Skocz do zawartości

Czy podbijać do wyższej od siebie dziewczyny?


cst9191

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, jakiś czas temu postanowiłem napisać na FB do pewnej dziewczyny, którą znam z widzenia, krótko pisaliśmy ze sobą, jednak w pewnym momencie wymiana wiadomości się urwała, raczej z mojej winy. Dziewczyna ogólnie ogarnięta i miła, do tego ładna, ale trochę wysoka, wyższa ode mnie, czy wy proponowalibyście randkę na moim miejscu, czy sobie odpuścili? Może ktoś z Was Panowie był w związku z wyższą od siebie dziewczyną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbować! Im więcej prób, tym większe doświadczenie. Im więcej odrzuceń, tym twardsza dupa.

 

Natomiast szanse na powodzenie oceniam jako niewielkie. Chyba że kobieta jest naprawdę BARDZO wysoka (185+ cm) i nie może zbyt realistycznie liczyć na znalezienie partnera wyższego od siebie.

5 minutes ago, masculum said:

Jeszcze pytanie, czy ona woli wyższych czy niższych

99/100 przypadków woli wyższych :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, leto napisał:

Próbować! Im więcej prób, tym większe doświadczenie. Im więcej odrzuceń, tym twardsza dupa.

 

Natomiast szanse na powodzenie oceniam jako niewielkie. Chyba że kobieta jest naprawdę BARDZO wysoka (185+ cm) i nie może zbyt realistycznie liczyć na znalezienie partnera wyższego od siebie.

99/100 przypadków woli wyższych :D

@leto jest wyższa o kilka cm, ja mam 173, ona około 178 :-) Niestety lubi chodzić w szpilkach, więc sytuacja się pogarsza.

@dyletant myślę, że jednak nie... W sumie się okaże niedługo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow @wroński!

 

Miałem kiedyś takiego kumpla w liceum, gość miał pewnie max 170cm wzrostu i bez kitu był największym Chadem naszego rocznika, nie mógł się opędzić od lasek. To prawda, że od każdej reguły jest dużo wyjątków.

Kurde, po prawdzie to sam bym chętnie spróbował jak to jest z kobietą 15cm wyższą ode mnie (bo lubię eksperymenty), ale tu już bym wchodził w temat 200+ cm, ze świecą takiej szukać. No i zostaje mi chyba na zawsze trwanie w tym stereotypie wyższy mężczyzna-niższa kobieta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 168, znaczy kiedyś miałem bo się pewnie trochę zdeptałem.

5 minut temu, leto napisał:

sam bym chętnie spróbował jak to jest z kobietą 15cm wyższą ode mnie

Całkiem normalnie, w łóżku się wyrównuje. Weź pod uwagę, że ładny kawałek tego wzrostu to nogi.

A tak o to a. jej problem jak widzi w tym problem, b. masz oczy na poziomie jej cycków (w wersji hard) :)

Wysokie dziewczyny po prostu mają lepsze proporcje, a przynajmniej większe szanse na złapanie proporcji.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, cst9191 napisał:

Może ktoś z Was Panowie był w związku z wyższą od siebie dziewczyną?

Miałem tak, panna o pół głowy wyższa. Początkowo dziwne uczucie, przeszło. 

Pogoniłem, charakter miała wyjątkowo niskich lotów.

 

Inna sytuacja, wzrost podobny ale raczej z lekką jej przewagą. Na wysokim obcasie, wiadomo. 

Było ok. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cst9191, działaj. Ostatnio była u mnie panna, która kilka dni wcześniej powiedziała swojej przyjaciółce, że jestem dla niej za niski - na niewielkim obcasie jest faktycznie wyższa, ma jakieś 178cm - a jak doszło, co do czego, to było bardzo sympatycznie ?. Wszystko siedzi w głowie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że warto, może niewiasta się nawet ucieszy, że pomimo jej wzrostu ktoś do niej podbija. Wysokie panie nie czują się atrakcyjniejsze od takich co mają po 165 cm więc możesz nawet coś ugrać, jakąś ciepłą rozmowe, numerek, ale na związek raczej nie licz.

