Skocz do zawartości

Czy facet powinien golić miejsca intymne?


deleteduser45

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że to powinna być kwestia indywidualna wasza i partnerki.

Ja czuję się bardziej komfortowo i higienicznie bez owłosienia w tych miejscach a poza tym członek wizualnie wygląda na większy.

Pamiętam zaskoczenie mojej byłej jak zdjąłem spodnie będąc wygolonym.

Z początku była zaskoczona, ale później mówiła, że w sumie to się jej podoba bo nie drapie i ma większą ochotę aby zejść tam na dół ustami - kłaki nie będą lądowały w ustach.

Edytowane przez rusti
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ugułem to muszę Wam się przyznać, że trick z tym, że penis wygląda bardziej okazale po wygoleniu się na zero, sprzedała mi jedna kochanka z dawnych czasów. Ale proszę ja Was, komu by się chciało. Jak masz 30cm to po cholerę wyglądać na 35? xddddd

@Xin zaiste smutne jest że nie tak często spotyka się kobiety które są into rimming.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Golę włosy, nos, brwi, tyłek, jajca, głowę, pachę ręce, nogi i tyłek bo tak jest modnie i kobity będą mnie kcieć. A szczególnie te panie będą mnie kcieć z telewizora co polują na prezesów....łeeee....czekaj.... nie jestem prezesem to walić to nie golę.

 

P.S To kwestia indywidualna są fani łysiny i dżungli amazońskich, rób tak by Ci było wygodnie i ewentualnie partnerce tylko dowiedz się co jest wygodne dla niej, zanim zaczniesz forsować jakieś widzimisię kogoś na swoje ciało.

 

Pozdrawiam.

 

Edytowane przez SzatanKrieger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, Ringo said:

W jaki sposób się golić na dole żeby niczego sobie nie uszkodzić? xD Zawsze podcinam ale spróbowałbym obciąć całe owłosienie, ale jakoś mam problem z golarką na jajach xD 

Jak opier... dzielisz na zero jednorazówką to tragedii nie będzie, pamiętaj tylko żeby nigdy nie golić pod włos, a po goleniu (i jeszcze raz następnego dnia) zdezynfekować.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minutes ago, leto said:

Jak opier... dzielisz na zero jednorazówką to tragedii nie będzie, pamiętaj tylko żeby nigdy nie golić pod włos, a po goleniu (i jeszcze raz następnego dnia) zdezynfekować.

Swoją drogą techniki golenia się nauczyła mnie jedna moja ex. I jak tu nie kochać kobiet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, powerade napisał:

Dołączam się do pytania ale jeżeli chodzi o klatę ? Czy golicie klatę i brzuch ? Jeżeli tak to czy na nogach rękach zostawiacie włosy ? Bo moim zdaniem trochę głupio klatę brzuch ogolona a nogi owłosione ???  Ćwiczę na siłowni i ktoś mówił Że ogolona klata optycznie wydaje się większa . 
a jak jest u was ? 

Depilacja klaty, brzucha, rąk nóg?? Why??? O matko, Panowie nie róbcie tego? Zarośnięta klata, brzuch i ręce są miodzio? 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.