Skocz do zawartości

O bieliźnie kobiecej...


deleteduser79

Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, Vstorm napisał:

Ale jesteś szczera chociaż? Mówisz o tym wprost najbliższym, kolegom, czy tam chłopakowi na LTR, że masz licznik 3 razy przekręcony jak passat z niemiec?

Nie szukam do LTR. A reszta wie, że nie jest pierwszym i nie będzie też ostatnim :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Taboo napisał:

Samice se założyły temat a samce przyszły zepsuły. Wstyd.

Pewna forma zemsty i frustracji, za brak seksu w życiu. wyładowana w internecie na nie związanych z ich obecną sytuacją samicami :) .

Edytowane przez The Motha
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Vstorm napisał:

@NimfaWodna A jak znajdziesz kiedyś kogoś na LTR, to co wtedy temu chłopakowi powie. Reszta? Czyli kto? Rodzina, znajomi? Czy chłopaki do ONS?

ps. Ile masz lat? Bardziej chodzi, czy jesteś przed 30? Czy po?

Mam 30 równo. Nie każdy człowiek jest zdolny do tworzenia LTR. Nie każda kobieta chce stałego związku. Tak trudno to zrozumieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, NimfaWodna napisał:

jaka bielizne zakładacie pod ubranie? 

Lubię ładną, dobrej jakości, seksowną bieliznę, która podkreśli wszystkie atuty, :) więc często coś tam dokupie, nie potrafię się powstrzymać :D i najczęściej jest to coś koronkowego,  a jeśli chodzi o kolory to bardzo różne (oprócz beżu bo nie lubię) np. fioletowa, turkusowa, czerwona, czarna - jeden komplet biały, bo średnio podoba mi się biała bielizna. :) A dziś moja ulubiona w kolorze malinowym. :) Jeśli chodzi o majtki to z 80% gdzieś to stringi i kilka takiego typu:

c0c2f1e44e2aa338e4e532434601

 

Nie znoszę zabudowach majtek. :)

6 godzin temu, NimfaWodna napisał:

A może wolicie chodzic bez...

Bez stanika chodzę sporadycznie latem, lub oczywiście w domu. Majtki przeważnie noszę, chyba, że jest lato (mam sukienkę) i chcę zaskoczyć na spotkaniu faceta. :D

 

@VstormWidzę, że musisz dać ujście swojej frustracji, żałosne...:)

 

 

  • Like 7
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, mirek_handlarz_ludzmi napisał:

Rozkminiam, rozkminiam i nie mogę rozkmnnić. Azaliż nie chodziło o przyimek "na"?

 

@NimfaWodna a wytłumacz mi proszę jeszcze jedną rzecz, bo nie daje mi spokoju. Czy wszystkie kobiety chodzą półnagie po mieszkaniu, nagrzawszy go uprzednio do 25 - 27 stopni a potem, kiedy konający z upału facet otwiera okno, żeby wpuścić trochę tlenu, zamiast założyć np. szlafrok i papucie, każą je zamykać, bo zimno? ? ?  Takie mnie właśnie nurtuje pytanie. Wręcz konam z ciekawości (i upału) po kilkudniowej obserwacji mojej szanownej małżonki ? 

 

Podobne zjawisko można zaobserwować latem, włączając klimę w biurze, w którym pracują także panie ? 

Przyimek "w". Dodaj w odpowiednim miejscu i będzie OK :-)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Vstorm napisał:

W czym tutaj widzisz frustracje?

 

W Twoich postach, naprawdę tego nie widzisz??? :)

 

Teraz, Vstorm napisał:

świecicie tyłkami na ulicy? A potem się dziwicie, że my myślimy tylko o jednym.

 

Teraz, Vstorm napisał:

Ja bym ciebie nawet kijem tam nie dotknął. :) Brzydzę się takimi "kobietami".

 

Teraz, Vstorm napisał:

. Ale tą nie przejmujesz się tą opinią z nowym bolcem

Temat jest o kobiecej bieliźnie, a ty wyjeżdżasz z jakimiś pretensjami jak to podstępne, zepsute kobiety prowokują i szczują dupą biednych facetów, :D ??żeby za chwilę przejść do bolców, :D

ilości partnerów. Wyładowujesz się pisząc z pogardą do anonimowej kobiety, która być może Ciebie również nie tknęłaby kijem. :):D

 

A kiedy @NimfaWodnapróbuje Cię ignorować prosisz się o uwagę jak przedszkolak i dalej próbujesz nakręcać gównoburze, (nie na temat) ogarnij się. 

