Jump to content

AlmazanKitchen


Recommended Posts

Czołem! Ja to tylko tu zostawie ?

 

A tak na poważnie to w zwiazku, że ktoś przypomniał mi o tym jak lubie gotować postanowiłem przedstawić wam ten kanał.

Nie wiem wiele o autorze ale krótko mówiąc się nie pierdo**. Jebaka leśny jakich mało. Wszystko w zajebis*** bushcraftowym klimacie. Bardzo przyjemnie się ogląda. Tak siebie widze kiedyś tam. Właściwie 12 letnia potarganą ulubioną bluzę  już mam, zostało zbudować palenisko. Pozdro!

 

 

  • Like 2
Link to post
Share on other sites

@Rnext tam pod filmikiem jest link i można kupić ale podejrzewam, że tani to on nie jest. Ja taki tasak to widze z ćwiartki piły tarczowej. Stal NCV1 ponoć bardzo dobre właściwości wykorzystywana właśnie przez domowych nożowników. Dużo obróbki by nie bylo. Nawet te z filmu mogą powstawać podobnie. Przez chwile mnie zmyliło to zgrubienie na grzbiecie i myślałem ze coś kute bylo, ale w sumie po co. Pewnie przygrzane i z góry poklepane dla smaczku. 

Ps. Widze, że te Alzmana są ze stali węglowej "carbon steel, HRC58-60" czyli jednak profeska, NCV1 jest przeznaczona bardziej do pracy "na zimno".

Link to post
Share on other sites
16 minut temu, Polmartwy napisał:

można kupić ale podejrzewam, że tani to on nie jest.

Ano, do 325 EUR. Wydawałem większą kasę na piramidalne głupstwa, ale mówiłem że dam się tylko pokroić a nie zaszlachtować ;)

Link to post
Share on other sites
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.