Skocz do zawartości

Czy facet powinien golić miejsca intymne?


deleteduser45

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to pierdole, nie golę. Ale moją opinią się nie sugeruj, ja jestem stary abnegat. Wszystkie moje partnerki w tym roku były niepalące, w przeciwieństwie do mnie - to nie znaczy, że moje palenie jest spoko :D

Co do opinii kobiet, z którymi dane mi było ostatnimi laty obcować intymnie, to są naprawdę różnorodne, tak samo jak to, jaką one same miały fryzurę intymną. W ogóle wydaje mi się że to nie jest najważniejszy problem na świecie.

Edytowane przez leto
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa że właśnie wyszedłem z łaźni i jestem po w/w zabiegu.

I wiesz co ci powiem?

 

I feel fresher... i feel better!

 

Jeśli chodzi ci o kobiety:

Są takie, które nie lubią włosów w miejscach intymnych (bo same ich nie mają) i nie rozumieją, że to nie jest kwestia wyboru a genetyki.

Inne np. przepadają za nimi (tutaj doszukiwałbym się pozytywnych aspektów związanych z charakterem kobiety), oraz takie którym jest to obojętne (spotkałem wszystkie).

 

Co daje depilacja?

Mi przede wszystkim poczucie higieny, jednak nie należy zapominać o ważnej roli włosa w naszym ciele:

- jako przewodnika receptorów czuciowych

- funkcji ochronnej

- czy też odprowadzania potu (dzięki czemu nie leje się z nas jak z wiadra)

 

Poza tym, jest takie powiedzenie odnośnie kaca: "lubię mieć kaca bo się nawracam" (i dokładnie tak mam), tak samo jest w przypadku golenia włosia w niechcianych miejscach - stymulujesz organizm i gruczoły do wytworzenia nowego włosa.

Ps.

Mam nadzieję, że zaruchasz ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do pytania ale jeżeli chodzi o klatę ? Czy golicie klatę i brzuch ? Jeżeli tak to czy na nogach rękach zostawiacie włosy ? Bo moim zdaniem trochę głupio klatę brzuch ogolona a nogi owłosione ???  Ćwiczę na siłowni i ktoś mówił Że ogolona klata optycznie wydaje się większa . 
a jak jest u was ? 

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, powerade napisał:

ktoś mówił Że

??? Chodzisz tam żeby się przypodobać jakiejś pizdolinie czy po to żeby poprawić samopoczucie?

Nic nie musisz golić chociaż czasem widzę takich ludzi. Śmieszy mnie to a w gruncie rzeczy gówno mi do tego.

Ja klaty ani brzucha nie ruszam.

https://www.youtube.com/watch?v=5lIAXpzHMUE

Edytowane przez dyletant
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W życiu się nie goliłem, to jakiś chory, odpedalski pomysł /ble.

Raz sobie włosy przy pachach skróciłem bo mi wystawały takie pęki, że trochę syfiasto to wyglądało.

Strzygę się, włosy w nosie czasem przetrzebię i tyle.

 

Kiedyś jak byłem na robotach w Holandii mieszkałem w pokoju z pederastą, ten to cały był wystrzyżony.

Znaczy coś tam mówił, że ma panienkę w kraju, ale czuć było pederastę.

Makabra.

Edytowane przez wroński
  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie powinien golić! Nie jest dzieckiem aby pozbawiać się tam owłosienia, bo tak chcą lewacy albo jakaś Karyna. 

Jeżeli uzna za stosowne, może krótko przyciąć; co sam praktykuję i polecam. 

 

Co do odczuć partnerek, praktycznie żadnej moje męskie owłosienie nie przeszkadzało. Zarówno krótkie jak i dłuższe. 

 

 

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, Morfeusz said:

pozbawiać się tam owłosienia, bo tak chcą lewacy albo jakaś Karyna

Znowu te stereotypy. Spośród moich partnerek, z tego, co pamiętam, najbardziej fanatycznie goląca się na zero była jednocześnie jedną z najbardziej prawicowych.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, dyletant napisał:

A co ma starego zapytać? Czy może mame?

 

To może tak na próbę ogoli se pół, jedną stronę znaczy i potem zdecyduje, zapuszczać z powrotem czy nie.

 

Tak mi się przypomniało, że miałem kiedyś ładnie wygolone przedramię, ale to jak noże sprawdzałem czy golą :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siurka i pachy na zero. Na klacie nie mam włosów i w sumie to mi pasuje. Brzuch też niezarośnięty a zarost na twarzy ogarniam trymerem i lekko maszynką. 

 

Aaa no i jeszcze od czasu do czasu golę nogi. Przy korzystaniu z fizjo albo innych zabiegów jest to po prostu pomocne jak się uprawia sport. Pozdr ?

Edytowane przez Młody Samiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.