Skocz do zawartości

O bieliźnie kobiecej...


deleteduser79

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Quo Vadis? napisał:

@NimfaWodna Majtki fajne ale chyba osobiście bardziej wolę stringi niż koronki.

Może szepnijcie panie na temat bielizny u mężczyzn, obojętnie jaka? Czy rzeczywiście marka CK robi swoje, że tak przykładowo zapodam? ;)

Takie miałam tylko zdjęcie bieliźny w akceptowalnej formie :) Jak dla mnie CK jest przereklamowany i to bardzo. Nie lubie tylko slipów bo jakoś facet wygląda w nich komicznie

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ace of Spades napisał:

No tak, zapomniałem o co w ogóle biega w tym Wątalu, nie no, fajne majtasy takie koronkowe, pewnie tam gdzie nie gdzie obcierają i gryzą co nieco  ;)

Nie specjalnie. Ale spie już bez i latem jak jest gorąco to też odpuszczam

2 minuty temu, Quo Vadis? napisał:

Mam podobne odczucie ale nadal wielu paniom się podoba. W sumie to chyba raczej dotyczy to tych młodszych niż starszych :)

Bardzo ważna stała się w moim odczuciu popkultura. Chłopcy troche przesadzają z zacieraniem różnic płciowych. Czasem się zastanawiam On? Ona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna, seksowna bielizna to podstawa mówiąc za siebie :). Dobry humor kobiety zaczyna się od ładnej dla niej bielizny (podobno :)) U mnie zdecydowanie przeważają stringi ale lubię także założyć koronkowe figi. Ulubione dla mnie kolory to czerń, czerwień i biel. Dobrze dobrana bielizna która podkreśla atuty jest ważna :). W lato czasami "zapomnę" bielizny ale tylko dla swojego partnera. Poza tymi przypadkami mam ją na sobie :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, NimfaWodna napisał:

Bo krew by splywała 

Kurła mam już stępioną wyobraźnię, bo ma myśl przychodzą mi tylko trzy warianty

1. Okres

2. Erekcja

3. Morderstwo

O który Ci chodziło pisząc o krwi w kontekście zdjęcia (czytaj: fotografii) majtek?

 

Jest już pięć stron nibu o majtach i tylko chyba cztery panie powiedziały lub zademonstrowały co noszą a reszta to jakieś ideologiczne offtopy.

 

Ideologią nie są majtki tylko ich zawartość, a nie o tym temat. 

 

Jedna moja ex lubiła stringi, nie wiem jak to może być wygodne, ale wizualnie pierwsza klasa.

 

@MalVinafakt nudne, ale na fajnym tyłku jeszcze ujdą, a jak się już mega znudzą to można się ich szybko pozbyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Florence napisał:

więc często coś tam dokupie, nie potrafię się powstrzymać

@Florence też tak mam, nie da się przejść obojętnie jak coś wpadnie w oko :)

 

20 godzin temu, mirek_handlarz_ludzmi napisał:

czy za chodzeniem "bez" przemawiają u Was tylko względy praktyczne? Czy czerpiecie z tego także innego rodzaju przyjemność?

@mirek_handlarz_ludzmi Chodzenie "bez" tylko dla partnera. Wtedy cały czas jest coś w podświadomości fascynującego i seksualnego :)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Ace of Spades napisał:

Taki temat budzi uśpione demony

Czy ja wiem? Nikt nie jest perfekcyjnie doskonały. Trzeba nad sobą pracować, fakt, ale trzeba się też po prostu polubić. Po prostu :) Inaczej zawsze będziemy szukać problemów tam, gdzie inni znajdują radość, jak w starym dowcipie o seksuologu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.11.2019 o 22:52, Quo Vadis? napisał:

@NimfaWodnay rzeczywiście marka CK robi swoje, że tak przykładowo zapodam? ;)

CK jak dla mnie przereklamowane i przepłacone. Zajebiste są bokserki męskie przylegające z DIESEL albo Lonsdale. Mam też Pierre Cardin. Leżą i wyglądają a kosztują połowę tego co CK. Inna rzecz, że dupy nie znają innej marki po prostu chociaż każda się "interesuje modą". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tomko napisał:

bokserki męskie przylegające z DIESEL albo Lonsdale. Mam też Pierre Cardin.

Z Diesel mi się nie podobają ? a tych drugich nie znam, musiałbym oblukać.

Z PC mam skarpeki, dziur jeszcze nie mają ?

Racja Tomko, chodzi o hajp na marke a nie ogólny wygląd gaci.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 8.11.2019 o 17:56, Florence napisał:

i kilka takiego typu:

c0c2f1e44e2aa338e4e532434601

Też takie lubię i mam dość sporo, można rzec, że na równi ze stringami. Mam parę pełnych fig (zarezerwowane na okres).

U mnie też dużo koronkowych bokserek tego typu:

fao_pl_Zestaw-koronkowe-bokserki-damskie

images?q=tbn:ANd9GcRlunxdbhakAhOMFZBVTqa

 

 ale też sportowych stringów jak niżej:

28481c6c4098af9d65d43830b3e5

Są mega wygodne. ;) 

 

U facetów tylko i wyłącznie bokserki, najlepiej przylegające, chociaż luźne też niczego sobie . Slipy nigdy mi się nie podobały. 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.