Skocz do zawartości

O bieliźnie kobiecej...


deleteduser79

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, armin napisał:

1. Choć temat zapowiada się interesująco, to tylko jedno zdjęcie pupy w bieliź

Zaraz Ci pokaże moje ulubione zestawy :) ale nie na mnie osobiście. Bo krew by splywała :)

23 minuty temu, Ace of Spades napisał:

Tak naprawdę to temat gaciochów i majciochów jest dla kobiet niewdzięcznym tematem bo to i trzeba mieć figurę, zgrabną dupę bez cellulitu a to tylko u młódek i też nie wszystkich.

Staniki to też niebezpieczny temat bo cycki za małe itd

Taki temat budzi uśpione demony.

No właśnie zależy dla kogo niewdzięczny :) jak ma się dobrą figurę to można zaszaleć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, NimfaWodna napisał:

ulubione zestawy

Dawaj te zestawy :)

Inne panie toż samo, możecie wrzucać, w końcu temat o Waszej bieliźnie.

 

Ostatnio ktoś na forum poruszył temat z perspektywy męskiej (a raczej odkopał o męskiej bieliźnie).

Moim zdaniem warto po prostu wyglądać atrakcyjnie, nawet jeśli nie idzie to w parze z jakością takiej bielizny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, NimfaWodna napisał:

jak ma się dobrą figurę to można zaszaleć

Rozumiem, że Ty masz wszystkie atuty i asy z rękawa!

Swoją szosą atrakcyjne laski to mają klawe życie - kłębiące się zastępy Białych Rycerzy, seks na kiwnięcie palca w bucie, trampolina społeczna - nÓrmalnie życie jak Madrycie.

Jak Ty to wszystko ogarniasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Ace of Spades napisał:

Rozumiem, że Ty masz wszystkie atuty i asy z rękawa!

Swoją szosą atrakcyjne laski to mają klawe życie - kłębiące się zastępy Białych Rycerzy, seks na kiwnięcie palca w bucie, trampolina społeczna - nÓrmalnie życie jak Madrycie.

Jak Ty to wszystko ogarniasz?

Nie mam idealne figury :) ale niczego mi nie brakuje. W pracy zajmuje wysokie stanowisko ale zawsze nad sobą miałam kobiete. Wiec to nie awans przez łożko. Zawsze jest zainteresowanie facetów. Ale jest jedno ale... nie szukam nikogo na stałe. Nie chce nikogo skrzywdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam seksu nie uprawiam, więc używam bawełnianej nudnej bielizny i tak mi jest najwygodniej. 

Za czasów związkowych czy małżeńskich to też takiej używałam, tylko wieczorem dla swojego pana jak miało być w założeniu coś to zawsze się ubierało jakiś komplecik i podwiązki. Fajna sprawa, ale niewygodna. Czego się jednak nie robi, żeby ukochanemu ślepia błyszczały. 

 

Znaczy wydaje mi się, że tak było, ale to prehistoria już więc mogę coś pomylić ???

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MalVina napisał:

Ja tam seksu nie uprawiam, więc używam bawełnianej nudnej bielizny i tak mi jest najwygodniej. 

Za czasów związkowych czy małżeńskich to też takiej używałam, tylko wieczorem dla swojego pana jak miało być w założeniu coś to zawsze się ubierało jakiś komplecik i podwiązki. Fajna sprawa, ale niewygodna. Czego się jednak nie robi, żeby ukochanemu ślepia błyszczały. 

 

Znaczy wydaje mi się, że tak było, ale to prehistoria już więc mogę coś pomylić ???

Każdy ma swój gust :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, NimfaWodna napisał:

Nie mam idealne figury... ale zawsze nad sobą miałam kobiete. Wiec to nie awans przez łożko. Zawsze jest zainteresowanie facetów. Ale jest jedno ale... nie szukam nikogo na stałe. Nie chce nikogo skrzywdzić

Eeeeeeeeeeee! nie masz idealnej figury - trochę się rozczarowałem bo akurat tak się składa, że ja mam, tak więc na tym etapie nie jesteśmy kompatybilni więc odpadasz z gry.

Skąd wiesz, ze Twoja to nie leZba, ktora podkoChÓje sie w Tobie? hmm?

Ach ci faceci wiecznie tylko dupę zawracają.

Prawdziwa z Ciebie Matka Teresa - nie chcesz nikogo skrzywdzić - nÓrmalnie się popłakałem ze wzruszenia

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Quo Vadis? napisał:

Tak z wyboru nie uprawiasz? :D 

Polęcę szlagierem - nie kręci mnie seks bez miłości. Więc wybrałam sobie, że nie ma wcale. Nie chce nikogo traktować jak wibratora. Mam gumowego w domu i on wystarcza ?

Mam foto mojej nudnej szufladki z białymi barchanami wrzucić czy z neta poszukać? ?

 

Ło taki np https://allegro.pl/oferta/lama-figi-majtki-damskie-bawelniane-3-pak-roz-xl-7972284597?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

Edytowane przez MalVina
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Ace of Spades napisał:

Eeeeeeeeeeee! nie masz idealnej figury - trochę się rozczarowałem bo akurat tak się składa, że ja mam, tak więc na tym etapie nie jesteśmy kompatybilni więc odpadasz z gry.

Skąd wiesz, ze Twoja to nie leZba, ktora podkoChÓje sie w Tobie? hmm?

Ach ci faceci wiecznie tylko dupę zawracają.

Prawdziwa z Ciebie Matka Teresa - nie chcesz nikogo skrzywdzić - nÓrmalnie się popłakałem ze wzruszenia

Nie ma ideałów :) a może się myle. Musiał byś sam ocenić ;)

Nie czuje od niej nic takiego.

Jak podają źródła Matka Teresa nie była taka kryształowo czysta i dobra

4 minuty temu, MalVina napisał:

Polęcę szlagierem - nie kręci mnie seks bez miłości. Więc wybrałam sobie, że nie ma wcale. Nie chce nikogo traktować jak wibratora. Mam gumowego w domu i on wystarcza ?

Mam foto mojej nudnej szufladki z białymi barchanami wrzucić czy z neta poszukać? ?

Wrzucaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, NimfaWodna napisał:

Musiał byś sam ocenić

Nie dziękuję, przy Twoim doświadczeniu to byś mnie okręciła wokół palca jak Gustlik (z 4 pancernych) gwoździa w pierwszym pilotażowym odcinku.

3 minuty temu, NimfaWodna napisał:

Jak podają źródła Matka Teresa nie była taka kryształowo czysta i dobra

No właśnie! zawsze ją o to podejrzewałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Ace of Spades napisał:

To Twoja fotka?

Pokazujesz nam dupę?

Wstydziłabyś się

To nie dupa a majtki :) temat jest o bieliźnie :)

2 minuty temu, Ace of Spades napisał:

Wstydziłabyś się

Z takim przebiegiem to żaden wstyd :) wstyd to podobno jak facet sika na siedząco a baba na stojąco :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.