Skocz do zawartości

Skąd się wziął mit matki polki


Piter_1982

Rekomendowane odpowiedzi

Rzeczywiście zaskakujący.

Coś jest na rzeczy z tą propagandą. Ostatnio prowadziłem dialog z pewnym neptykiem wychowanym właśnie w komunie. Podczas moich wywodów o tym, że chłopak potrzebuje męskiego wzorca i bez jego obecności będzie miał braki stwierdził, że to nic. Bo ojciec dziecka nie wykarmi i nie wychowa więc ma być przy matce. No nie wykarmi to racja ale z tym drugim moglibyśmy polemizować. Gość nie radzi sobie z żoną zbyt dobrze. Ma synów którzy rosną na typowych białorycerzy i póki co nie trafia do nich redpill. Próbowałem lecz oni z paniami jeszcze zbyt mało mieli do czynienia. Póki co żyją ideałami. Rosną następne bankomaty jak tato, który  narzeka, że nie radzi sobie z żoną i zasuwa na jej zachcianki ale z nimi na poważne tematy to juz nie potrafi pogadać. Rozum swój ma ale widzę, że bardziej liczy na to, że KK i małżonka go wyręczą. Jak większość zresztą. 

Podoba mi się sposób słowiański na wychowanie chłopaka. W dzisiejszych czasach nierealny niestety. Spartanie też budowali silne społeczeństwo. Takie czasy mamy pora stworzyć odrębne miejsce na ziemi z tymi lepszymi zasadami. Pomarzyć można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Polmartwy napisał:

Ford to był gość. Tak sądząc po faktach historycznych.

Masz rację, ale tak do końca czysty jak kryształ to on nie był.

 

http://www.sww.w.szu.pl/index.php?id=ciekawostki_henry_ford_przyjaciel_nazistow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.