 

Teraz, Vstorm napisał:

Mogę Cie poprosić o odpowiedź na pytanie, co wcześniej zadałem?

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Vstorm napisał:
Godzinę temu, Florence napisał:

Widzę, że musisz dać ujście swojej frustracji, żałosne...

Niby w czym? :) W czym tutaj widzisz frustracje?

Też uważam, że to wcale nie o frustracje musi chodzić. Po prostu są osoby, którym nadmierna seksualizacja, która panuje obecnie w większości obszarów życia się nie podoba. Myślę, że @Vstorm należy do takich osób i ma prawo do swojego zdania.

@Vstorm jak się mylę to mnie popraw.

  • Dzięki 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MMorda napisał:

Z moich obserwacji Duży przebieg z warg sromowych robi takie "firany" jak plandeka do stara.

Eeee, to raczej cecha anatomiczna.

 

Czy duży przebieg zrywa facetowi wędzidełko napletka? Chyba tylko wtedy, kiedy wypracuje go konsekwentną codzienną masturbacją bez lubrykantów ? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, MMorda napisał:

Z moich obserwacji Duży przebieg z warg sromowych robi takie "firany" jak plandeka do stara.

 

To dziwne, że ja nie mam plandeki od stara :) to są właśnie mity powtarzane od pokoleń. Nie jeden by się zdziwił, że kobieta po tylu może być ciasna i na dokładkę wie co robić w seksie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Florence napisał:

W Twoich postach, naprawdę tego nie widzisz???

Tylko pytałem.

Temat nazywa się o bieliźnie kobiecej... Więc się pytam, bardziej z ciekawości.

A to tym świeceniu tyłkiem co zacytowałaś moje zdanie. Raz szedłem sobie chodnikiem. Przed mną idzie jakaś dziewczyna, oczywiście była ubrana w te wasze bardzo króciutkie spodenki. Wzrok mimo obserwacji świata, automatycznie zahaczał o pośladki. Krew napłynęła tam gdzie trzeba. Musiałem ją wyprzedzić, nie chciałbym chodzić z wzwodem obok ruchliwej ulicy. :)

@ewelina Wiesz, róbcie sobie dziewczyny co chcecie. Wasza sprawa co robicie ze swoim życiem, co mnie obchodzi w co wy się wszystkie ubieracie. Same pracujcie na to jak jesteście postrzegane. Dlatego napisałem o tym, że jak wy świecicie tyłkiem, to potem problemy, że my zawsze tylko o jednym.

Może zabrzmi to brutalnie, ale czasem prostytutka przy drodze jest lepiej ubrana, niż laska w centrum miasta.

 

34 minuty temu, Florence napisał:

Temat jest o kobiecej bieliźnie, a ty wyjeżdżasz z jakimiś pretensjami jak to podstępne, zepsute kobiety prowokują i szczują dupą biednych facetów,

Pretensje,,,. :) Tia i co jeszcze? Aż mi się nie chce na to nawet odpowiadać. 

 

36 minut temu, Florence napisał:

żeby za chwilę przejść do bolców,

Sama o ten temat zahaczyła. A raczej, ze nie przejmuje się opinią. (w co wątpię). Dlatego zadałem parę pytań. Na które sprytnie napisała wymijające odpowiedzi. Ale dobra nie ważne...

Ty natomiast doszukałaś się frustracji.

 

39 minut temu, Florence napisał:

która być może Ciebie również nie tknęłaby kijem.

No nie chciałbym, aby mnie ktoś kijem dotykał. Jestem hetero. ;)

40 minut temu, Florence napisał:

ogarnij się. 

I vice versa.

 

Bez odbioru.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś trafił tutaj i nie chce mu się czytać:

Co nowego:

1. Choć temat zapowiada się interesująco, to tylko jedno zdjęcie pupy w bieliźnie (niestety żadnej forumowiczki)

Standard w rezerwacie:

2. Przepychanki personalne o pierdoły

3. Kilka wiadomości prywatnych pomiędzy forumowiczami

Czytając rezerwat czasem odnoszę wrażenie, że jednak rezerwat pisze lepsze komiksy niż @Bruxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę to temat gaciochów i majciochów jest dla kobiet niewdzięcznym tematem bo to i trzeba mieć figurę, zgrabną dupę bez cellulitu a to tylko u młódek i też nie wszystkich.

Staniki to też niebezpieczny temat bo cycki za małe itd

Taki temat budzi uśpione demony.

Edytowane przez Ace of Spades
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.