Skocz do zawartości

O co chodzi mężczyznom?


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy wybrałam dobrą kategorię, jeszcze nie ogarniam wszystkiego...

W każdym razie czy któraś z pań jest mi w stanie coś wytłumaczyć, doradzić? Dlaczego facet okazuje zainteresowanie, zachęca do napisania, nawet wspomina o spotkaniu (które ostatecznie odwołał, i już wiem dlaczego), flirtuje, mimo że ma od miesiąca dziewczynę? A piszemy ze sobą od ok. dwóch.

Czy wynika to z niedojrzalosci, czy taka ich natura? Nie ukrywam, trochę mi się przykro i głupio zrobiło, gdy się dowiedziałam, że nie jest sam, bardzo go polubiłam.

Niech ktoś mnie opieprzy czy coś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Masquerade napisał:

Dlaczego facet okazuje zainteresowanie, zachęca do napisania, nawet wspomina o spotkaniu (które ostatecznie odwołał, i już wiem dlaczego), flirtuje, mimo że ma od miesiąca dziewczynę? A piszemy ze sobą od ok. dwóch.

Bo chcę mieć drugą i może trzecią dziewczynę, kurła mać! może jego przodkowie popierdalali na wielbłądach w okolicach Mekki, stąd takie a nie inne tendencje :D .

 

Kobiety też mają wielu facetów, jeden od podwożenia, drugi od seksu, trzeci od wysrania się w rękaw, czwarty od drobnych prac remontowych :D .

 

Ok, żarty na bok; odpowiedz która Cię satysfakcjonuje to; jest podłym skurwysynem nie szanującym kobiet, przebiera jak w ulęgałkach, raz jedna, raz druga...dlatego tak na niego lecisz :D

 

33 minuty temu, Masquerade napisał:

Czy wynika to z niedojrzalosci, czy taka ich natura?

Taka natura, ruchać, a kondony to najlepszy sojusznik na świecie :) .

Stawiam że noszenie ich przy sobie jest równie ważne, co noszenie kutasa ze sobą.

 

33 minuty temu, Masquerade napisał:

Nie ukrywam, trochę mi się przykro i głupio zrobiło, gdy się dowiedziałam, że nie jest sam

Zamiast jęczeć, to zrób wszystko aby zdeklasować konkurencje, mam Ci mówić jak to robić?

 

Masz okazję mieć atrakcyjnego dla innych kobiet faceta, walcz, staraj się i nie odmawiaj.

:D .

 

Edytowane przez The Motha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Masquerade napisał:

Nie wiem czy wybrałam dobrą kategorię, jeszcze nie ogarniam wszystkiego...

W każdym razie czy któraś z pań jest mi w stanie coś wytłumaczyć, doradzić? Dlaczego facet okazuje zainteresowanie, zachęca do napisania, nawet wspomina o spotkaniu (które ostatecznie odwołał, i już wiem dlaczego), flirtuje, mimo że ma od miesiąca dziewczynę? A piszemy ze sobą od ok. dwóch.

Czy wynika to z niedojrzalosci, czy taka ich natura? Nie ukrywam, trochę mi się przykro i głupio zrobiło, gdy się dowiedziałam, że nie jest sam, bardzo go polubiłam.

Niech ktoś mnie opieprzy czy coś...

O seks. Sama jestem dość zimna. A poznałam faceta, długo się z nim spotykałam i się rozczarowałam. Bo otworzyłam serce. Emocje poszybowały do góry. A on chciał tylko seksu. Dałam mu co chciał i spuściłam w kiblu. Pierwszy raz łamiac przy tym swoje zasady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rnext zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.