Skocz do zawartości

Wasze fantazje erotyczne.


deleteduser74

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Rnext napisał:

tematy forumowe to nie jest blueprint Boeinga 747. Dopuszczamy dygresje, dowcipne wtręty i tym podobne elementy, zwłaszcza, że użytkownicy nie są robotami tylko żywymi ludźmi z charakterem, emocjami i osobowością a nie zestawem szkiców, słupków i tabelek, niezależnie od tego jak bardzo chciałyby "gotowców" do rąsi panie, wynikających z męskich obowiązków wobec nich. Jeśli temat w naszym przekonaniu za bardzo dryfuje - reagujemy. Dopóki wpisy są elementem kolorytu - nie. Poza tym masz dostępną opcję "zgłoś" (ktoś z nas może przegapić) zamiast publicznie kręcić noskiem i tupać nóżką. 

Mam nadzieję że teraz to jest jasne?

Mistrz! Na odległość spełnił fantazję! Masował werbalnie, masował, aż w końcu zamknął usta "fiutem" werbalizacji ? 

  • Like 2
  • Haha 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Rnext said:

Tym bardziej kuriozalnie brzmi w świetle niesłychanej dojrzałości i ogarnięcia życiowego większości pań, bo raczej zręcznego zarządzania waginą nie można do tego zaliczyć:.

Zreczne zarzadzanie wlasnymi zasobami to jednak sztuka jest, ktora niewielu posiadlo. Wiekszosc nie umie nawet zarzadzac wlasnymi pieniedzmi a co dopiero wlasnym cialem. 

 

Na tle wczesiejszych wypowiedzi moje fantazja jest latwa do spelniania: 

- facet przebrany za jakiegos oficera marynarki wojennej. We wczesnej mlodosci mialam wyjatkowa slabosc do kolesia, ktory gral w JAG - wojskowe biuro sledcze.

 

Moj byly uwazal to za idiotyczne i nigdy nie chcial wypozyczyc munduru :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, intestine_baalism napisał:

Moj byly uwazal to za idiotyczne i nigdy nie chcial wypozyczyc munduru :(

 

Słabo, podzielić się z kimś pragnieniami i zostać wyśmianym :(. Autentycznie mi się przykro zrobiło.

 

Wracając do tematu, kobiety naoglądały się "Greja", więc smiało polecam wszelkie zabawki.

 

Mimo, że to rezerwat fair by było jakby Panowie, też się mogli wypowiedzieć na temat marzeń, jako że pytanie jest kokieteryjnie skierowanie do jednej płci, nie dziwie się, że wątek popłynął :)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Johny_B said:

Słabo, podzielić się z kimś pragnieniami i zostać wyśmianym :(. Autentycznie mi się przykro zrobiło.

No wlasnie. Zwlaszcza, ze jak czytam nie jest to jakas wielka perwersja.

 

2 minutes ago, Johny_B said:

Mimo, że to rezerwat fair by było jakby Panowie, też się mogli wypowiedzieć na temat marzeń, jako że pytanie jest kokieteryjnie skierowanie do jednej płci, nie dziwie się, że wątek popłynął :)...

Mozecie zalozyc osobny watek :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, intestine_baalism napisał:

Zreczne zarzadzanie wlasnymi zasobami to jednak sztuka jest, ktora niewielu posiadlo. Wiekszosc nie umie nawet zarzadzac wlasnymi pieniedzmi a co dopiero wlasnym cialem. 

 

Na tle wczesiejszych wypowiedzi moje fantazja jest latwa do spelniania: 

- facet przebrany za jakiegos oficera marynarki wojennej. We wczesnej mlodosci mialam wyjatkowa slabosc do kolesia, ktory gral w JAG - wojskowe biuro sledcze.

 

Moj byly uwazal to za idiotyczne i nigdy nie chcial wypozyczyc munduru :(

 

 

Czym kierowałą się ta chęć fantazji? Jakie uczucia się w tobie budziły? Chciałbym poznać motywację do robienia tak dziwnych rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, intestine_baalism napisał:

- facet przebrany za jakiegos oficera marynarki wojennej. We wczesnej mlodosci mialam wyjatkowa slabosc do kolesia, ktory gral w JAG - wojskowe biuro sledcze.

