Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

   Witam Bracia.

 

Tytuł zainspirował utwór:

 

   Utwór typowo biało rycerski, ale wyrwałem z niego coś co cechuje mnie na moment obecny, nic nie muszę!

No nic, ale tak naprawdę. Muszę tylko umrzeć i wysrać się, po za tym nic. Trochę to rozleniwia, bo lepiej jak bym coś musiał

w sensie obowiązku. Teraz życie ustawiłem sobie w ten sposób że żona i teściowa zapieprzają przy domu i ogrodzie, a ja jako

expert od wszystkiego pokazuję palcem, a właściwie kulą którą wskazuje kierunek, kula ortop. 

 

   Jest to za razem satysfakcjonujące i za razem trochę upośledzające, bo jak baby za Ciebie mają robić, ale sumarum ogarnięte.

Nic nie muszę, ja wszystko mam. Powiecie że można by więcej, ja nie chcę, kobieta, dom, dwóch ogarniętych synków.

Jak nie dostanę od losu czegoś więcej, to dziękuje za to co mam. Więcej czego pieniędzy? Z głodu nie umrę. Lepszej, ładniejszej kobiety?

Nie chcę, nie zawsze było w porzo, ale lata i przyzwyczajenie robią swoje, dla urody? No proszę, jej usta są aksamitne, jak zechce.

Niedługo jadę do sanatorium, trzy tyg rehabilitacji, kobieta chodzi nerwowa, już zamówiła seks w wysokim nadmiarze jak dla mnie,

czyli mam coś zapamiętać. Kocham te jej gierki będąc świadomym.

 

   Temat sanatorium rozwinę jak dojdę do wniosku że jest o czym pisać, czyli Turnus mija a ja niczyja.?

Rozpoznam kto jest do wzięcia, wyłuskam rodzynki i zaatakuję. Oj będzie zabawa. Żeby nie było, mój znajomy ksiądz mówił:

Do buzi to nie grzech!? 

 

   Nie mam już o co prosić stwórcę, prócz zdrowia, mam co chciałem, i nie chcę tego zmieniać. Jak mnie najdzie modlę się za innych,

 żeby im jak najlepiej. Ja już mam i wstyd mi prosić o więcej.

 

 

 

   Tak że ten, z sobotnim wieczorem pozdrawiam, życzę pełnych wzwodów i trzeźwej głowy.

 

Pozdro Bracia.

 

 

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, wroński napisał:

Baw się dobrze.

 

   Nie omieszkam.?

Jak Wrona napisałeś przed chwilą, mówię: O kurwa, forumowy szyderca wziął mnie na tapetę, ja pierdolę!

Ale nie, dzięki Ci bracie, widać też masz tęskne,czułe serce.

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adolf. Jestem z Tobą bracie. Często jak spotykam się ze znajomymi czy rodziną. I ktoś mnie pyta o moje plany na przyszłość. To odpowiadam "nic nie muszę ja już wszystko mam":).

Później często zapada taka niezręczna cisza. No czasami ktoś coś mruknie o egoizmie:).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Adolf napisał:

Nie mam już o co prosić stwórcę

Hmmm?

 

.....generalnie Misiek to coś....

 

Ta.

 

Solary na dachu Ula masz?

Comurcowy satelitarny?

Ponton pod kolor lakieru?

...o szachach nie wspomnę.....

 

.....wyciągarke.......???......

 

        ......hromowaną rurę.....???....

 

Tak to  Misiek hwalipięta o tuningu nie pamięta.

Na fajfy się wybiera, nie dobrawszy lakiera.

Sztywną ramę ma podwozie lecz zapomniał już o mrozie.

Ciska, włącza przełączniki, pokrętłami reguluje, futro w ula swe pasuje.

Szybka lewa, szybka prawa bo szykuje się wyprawa.

Pucu felga, pucu klamka, może jedzie jaka koleżanka.

Do lodówki zapas miodu, byle ul gnał do przodu.

Z tylnej osi piachem sypnoł i sąsiadom jeno kwiknoł.

Zaraz wracam me 'somsiady'.

Sprawdzę tylko autostrady.

Prawą łąpą dusi gaz!

W sanatorium walić CZAS......

 

3 min później......

I .....300km dalej.

 

.....curwa gdzie skierowanie????

 

 

Mocium panie skierowanie ma włączone zaleganie, za regałem gdzieś w sypialni,  między stołem A krzesłami, tuż pod mapą i planami.

 

.....przycisnięte paczką gwoździ, boś remontu nie pouczył tylko się po świecie włuczył.....  

 

 

paprrrpa...

 

 

 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Adolf napisał:

  

 

expert od wszystkiego pokazuję palcem, a właściwie kulą którą wskazuje kierunek, kula ortop. 

 

 

  

Rozpoznam kto jest do wzięcia, wyłuskam rodzynki i zaatakuję. Oj będzie zabawa. Żeby nie było, mój znajomy ksiądz mówił:

Do buzi to nie grzech!? 

 

  

 

ad 1.  Myślałem ,że to będzie kula 7,62x39

 

ad2. Laptopa chyba zabierzesz, aby zdawać relacje na bieżąco. Bez video.

Edytowane przez Rodanek
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 hours ago, Adolf said:


?

 

?  Nie mam już o co prosić stwórcę, prócz zdrowia, mam co chciałem, i nie chcę tego zmieniać. Jak mnie najdzie modlę się za innych,

 żeby im jak najlepiej. Ja już mam i wstyd mi prosić o wiecej

 

 

Chyba jako nieliczny na tym forum nie narzekasz na zly los  a to nasza cecha narodowa :).Strefa konfortu i samozadowolenia ma to do siebie ze nalezy byc przygotowanym na to ze cos tam" w zaswiatach " juz planuje jak nas za uszy z niej wyciagnac .Dlatego nie nalezy sie do tego przyzwyczajac i wciaz nad soba pracowac ( szczegolnie w okresie kiedy nam sie wydaje ze  idzie dobrze ) .Zycze duzo zdrowia Adolf .pozdr

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.