Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Sign in to follow this  
Vstorm

Men's Right Polska.

Recommended Posts

Przypadkiem natrafiłem na tą stronę:

https://mensrightspolska.wordpress.com/

I na temat:

https://mensrightspolska.wordpress.com/2019/11/02/mainstream-tez-czasem-potwierdza-to-o-czym-pisze-na-blogu/

Co o tym sądzicie? Coraz więcej osób zacznie otwierać oczy? My to my. Ale dużo osób ogląda TV i nie ma takiej fajnej możliwości dowiedzieć się czegoś więcej. :) Chyba wszyscy wiemy dlaczego.

Co ciekawe, bierze się za to TVN. A chodzi o dyskryminację ojców i o alienacje rodzicielską itp. Nie ukrywam, że mnie to trochę zdziwiło.

• Like 1

@KrugerrandNie wiedziałem, że @Enemy pisze tego bloga.

Wiecie jak tam trafiłem?

A stąd:

Pisałem kiedyś o tym filmie. Jakoś tak się złożyło, że często oglądam Wojtka i znów trafiłem na ten filmik. Treść już znałem, ale czytałem komentarze. I w jednym była nazwa wyżej wymienionego bloga. Zresztą gość fajne historie opowiada jak stał na bramce, pokazuje też jak ćwiczyć itp.. Polecam ogólnie kanał KFD.

Cieszą mnie też statystki w tym blogu, a raczej ilość odwiedzających.

Białych rycerzy ubywa. I to jest fakt. Same nasze forum ma już prawie 8tys. użytkowników.

• Like 1

Łoł, w 9:26 facet mówi "dwadzieścia parę lat to ja miałem miesiąc temu". Myślałem, że koleś dobija do czterdziestki.... 

Tak na marginesie, wytłumaczcie mi, człowiekowi właśnie dobijającemu do czterdziestki, o co tu chodzi z tym nagrywaniem. Teraz ci wszyscy youtuberzy, vlogerzy siadają przed kamerą i klepią. Nic się nie dzieje (gadajaca głowa) czyli na dobrą sprawę wizja w ogólne nie jest potrzebna, od biedy to jest słuchowisko, ale taka bardziej pogadanka, pełna w dodatku powtórzeń, wypowiedzi typu eee yyy itd. Czemu ci ludzie, jeśli mają coś do przekazania, najzwyczajniej w świecie tego nie napiszą? Przecież przeczytanie tego samego zajęłoby ułamek czasu odsłuchiwania tej paplaniny (o oglądaniu nic nie piszę, bo widziałem już kiedyś kolesia gadającego na ławce i nie jest to widok na tyle fascynujący, żebym go jakoś w większych dawkach potrzebował). 

• Like 1

5 godzin temu, MrThruster napisał:

(...)wytłumaczcie mi, człowiekowi właśnie dobijającemu do czterdziestki, o co tu chodzi z tym nagrywaniem.

Proszę bardzo, tłumaczenie człowieka dobiegającego do pięćdziesiątki.

Przeczytałem w życiu przynajmniej z kilkanaście ton książek. TON, nie tomów :D. Od dokumentacji technicznej, poprzez czytadła, po literaturę piękną. Wyrobiło to olbrzymie obycie ze słowem pisanym

Współczesny konsument treści nie ma czasu na czytanie. Treść musi być podana szybko i prosto. Jak w McDonald's *. Zwróć uwagę jakiego języka używają twórcy owych vlogów, to nie jest wyrafinowana polszczyzna, której prof. Miodek słuchałby z dumą i radością.

* to jest dopiero zjawisko, którego ja nie pojmuję.

Konkluzja: To jest jakiś współczesny dramat, że już wszystko, centralnie wszystko tworzy się "pod klienta". I produkty "premium" i sztukę i usługi.

A ten legendarny klient to debil :(

Edited by Mnemonic
literówka
  • Like 1

Ja tego blogaska zakładałem, właśnie z uwagi na to, że w Polsce jakoś tak mało się o tym wszystkim mówi. Podczas gdy w innych krajach od dawna istnieją ruchy MRA, manosfera itd.. Wiedziałem, że w naszym kraju jest na to zapotrzebowanie, ale pozytywnie zaskoczyło mnie, że dość szybko temat trafił na żyzny grunt. W podobnym okresie kiedy zaczynałem, pojawiły się także inne portale jak Męski Głos, Świadomość Związków, Społeczny Rzecznik Praw Mężczyzn, Rafał Olszak i kanał OcalSiebie, a forum BS mocno się rozwinęło, wraz z nowymi tworami jak SamiecWeb.

W tym roku udało się nawet zorganizować pierwszą manifestację na temat praw mężczyzn, a grupom męskim i ojcowskim nawiązać dobry kontakt z biurem RPO:
https://www.rpo.gov.pl/pl/content/z-ojcami-o-ich-prawach-spotkanie-rpo-w-sprawie-nowelizacji-kodeksu-rodzinnego-i-opiekunczego

https://www.rpo.gov.pl/pl/content/kontynuacja-spotkania-z-przedstawicielami-organizacji-dzialajacych-na-rzecz-praw-ojcow

W mediach też jak widać powoli tematyka się przebija. Także jedziemy z tym dalej. :)

• Like 5