Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
jejk

Napoje bezalkoholowe

Recommended Posts

55 minut temu, Ace of Spades napisał:

idzie dwóch kolesiów przez pustynię, no i kurłła chciało im się pić, jeden do drugiego mówi - masz coś do picia?

Hehehe. A Visolwit? Obowiązkowo nabierany do buzi paluchem :D

4 minuty temu, mirek_handlarz_ludzmi napisał:

Hehehe. A Visolwit?

A mleko w proszku odtłuszczone i słodzone? Aż się w ryju pieniło!

• Haha 1

Ja pije dużo herbaty, za kawą nie przepadam bo w młodość piłem jej za dużo i w końcu odstawiłem. 

Soki typu Caprio czy Tymbark staram się pić jak najmniej bo to sam cukier, a nie sok.

Jak już to kupuje czasem jaki tłoczony lub pomidorowy taki mały 0.33L lub wybieram piwo :P

Teraz dostałem skrzynkę piwa Paullaner prosto z Niemiec to praktycznie co 2 dni leci piwo w ruch :P

Herbatę zawsze i wszędzie do wszystkiego kilka razy dziennie, w ciepłych miesiącach trochę piwa i wody mineralnej/źródlanej okazjonalnie sok jabłkowy. 

22 godziny temu, mirek_handlarz_ludzmi napisał:

(...) Drugi powód - nic tak nie nawadnia po skatowaniu się na siłce, jak łyk bezalkoholowego 😉 Po prostu uwielbiam.

(...) 

Hah, dziękuję za obszerny wpis. Ciekawe. Spróbuję po następnym treningu napić się bezalkoholowego z lodówki. 

Byłbym wdzięczny za prywatną wiadomość, tym razem bez unikania nazw marek piwa i z konkretnymi "polecam/odradzam" 

Miłego weekendu 

Kaskada, pamiętam ten smak i bąbelki. Kiedyś wracając ze sklepu rowerkiem pobiłem chyba ze 3 butelki, bo na dołku uderzyły mi o ramę. Wspomnienie z dzieciństwa.

Co ja pijam?

1. woda kranówka z dzbanka filtrującego;

2. herbata tzw. homeopatyczna (jeden listek zielonej herbaty na kubek/szklankę);

3. kakao na wodzie (bez dodatków, zwykłe biedronkowe);

4. herbatka z pokrzywy (sam zbierałem, sam suszyłem);

5. piwo lokalne (bardzo rzadko i od święta, butelka na miesiąc).

Kolejność wg częstotliwości spożywania.

Alkoholu nie pijam wcale, albo bardzo rzadko i tylko piwo. Słodzonych napojów typu PEPSI/Cola/energetyki/oranżady nawet nie tykam.

• Like 1

On 11/7/2019 at 11:19 PM, jejk said:

Co najczęściej pijecie w ciągu dnia??

Woda, soki typu np caprio, gęste soki, kawa, herbata??

Woda i kawa.

Protip: picie drinków bezalkoholowych na imprezach w klubach to spoko sposób na podrywanie kobiet. Co najmniej dwa razy mi to zajebiście wyszło, zaczynam z tego robić życiową rutynę.

W dniu 8.11.2019 o 22:41, pillsxp napisał:

bo to sam cukier, a nie sok.

W przypadku Tymbarka, najbardziej to widać kiedy się go zamrozi, i pije się w miarę roztapiania.