Skocz do zawartości

O bieliźnie kobiecej...


deleteduser79

Rekomendowane odpowiedzi

52 minuty temu, ewelina napisał:

W trzydziestostopniowym upale ciężko być zakutanym od stóp do głowy.

Mi tam nie jest gorąco. Krótkie spodenki, koszulka. I nie narzekam. Jak idę normalnym chodem to nawet się nie pocę. Zawsze słyszę te idiotyczne argumenty. :) Jakoś nie przeszkadza wam chodzenie z pośladkami na wierzchu.

Jakoś nigdy nie widziałem tak ubranego faceta.

 

50 minut temu, NimfaWodna napisał:

Nie warto tłumaczyć

A co tutaj trzeba tłumaczyć? Brakło słów?

 

 

10 minut temu, NimfaWodna napisał:

Bo ja należe do kobiet, którym nie zależy na opinii.

Ja bym ciebie nawet kijem tam nie dotknął. :) Brzydzę się takimi "kobietami".

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, NimfaWodna napisał:

Jeśli kategoryzujesz mnie jako 30 letnią cipe szukającą meża(czyt."frajera"). To się pomylileś. Jestem wolnym duchem :)

Niczego nie kategoryzuję, to jest Twoja nomen omen projekcja!

Frajer to nie kończynie musi być kandydat na męża a co do wolnych duchów to ja jeZdem ateistą i raczej wierzę w wolne elektrony.

Edytowane przez Ace of Spades
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, cst9191 napisał:

wystarczy dodać pewien spójnik* w odpowiednim miejscu i mamy właściwe brzmienie zdania

Rozkminiam, rozkminiam i nie mogę rozkmnnić. Azaliż nie chodziło o przyimek "na"?

 

@NimfaWodna a wytłumacz mi proszę jeszcze jedną rzecz, bo nie daje mi spokoju. Czy wszystkie kobiety chodzą półnagie po mieszkaniu, nagrzawszy go uprzednio do 25 - 27 stopni a potem, kiedy konający z upału facet otwiera okno, żeby wpuścić trochę tlenu, zamiast założyć np. szlafrok i papucie, każą je zamykać, bo zimno? ? ?  Takie mnie właśnie nurtuje pytanie. Wręcz konam z ciekawości (i upału) po kilkudniowej obserwacji mojej szanownej małżonki ? 

 

Podobne zjawisko można zaobserwować latem, włączając klimę w biurze, w którym pracują także panie ? 

Edytowane przez mirek_handlarz_ludzmi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ace of Spades napisał:

Panowie z Zakonu i Rycerze z Zachodniej Europy

Oni capili bą tą, zagramanicznie jakby to powiedzieć se la vi apupuże nie co taki Janusz kurła, zakuty w zbroje aż jajca parują.

Godzinę temu, NimfaWodna napisał:

A te cudeńka potrafia sprawić, że jestem ciasna jak świeżynka.

Każda się tak chwali :P

 

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mirek_handlarz_ludzmi napisał:

Rozkminiam, rozkminiam i nie mogę rozkmnnić. Azaliż nie chodziło o przyimek "na"?

 

@NimfaWodna a wytłumacz mi proszę jeszcze jedną rzecz, bo nie daje mi spokoju. Czy wszystkie kobiety chodzą półnagie po mieszkaniu, nagrzawszy go uprzednio do 25 - 27 stopni a potem, kiedy konający z upału facet otwiera okno, żeby wpuścić trochę tlenu, zamiast założyć np. szlafrok i papucie, każą je zamykać, bo zimno? ? ?  Takie mnie właśnie nurtuje pytanie. Wręcz konam z ciekawości (i upału) po kilkudniowej obserwacji mojej szanownej małżonki ? 

 

Podobne zjawisko można zaobserwować latem, włączając klimę w biurze, w którym pracują także panie ? 

To dziwne zjawisko. Dla mnie optymalnie to ok 20stopni :) upały mi nie przeszkadzają, ale w domu ma być optymalnie. To kobieta ma grzać faceta a facet kobiete. Nie kaloryfer

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minutes ago, Eleanor said:

@NimfaWodna skoro już założyłaś tak prowokujący temat, to Ci powiem, że ja lubie w stringach chodzić, bo mnie wtedy tak przyjemnie paseczki ocierają się o.....brzoskwinke??????

Po co sie rozdrabniac ,jak masz frajde "od stringow"  zaaplikuj sobie kulki  gejszy napewno  zaoszczedzisz na paliwie  .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Eleanor napisał:

@NimfaWodna skoro już założyłaś tak prowokujący temat, to Ci powiem, że ja lubie w stringach chodzić, bo mnie wtedy tak przyjemnie paseczki ocierają się o.....brzoskwinke??????

Stringi też fajne :) byle nie gacie po babci :) 

19 minut temu, Quo Vadis? napisał:

Każda się tak chwali :P

Ufff... na moje szczeście nie możesz tego sprawdzic :D

3 minuty temu, thyr napisał:

Po co sie rozdrabniac ,jak masz frajde "od stringow"  zaaplikuj sobie kulki  gejszy napewno  zaoszczedzisz na paliwie  .

O kulkach gejszy już było powyżej :) 

Godzinę temu, Vstorm napisał:

@NimfaWodnaPo co mi odpowiadasz? Skoro nie przyjmujesz się opinią na swój temat?

 

 

ps. Ale tą nie przejmujesz się tą opinią z nowym bolcem? Jak mu o tym mówisz? Czy nie przejmujesz się opinią wśród znajomych, rodziny?

 

 

 

 

 

Nie przejmuje się opinią ani twoją, ani sąsiadów, rodziny i bolców(jak to nazywasz).

A odpowiadam Ci, bo tak robią kulturalni ludzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, NimfaWodna napisał:

Nie przejmuje się opinią ani twoją, ani sąsiadów, rodziny i bolców(jak to nazywasz). 

Ale jesteś szczera chociaż? Mówisz o tym wprost najbliższym, kolegom, czy tam chłopakowi na LTR, że masz licznik 3 razy przekręcony jak passat z niemiec?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.