Skocz do zawartości

Wasze fantazje erotyczne.


deleteduser74

Rekomendowane odpowiedzi

@Androgeniczna

Sama widzisz kolejna nierówność, bo Schwarzenegger weźmie kobietkę z Podlasia szarą myszkę ale "kobieta Schwarzenegger" nie weźmie Stefana z Podlasia, no chyba iż byłby nad wyraz przystojnym Adonisem to pewno na jedną noc. Ale co tam, świat jest jaki jest - koniec końców może to i dobrze, kiedyś miałem o to tzw "ból pupy" do pań, że tak jest ale w sumie mi teraz obojętnie, nawet wam współczuję bo wiecznie nie możecie tego Richarda upolować a jak już upolujecie to was najprawdopodobniej po jednej nocy wykatapultuje. 

 

Pozdrawiam Szatan, z Polski :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, leto napisał:

Z tymi gustami estetycznymi Arniego to chyba różnie jest. Kobieta, której zrobił "na boku" dziecko wg mnie do zbyt urodziwych nie należy :D

 

425.Baena.tg.051811.jpg?fit=inside%7C900

Hmmm kilkanaście lat temu mogła być ładna. Plus zobaczcie jaki biust. Dla mnie Arnold też nie jest piękny. Wszystko jest kwestią gustu

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.01.2020 o 03:54, Mosze Black napisał:

A czemu zakładasz, że z nim na pewno nie?

Nigdy mu nie zaufasz, żeby tego zrobić?

Może nie wyraziłam się jasno, ale chodziło mi o to, że te fantazje na pewno nie zostaną zrealizowane z pierwszym Panem. Czemu? Bo jest zamkniętym rozdziałem w moim życiu :P

Ale, kto wie, może część z nich zostanie zrealizowana z kimś innym ;)

 

2 godziny temu, Androgeniczna napisał:

Więc miałaś pełne zaufanie do partnera który był tylko na seks? 

Hm... zaufanie lub po prostu miał większe doświadczenie = był pewniejszy siebie. 

Natomiast, np. w kwestii antykoncepcji, bardziej musiałam go pilnować, bo przecież "zawsze tak robiłem i nigdy nic się nie stało" ? Więc pod tym względem zaufanie było mniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podobało mi się, co pisał o kobietach w Polsce Ibrahim Ibn Jakub (nie czytałam, ale gdzieś było przytaczane ;)), jak pojechał do krajów słowiańskich. I wydaje mi się, że to jest fajne podsumowanie. Pisał o nich, że słowiańskie kobiety są pełne energii seksualnej, otwarte (nie takie co to tylko pod kołderką po ciemku - to ode mnie), ale nie mają cech kobiet upadłych. I chyba to jest tym, czego obydwie strony szukają. Frywolności, seksualnej pasji, ale bez poczucia upodlenia.

 

Wiem, że tu nikt nie oczekuje rad, ale serio uważam, że w nas kobitach leżą pokłady seksualnej pasji, tylko gdzieś z tyłu głowy wiemy, że nie do końca wypada, czy co on sobie o mnie pomyśli (tu odpowiedź do @Obliteraror - dlaczego czasami kobiety są bezpruderyjne wobec krótkoterminowego gościa, a z narzeczonym będą grzeczne: - w pierwszym przypadku, nie obchodzi jej, co on sobie pomyśli). Terminy typu: dupodajka, obciągara, lachociąg, puszczalska są niewątpliwie nacechowane pejoratywnie, a powinny być komplementem (no w końcu rezolutne babeczki, które mają seksualny temperament). U kobiet seks zaczyna się w głowie. Więc misją mężczyzny powinno być stworzenie komfortu psychicznego dla kobiety, że jak da się ponieść, popłynie w tych fantazjach, to będzie to odnotowane na jej korzyść, że to jej partner doceni.

 

Hahah, może to śmieszne, ale ostatnio oglądałam polo TV (godz. 10:00 rano, o zgrozo) i serio nie przeszkadzają mi teksty typu "miau, miau, będę Ciebie brał", czy "dzisiaj będę dmuchał całą noc", ale jak usłyszałam "wsiądź do auta zamknij drzwi, w aucie dam banana ci", to był niesmak. No która chce być tą, której z poczuciem wyższości podano banana. ;)

Trzeba mówić kobiecie, że jest demonem seksu, że jest taka piękna nago, że takiej petardy drugiej to nie ma itd. i zobaczycie, jak uskrzydlona zacznie odstawiać tetrisa w łóżku.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Amperka

W końcu rzeczowy mądry wpis, w nas w ogóle są po kodowane blokady poprzez katolicyzm chociażby. Czujesz podniecenie to źle bo bozia patrzy, Jezus umarł za Ciebie na krzyżu a ty chcesz mieć przyjemności z Jackiego albo z wrót rozkoszy? Zapomnij! Masz cierpieć! 

