niejasne co do tego gościa ale jak na razie nikt nic nie udowodnił a też podoba mi się jego stosunek do roszczeń.

Swoją drogą nie podoba mi się, że Duda zaprosił naszą " Noblistkę" do pałacu prezydenckiego. 

 

Edytowane przez Headliner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kim powinien się zmierzyć? Z czym. Z trybunałem konstytucyjnym za podpisywanie niekonstytucyjnych ustaw. Błazen...

@kimball Też mam taki mokry sen. Dziambor mógłby. Berkowicz i Bosak są za młodzi, brak im trochę ogłady. Dziambor jest rzeczowy i stonowany.

  • Like 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Tomko napisał:

Z kim powinien się zmierzyć? Z czym. Z trybunałem konstytucyjnym za podpisywanie niekonstytucyjnych ustaw.

Serio? To da się tak? Każda ustawa w Polsce ma domniemanie konstytucyjności i może ją podpisać. To, że w telewizji sędzia pochodzący z nadania przeciwnej opcji, stwierdzi że jest niekonstytucyjna nikogo poważnego nie interesuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tyle czasu już dudek piastuje to miejsce na dachu? Musi być w tych czasach jakaś baba jako kandydatka, ktoś musi tv oglądać. W hameryce też chyba będą wybierać prezydenta. Tam promują tą nooo yyyy murzynkę ofre czy jakoś tak. Oczy świata  będą skierowane tam, więc na pewno będzie  miało swoje odbicie. Mają narzędzia by wypromować kogoś.

Dudka też nie znałem kim był wcześniej czy ogórek. Myślałem ze 6l temu że czerwone pająki będą kalisza promować ale chyba za gruby był i wizerunkowo źle by się to kojarzyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lektor napisał:

To są wszystko zgrane karty :)

 

A co powiecie o takich kandydatach jak np:

 

1. Jacek Bartosiak - specjalizuje się w geopolityce, niezwykle kompetentny: https://twitter.com/BartosiakJacek

2. Bartłomiej Radziejewski - współtwórca Nowej Konfederacji:  https://twitter.com/radziejewski

1. Ewidentnie powiedział, że jest pisarzem a nie politykiem. To, że rzucił prezesurę CPK o tym wybitnie świadczy.

2.Kto to? Sorry- trochę obracam się w tematach politycznych ale pierwsze słyszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, tomek25 napisał:

.Kto to? Sorry- trochę obracam się w tematach politycznych ale pierwsze słyszę.

Bardzo kumaty gość. 

 

 

Merytoryczny. Tutaj Jedi przykładowy tekst: https://nowakonfederacja.pl/dramat-demograficzny-z-wielka-polska-w-tle-2/

 

Pytanie tylko czy ma ukończone 35 lat? To warunek konieczny aby ubiegać się o prezydenturę.

Edytowane przez bbking
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Krugerrand napisał:

Niestety Sylwia Spurek siedzi w euro(par)lamencie, ale zastąpi ją godnie Kazimiera Szczuka;)

Nie wyobrażam sobie, żeby Spurkini miała zaprzestać swojej walki o prawa chomików europejskich i wegańskie posiłki w stołówce, tylko po to aby kandydować na prezydenta, a raczej prezydentkę (prezydentkinię?) tego kraju. Wiosnowo-razemowe dzbany pewnie wystawią jakąś kobietę, przegrana boli mniej jak można winić za nią mizoginistyczne społeczeństwo. Nie wiem kto tam teraz u nich jest na świeczniku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.