Skocz do zawartości

Men's Right Polska.


Rekomendowane odpowiedzi

Przypadkiem natrafiłem na tą stronę:

https://mensrightspolska.wordpress.com/

I na temat:

https://mensrightspolska.wordpress.com/2019/11/02/mainstream-tez-czasem-potwierdza-to-o-czym-pisze-na-blogu/

 

Co o tym sądzicie? Coraz więcej osób zacznie otwierać oczy? My to my. Ale dużo osób ogląda TV i nie ma takiej fajnej możliwości dowiedzieć się czegoś więcej. :) Chyba wszyscy wiemy dlaczego.

Co ciekawe, bierze się za to TVN. A chodzi o dyskryminację ojców i o alienacje rodzicielską itp. Nie ukrywam, że mnie to trochę zdziwiło.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KrugerrandNie wiedziałem, że @Enemy pisze tego bloga.

Wiecie jak tam trafiłem?

A stąd:

 

Pisałem kiedyś o tym filmie. Jakoś tak się złożyło, że często oglądam Wojtka i znów trafiłem na ten filmik. Treść już znałem, ale czytałem komentarze. I w jednym była nazwa wyżej wymienionego bloga. Zresztą gość fajne historie opowiada jak stał na bramce, pokazuje też jak ćwiczyć itp.. Polecam ogólnie kanał KFD.

 

Cieszą mnie też statystki w tym blogu, a raczej ilość odwiedzających.

 

Białych rycerzy ubywa. I to jest fakt. Same nasze forum ma już prawie 8tys. użytkowników.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoł, w 9:26 facet mówi "dwadzieścia parę lat to ja miałem miesiąc temu". Myślałem, że koleś dobija do czterdziestki.... 

Tak na marginesie, wytłumaczcie mi, człowiekowi właśnie dobijającemu do czterdziestki, o co tu chodzi z tym nagrywaniem. Teraz ci wszyscy youtuberzy, vlogerzy siadają przed kamerą i klepią. Nic się nie dzieje (gadajaca głowa) czyli na dobrą sprawę wizja w ogólne nie jest potrzebna, od biedy to jest słuchowisko, ale taka bardziej pogadanka, pełna w dodatku powtórzeń, wypowiedzi typu eee yyy itd. Czemu ci ludzie, jeśli mają coś do przekazania, najzwyczajniej w świecie tego nie napiszą? Przecież przeczytanie tego samego zajęłoby ułamek czasu odsłuchiwania tej paplaniny (o oglądaniu nic nie piszę, bo widziałem już kiedyś kolesia gadającego na ławce i nie jest to widok na tyle fascynujący, żebym go jakoś w większych dawkach potrzebował). 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, MrThruster napisał:

(...)wytłumaczcie mi, człowiekowi właśnie dobijającemu do czterdziestki, o co tu chodzi z tym nagrywaniem.

Proszę bardzo, tłumaczenie człowieka dobiegającego do pięćdziesiątki.

Przeczytałem w życiu przynajmniej z kilkanaście ton książek. TON, nie tomów :D. Od dokumentacji technicznej, poprzez czytadła, po literaturę piękną. Wyrobiło to olbrzymie obycie ze słowem pisanym

Współczesny konsument treści nie ma czasu na czytanie. Treść musi być podana szybko i prosto. Jak w McDonald's *. Zwróć uwagę jakiego języka używają twórcy owych vlogów, to nie jest wyrafinowana polszczyzna, której prof. Miodek słuchałby z dumą i radością.

 

* to jest dopiero zjawisko, którego ja nie pojmuję.

 

Konkluzja: To jest jakiś współczesny dramat, że już wszystko, centralnie wszystko tworzy się "pod klienta". I produkty "premium" i sztukę i usługi.

A ten legendarny klient to debil :(

Edytowane przez Mnemonic
literówka
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tego blogaska zakładałem, właśnie z uwagi na to, że w Polsce jakoś tak mało się o tym wszystkim mówi. Podczas gdy w innych krajach od dawna istnieją ruchy MRA, manosfera itd.. Wiedziałem, że w naszym kraju jest na to zapotrzebowanie, ale pozytywnie zaskoczyło mnie, że dość szybko temat trafił na żyzny grunt. W podobnym okresie kiedy zaczynałem, pojawiły się także inne portale jak Męski Głos, Świadomość Związków, Społeczny Rzecznik Praw Mężczyzn, Rafał Olszak i kanał OcalSiebie, a forum BS mocno się rozwinęło, wraz z nowymi tworami jak SamiecWeb.

 

W tym roku udało się nawet zorganizować pierwszą manifestację na temat praw mężczyzn, a grupom męskim i ojcowskim nawiązać dobry kontakt z biurem RPO:
https://www.rpo.gov.pl/pl/content/z-ojcami-o-ich-prawach-spotkanie-rpo-w-sprawie-nowelizacji-kodeksu-rodzinnego-i-opiekunczego

https://www.rpo.gov.pl/pl/content/kontynuacja-spotkania-z-przedstawicielami-organizacji-dzialajacych-na-rzecz-praw-ojcow

 

W mediach też jak widać powoli tematyka się przebija. Także jedziemy z tym dalej. :)

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.