Toteż takie rzeczy blokują bardzo mocno, według systemu czakr to druga czarka staję się przyblokowana i np kobieta nie odczuwa przyjemności ze seksu, a jest to tak bo została nałożona na nią pięczeć, poprzez zakodowanie naszego umysłu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Amperka napisał:

z tyłu głowy wiemy, że nie do końca wypada, czy co on sobie o mnie pomyśli 

Ale że co sobie pomyśli? Czy naprawdę sądzisz, że jakiś dojrzały psychicznie mężczyzna analizuje to w takich aspektach? Zakładamy, że nie znasz go od wczoraj. To raczej dla niego byłoby przykre i niezrozumiałe w sytuacji, gdy w stałej relacji partnerka miałaby takie dylematy. To chyba w takiej relacji jest sensowne się w pełni otworzyć i nie udawać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że dojrzały psychicznie, spełniony mężczyzna na pewno w ten sposób nie pomyśli. I w ogóle uważam, że większość mężczyzn tak nie myśli. Ale z jakichś względów rozbuchanie seksualne kobiety jest tematem dziwnie doskwierającym. Zarówno w debacie publicznej, w rozumieniu hierarchów kościelnych - dziwka kiedy daje, święta kiedy zajdzie. Ta cała niepokalaność poczęcia... wpędzanie w poczucie grzechu, potępienie rozkoszy.

Byłam swego czasu na naukach przedmałżeńskich i na nich dowiedziałam się, że mężczyźni cały czas myślą o seksie, a kobiety w ogóle go nie lubią. I w rozmowie prywatnej pan prowadzący nauki prosił mnie, abym od czasu do czasu inicjowała zbliżenia, mimo, że na pewno nie chcę, a mężowi tłumaczył, żeby, aż tak nie naciskał i czasami mi odpuścił - LOL XD (w ogóle się nie wstrzelił).

Pomimo współczesnego wyzwolenia, fali feminizmu, przyzwolenia seksualnego, buntu, zawsze jakiś cichy dziewczęcy głosik będzie w głębi mówił "trzymaj te nóżki razem, damie nie przystoi". - taki to efekt kodowania, jak napisał @SzatanKrieger

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Amperka napisał:

Terminy typu: dupodajka, obciągara, lachociąg, puszczalska są niewątpliwie nacechowane pejoratywnie, a powinny być komplementem (no w końcu rezolutne babeczki, które mają seksualny temperament). U kobiet seks zaczyna się w głowie. Więc misją mężczyzny powinno być stworzenie komfortu psychicznego dla kobiety, że jak da się ponieść, popłynie w tych fantazjach, to będzie to odnotowane na jej korzyść, że to jej partner doceni.

Zgadzam się. Kiedyś nawet w jakiejś rozmowie (już nie pamiętam z kim) padło takie twierdzenie, że język polski jest ubogi w "seksualne nazwy". Bo albo idzie się w nazwy medyczne, abo te na pograniczy wulgarności. Oczywiście każdy i każda para może wymyślić własny seksualny słownik (i brawa dla nich za pomysłowość i odwagę).

 

9 godzin temu, Amperka napisał:

Hahah, może to śmieszne, ale ostatnio oglądałam polo TV (godz. 10:00 rano, o zgrozo) i serio nie przeszkadzają mi teksty typu "miau, miau, będę Ciebie brał", czy "dzisiaj będę dmuchał całą noc", ale jak usłyszałam "wsiądź do auta zamknij drzwi, w aucie dam banana ci", to był niesmak. No która chce być tą, której z poczuciem wyższości podano banana. ;)

Trzeba mówić kobiecie, że jest demonem seksu, że jest taka piękna nago, że takiej petardy drugiej to nie ma itd. i zobaczycie, jak uskrzydlona zacznie odstawiać tetrisa w łóżku.

I to jak coś takiego działa ❤️ Jeszcze jak zobaczysz w jego oczach te iskierki pożądania, bo założyłaś nową koronkową bieliznę....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jakiś czas chodzi mi po głowie pissing in pussy, ale właśnie czasem strasznie mnie to jara a czasem wydaje się głupie :P

Do tego klasycznie trójkąt KKM i MMK, ale to raczej pozostanie w strefie fantazji. 

 

Marzy mi się seks na śpiocha, ale mam tak lekki sen, że chyba tylko mocne środki nasenne by to umożliwiły. Lekkie środki nasenne ani nawet duża dawka alkoholu nie pomagają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Moją fantazją erotyczną, nie będzie żadna pozycja seksualna, żadne gang bang, murzyn, karzeł czy zabawa w doktora z finałem na cycki itp. Moją fantazją jest po prostu namiętność. Moje marzenie, pragnienie, poczuć to piękne uczucie. Sex bez namiętności to nie sex. A gdy jest namiętność wtedy jest wszystko. Moja fantazją, moje marzenie.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Toranaga napisał:

 Kurde jakbyś mi się spodobała i wylądowalibyśmy w łóżku to by iskry leciały że hej ? 

Już mi się ta wizja podoba, tylko od razu zaznaczam, że w takich sytuacjach szkoda mi czasu na sen, więc dwa dni bez spania nie są dla mnie problemem ?

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.