Skocz do zawartości

Wyjście do klubu po pobiciu


Wilczek

Rekomendowane odpowiedzi

@Baca1980 

3 godziny temu, Baca1980 napisał:

Prędzej proponuję się zacząć stołować w KFC lub MC. Niejeden narzekał na brak "masy". Miesiąc na pizzy, hamburgerach i kubełkach. I od razu widać efekty. Waga, wymiary oraz ciężary w górę.

@SpartanDla każdego coś miłego. Mało co mnie w życiu tak wzrusza jak 200 kg na "kiju" :).

 

Czemu tak twierdzisz?

 

@Spartan szacun za zrobienie takiej masy, zaczynając od 65 kg :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Baca1980 napisał:

 Dla każdego coś miłego. Mało co mnie w życiu tak wzrusza jak 200 kg na "kiju" :).

Może przerzuć się, Bracie @Baca1980 na wędkarstwo big game ? Tuńczyki, tarpony, nie wiem :D

 

Ale rację trzeba Ci przyznać. Grubasy w USA nie wzięły się znikąd. Abstrahując od śmieciowej diety w wyżej wspomnianych restauracjach, od wiecznego dylematu coli light czy zwykłej - to brak aktywności fizycznej tuczy tych wszystkich ulańców. I nadmierny konsumpcjonizm, ale to już zupełnie inna bajka.

 

Dieta diecie nierówna. Można być zwolennikiem diety keto, wysoko białkowej czy wysoko węglanowej. Dowolność jest ogromna. Ale kaloria kalorii już tak. Nie ma znaczenia czy w Twojej diecie jest przewaga tłuszczy, białek czy węgli - jeżeli będziesz jadł poniżej zapotrzebowania organizmu na energię - będziesz chudł, jeżeli powyżej - rósł. Inna sprawa to, że kalorie w fastfoodach są wysoce przetworzone, ale to nadal kalorie, choć o wątpliwej jakości.

Edytowane przez Spartan
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wilczek napisał:

Czemu tak twierdzisz?

Jak już zauważył brat @SpartanLiczy się bilans kaloryczny. Dla początkującego nie ma znaczenia co je. Chce przytyć zwiększa kaloryczność chce schudnąć zmniejsza kaloryczność. Nie ma co zaprzątać sobie głowy i liczyć tłuszcze, białka czy węglowodany. 

 

Mała dawka motywacji. 74 lata i 220 kg na "kiju" :).

 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.