Skocz do zawartości

O bieliźnie kobiecej...


deleteduser79

Rekomendowane odpowiedzi

Nie rozumiem takich głupich pytań. @NimfaWodna Co to za różnica w czym wy chodzicie. Dlaczego takie pytania muszą wyświetlać się na głównej. Bo tak to bym nawet tutaj nie zajrzał.

Ja widzę tutaj inną odpowiedź.

 

Chodzicie w tych koronkach, lub bez.... Bo zawsze może nadarzyć się okazja.

 

I te wasze tłumaczenia. Bo gorąco. Dlatego świecicie tyłkami na ulicy? A potem się dziwicie, że my myślimy tylko o jednym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vstorm Chodzisz w damskich stringach? Jak nie to po ch.j się wypowiadasz i narzekasz. Czekałem tylko na ten moment gdzie w damskim temacie o majtach się wypowie jakiś gość ze swoją opinią. Damski temat to zostaw go babom. 

Edytowane przez Tomko
  • Like 10
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, ewelina napisał:

Szczerze to ja też najbardziej lubię chodzić bez. Po prostu nie lubię jak coś mnie uciska i obciska. Zwracam uwagę, żeby była z dobrych jakościowo materiałów i wygodna. Jeśli chodzi o kolor to nie mam swojego ulubionego, ale za czarnym jakoś nie przepadam.

No właśnie o to chodzi, że do pracy to musowo no i zimą było by zimno w pusie.

To wolny kraj i można zakładać tematy jakie się chce. Ale to była kwestia czasu jak odezwie się ktoś by rozpetac gównoburze

1 minutę temu, CzarnyR napisał:

E tam żółte na przód brązowe na tył xD 

Każdy nosi to co lubi :) Ty Czarny to żółty i brązowy by się zgadzało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NimfaWodna gorąca prośba. Wiem, że jesteś dysktośtam, ale przynajmniej choć trochę się staraj. Oczy bolą. ? 

 

A w temacie - zawsze mnie fascynowało, czy kobiety też chodzą "bez". Kiedy byłem jeszcze młody, zdrowy i piękny (teraz jestem już tylko piękny) też chodziłem bez, bo było to w pewien lekko erotyczny sposób przyjemne.

 

@ewelina, @NimfaWodna - czy za chodzeniem "bez" przemawiają u Was tylko względy praktyczne? Czy czerpiecie z tego także innego rodzaju przyjemność? ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mirek_handlarz_ludzmi napisał:

NimfaWodna gorąca prośba. Wiem, że jesteś dysktośtam, ale przynajmniej choć trochę się staraj. Oczy bolą. ? 

Staram się :) ale postatam się jeszcze mocniej

4 minuty temu, mirek_handlarz_ludzmi napisał:

@ewelina, @NimfaWodna - czy za chodzeniem "bez" przemawiają u Was tylko względy praktyczne? Czy czerpiecie z tego także innego rodzaju przyjemność? ?

Względy praktyczne są ważne. Ale sama świadomość chodzenia bez bielizny jest podniecająca :D

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ewelina napisał:

W trzydziestostopniowym upale ciężko być zakutanym od stóp do głowy.

No jak to kurłła! a pod Grunwaldem kiedy nasi chłopcy walczyli o wolność naszą i waszą to nie byli zakuci od stóp do głowy w blachę nieocynkowaną?

A sam Mistrzu Zakonu Ulrich Von Jungingen nie był zakuty?

Edytowane przez Ace of Spades
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Ace of Spades napisał:

A sam Mistrzu Zakonu Ulrich Von Jungingen nie był zakuty?

Ale on miał zakuty łeb a nie wadżajnę ? 

 

A propos - w tamtych czasach panie dawały radę nawet w pasie cnoty a Wy się upałem wykręcacie :P 

20 minut temu, ewelina napisał:

obecnie w miejscach pracy obowiązuje dress code,

Ale majtki z dildo, jako sposób na nudne korporacyjne nasiadówy, zawsze się pod spodem zmieszczą ? 

Edytowane przez mirek_handlarz_ludzmi
  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, NimfaWodna napisał:

Wole kulki gejszy

O, kolejny ciekawy wątek.

 

One naprawdę tak dobrze wzmacniają mięśnie kegla?

 

I od razu kolejne pytanie - nie boisz się, że kiedy idziesz ulicą w krótkiej sukience i bez majtek, to sznureczek od tych kulek powiewa za Tobą jak ogon? ? 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mirek_handlarz_ludzmi napisał:

One naprawdę tak dobrze wzmacniają mięśnie kegla?

Owszem :) nie mam małego przebiegu. Bo ja należe do kobiet, którym nie zależy na opinii. Jak jest fajny facet jest chemia. Jest zabawa. A te cudeńka potrafia sprawić, że jestem ciasna jak świeżynka. Najlepiej to czuc w czasie orgazmu pochwowego. Potrafi sie tak zaciskac, że jest bardzo przyjemnie dla faceta

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, mirek_handlarz_ludzmi napisał:

 

I od razu kolejne pytanie - nie boisz się, że kiedy idziesz ulicą w krótkiej sukience i bez majtek, to sznureczek od tych kulek powiewa za Tobą jak ogon? ?

Aż tak krótkich sukienek nie nosze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.