 

Moj byly uwazal to za idiotyczne i nigdy nie chcial wypozyczyc munduru

Fantazja lajtowa ale sądzę, że nie chciał tego zrobić bo wiedział, że w Twojej głowie jest ktoś inny, że chcesz żołnierza a nie jego. On zapewne nie chciał być dla Ciebie kimś innym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nikogo nie zdziwi odpowiedz - dominacja. 
Większość znanych mi kobiet uwielbia bycie zdominowaną. A nawet upodloną. 
Wyzywanie, bicie po twarzy, duszenie, ciągniecie za włosy.

Podniecające jest też wlewanie alkoholu z ust do ust podczas pieprzenia na blacie, czy tego typu małe, ale mocno działające gesty. Chyba niewiele kobiet ma fantazje, które podchodzą wręcz pod dewiacje. Albo mało wiem.
Wiązanie rąk, zasłanianie oczu, seks w miejscu pracy. Seks na masce samochodu podczas ulewy. 

A moją niespełnioną fantazją jest trójkąt. Dwie kobiety i facet. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 hours ago, Ringo said:

 

Czym kierowałą się ta chęć fantazji? Jakie uczucia się w tobie budziły? Chciałbym poznać motywację do robienia tak dziwnych rzeczy.

Naprawde ta fantazja jest az dziwna dla Ciebie? 

4 hours ago, Dominika said:

Chyba nikogo nie zdziwi odpowiedz - dominacja. 
Większość znanych mi kobiet uwielbia bycie zdominowaną. A nawet upodloną. 
Wyzywanie, bicie po twarzy, duszenie, ciągniecie za włosy.

Podniecające jest też wlewanie alkoholu z ust do ust podczas pieprzenia na blacie, czy tego typu małe, ale mocno działające gesty. Chyba niewiele kobiet ma fantazje, które podchodzą wręcz pod dewiacje. Albo mało wiem.
Wiązanie rąk, zasłanianie oczu, seks w miejscu pracy. Seks na masce samochodu podczas ulewy. 

A moją niespełnioną fantazją jest trójkąt. Dwie kobiety i facet. 

Nie, nie wiekszosc. Ja takich nie znam a mieszkam na zgnilym moralnie, wyzwolonym zachodzie, gdzie Grey bije rekordy popularnosci. A jednak kobiety majace ochote wyzywanie, bicie po twarzy czy duszenie to mniejszosc. Moze jakies lajtowe klapsy w lozku ale bez przesady. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, intestine_baalism napisał:

Naprawde ta fantazja jest az dziwna dla Ciebie? 

Nie, nie wiekszosc. Ja takich nie znam a mieszkam na zgnilym moralnie, wyzwolonym zachodzie, gdzie Grey bije rekordy popularnosci. A jednak kobiety majace ochote wyzywanie, bicie po twarzy czy duszenie to mniejszosc. Moze jakies lajtowe klapsy w lozku ale bez przesady. 

Tak, ciekawi mnie czemu dorośli ludzie chcą robić takie rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.11.2019 o 12:17, Maarcin_05 napisał:

Fantazja lajtowa ale sądzę, że nie chciał tego zrobić bo wiedział, że w Twojej głowie jest ktoś inny, że chcesz żołnierza a nie jego. On zapewne nie chciał być dla Ciebie kimś innym.

Przecież faceci też lubią jak kobieta przebiera sie w jakies seksowne stoje. Moim zdaniem to najnormalniejsza fantazja jaka moze byc

6 godzin temu, Ringo napisał:

Tak, ciekawi mnie czemu dorośli ludzie chcą robić takie rzeczy.

