Skocz do zawartości

AlmazanKitchen


Polmartwy

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem! Ja to tylko tu zostawie ?

 

A tak na poważnie to w zwiazku, że ktoś przypomniał mi o tym jak lubie gotować postanowiłem przedstawić wam ten kanał.

Nie wiem wiele o autorze ale krótko mówiąc się nie pierdo**. Jebaka leśny jakich mało. Wszystko w zajebis*** bushcraftowym klimacie. Bardzo przyjemnie się ogląda. Tak siebie widze kiedyś tam. Właściwie 12 letnia potarganą ulubioną bluzę  już mam, zostało zbudować palenisko. Pozdro!

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rnext tam pod filmikiem jest link i można kupić ale podejrzewam, że tani to on nie jest. Ja taki tasak to widze z ćwiartki piły tarczowej. Stal NCV1 ponoć bardzo dobre właściwości wykorzystywana właśnie przez domowych nożowników. Dużo obróbki by nie bylo. Nawet te z filmu mogą powstawać podobnie. Przez chwile mnie zmyliło to zgrubienie na grzbiecie i myślałem ze coś kute bylo, ale w sumie po co. Pewnie przygrzane i z góry poklepane dla smaczku. 

Ps. Widze, że te Alzmana są ze stali węglowej "carbon steel, HRC58-60" czyli jednak profeska, NCV1 jest przeznaczona bardziej do pracy "na zimno".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.