 

Kim ona jest z zawodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbijał panie kolego :) Nie masz nic do stracenia, jak nie spróbujesz to się nie przekonasz.

Ja podbijałem do wyższych od siebie od około 5 do 10 cm i rezultaty nie były takie złe...

Co prawda związku nie chciały, ale już jak wysokie były mną zainteresowane to luźne relacje(seks był) i różne zabawy bez zobowiązań były całkiem, całkiem na plus.

 

Edytowane przez matek919
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, cst9191 napisał:

Niestety lubi chodzić w szpilkach, więc sytuacja się pogarsza.

 

   Jeżeli ubiera szpilki na spotkanie z Tobą, będąc świadoma tego że jesteś niższy, to jak dla mnie tą różnicę wzrostu chce zaznaczyć,

jest to jej atut i brak szacunku do Ciebie. Tak jak koledzy wcześniej napisali, wszystko siedzi w Twojej głowie. Samo to że poruszyłeś tą sprawę

zakładając wątek świadczy o tym że masz z tym problem. 

   Jedź na wyjebce, nie ta to inna, wtedy wszystko powinno się ułożyć w pozycji horyzontalnej z korzyścią dla obu stron.?

 

Pozdro.

 

   Ps: Nie bój się użyć w szermierce z nią słów, riposty tego rodzaju tekstów:

- wysoka do nieba, a głupia jak nie trzeba,

-jak ty stałaś w kolejce po wzrost, to, to ja po rozum, itp...

Ona musi wiedzieć że masz na nią wyjebane, to podstawa.

 

Pewnie się zbiesi i odejdzie, ale satysfakcja będzie po Twojej stronie.

Jeszcze jedno, powiedz jej że te szpile to chyba jakieś tanie i nie wyjściowe, to ją zaboli i jeżeli dalej będziecie się spotykać to albo lepsze szpile, albo pantofelki. 

To będzie wyznacznik jej zainteresowania Tobą.

Edytowane przez Adolf
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, Adolf said:

Jeżeli ubiera szpilki na spotkanie z Tobą, będąc świadoma tego że jesteś niższy, to jak dla mnie tą różnicę wzrostu chce zaznaczyć,

Możliwe że tak jest, ale z drugiej strony - moja niedawna gf sprzedała mi taki temat, że jak dziewczyna dobiera idealnie majtki pod stanik, to znaczy że była bardzo zainteresowana. Może coś podobnego jest z tymi szpilkami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Adolf napisał:

Jeżeli ubiera szpilki na spotkanie z Tobą, będąc świadoma tego że jesteś niższy, to jak dla mnie tą różnicę wzrostu chce zaznaczyć,

jest to jej atut i brak szacunku do Ciebie

Z tym brakiem szacunkiem bym nie przesadzał, jakby go nie miała to by się z nim nie spotkała :) .

 

Ewentualnie może chce się bardziej jemu podobać, szpilki dodają seksapilu, wszystko zależy od tego kto w jakim kierunku patrzy na dany temat, więc reasumując tak jak zaznaczyłeś, wszystko jest w głowię.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, LiderMen napisał:

A ty myślisz, że po co jest obowiązek wożenia koła zapasowego?

Przypomniała mi się zabawna sytuacja znajomego, związana z kołem, za każdym razem gdzie nie miał miejsca do parkowania w dużym mieście, stawał gdzieś w niedozwolonym miejscu wyciągał i sam sobie zakładał żółtą blokadę na koło, a skąd On miał to blokadę, grom wie :D:D .

Edytowane przez The Motha
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, leto napisał:

Miałem kiedyś takiego kumpla w liceum, gość miał pewnie max 170cm wzrostu i bez kitu był największym Chadem naszego rocznika, nie mógł się opędzić od lasek.

Też znałem takiego gościa chyba nawet nie miał 170 a wyrywał laski jakie chciał - charyzma, pewność siebie, dobry bajer itd - niekiedy obserwowałem co koleś wyrabia i mnie zatykało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.