A ty nie chciałbyś żeby twoja kobieta do łóżka ubrała sie jakos seksowanie? Dla faceta seksowna jest bielizna a dla kobiet strój oficera. Ot co

17 godzin temu, intestine_baalism napisał:

A jednak kobiety majace ochote wyzywanie, bicie po twarzy czy duszenie to mniejszosc.

skąd wiesz? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

A ty nie chciałbyś żeby twoja kobieta do łóżka ubrała sie jakos seksowanie? Dla faceta seksowna jest bielizna a dla kobiet strój oficera. Ot co

Może jestem aseksualny, a może nie chwytam się tak niskich pragnień jak chęć ruchania seksownej dziewczyny, ale takie rzeczy nie dominują w mojej hierarchii potrzeb. Szczerze to mnie śmieszą takie rzeczy, zamiast skupić się na edukacji i kulturze... A zresztą. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lalka napisał:

@Dominika Mam taką samą fantazje. Dwie kobiety i facet. Yh. 

Ogólnie to ja bym chciała żeby kobieta zrobiła mi dobrze. 

Byłaś kiedyś z kobietą? 

Nigdy nie byłam z kobietą. Podobają mi się kobiety, ale jeśli chodzi o moją fantazję to bardziej chciałabym patrzeć jak facet na moich oczach pieprzy inną. Nie ciągnie mnie szczególnie do tego, by kobieta zrobiła mi dobrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 @Dominika Też kiedyś o tym fantazjowałam. 

Teraz skupiam się na tym by kobieta mnie pieściła. Chyba obudziła się we mnie jakaś lesbijska natura. Czasem jak widzę jakąś atrakcyjną kobietę to aż mam dreszcze. Mam nadzieję, że to chwilowe, a jak nie to będę dążyć do trójkąta. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lalka napisał:

 @Dominika Też kiedyś o tym fantazjowałam. 

Teraz skupiam się na tym by kobieta mnie pieściła. Chyba obudziła się we mnie jakaś lesbijska natura. Czasem jak widzę jakąś atrakcyjną kobietę to aż mam dreszcze. Mam nadzieję, że to chwilowe, a jak nie to będę dążyć do trójkąta. 

Tez zwracam uwagę na kobiety. Mam znajomą 100% lesbijkę i kiedyś był jakiś flirt, pociągała mnie, ale chyba gdyby miało dojść do czegoś konkretnego to bym spękała. Skończyło się na niewinnym flirciku. 
Dlaczego masz nadzieję, ze to chwilowe? Spróbuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, czy ja mam jakieś fantazje? 

Prócz tego, że chcę by mnie mój wziął "na śpiocha" kompletnie z zaskoczenia, czyli zrobiłby mi miłą pobudkę w środku nocy, to póki co nic innego mi do głowy nie przychodzi.

Trójkąt? Hm, jakoś tak nie bardzo mnie ciągnie do tego. Choć kiedyś mnie ciekawiło, jakby było jakby mi kobieta zrobiła dobrze ustami...Jedno jest pewne: w mizianiu po plecach/ masażu kobiety są bardzo zmysłowe i wiedzą jak drugą kobietę zadowolić, więc myślę, że w tym przypadku też może być podobnie. Ale czy bym się kiedyś odważyła spróbować? Miałabym chyba opory...

Ale jeśli chodzi o inne kobiety to mam coś takiego, że potrafię się czasem perfidnie patrzyć na nie jak są bardzo zgrabne. No czasem jak przejdzie obok mnie ładnie zbudowana, gustownie ubrana to ciężko mi oderwać wzrok ;) 

Ale nic po za tym. ;) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Lalka napisał:

@Dominika Mam stałego partnera i dziecko w drodze. Dlatego mam nadzieje, że to chwilowe. :D

A prawie spełniłam fantazje za czasów bycia solo ale też spękałam. Nie wiedziałam jak znaleźć jakąś lesbijkę chętną do zrobienia mi dobrze itd. :D

 

Aaa, rozumiem ? 

czyli tylko chciałabyś, by kobieta zrobiła Ci dobrze, ale sama nie czujesz potrzeby odwzajemnienia tego ? 


A wracając do tematu wątku, to zastanawiając się dłużej, kobiety chyba nie mają niezwykłych fantazji. Może nieliczne. 

Po prostu mają być emocje podczas seksu i tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.