Skocz do zawartości

Czy facet powinien golić miejsca intymne?


deleteduser45

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam mam swój złoty standard i przestałem to kminić już dawno temu, gole wszystko po całości maszynką do włosów na 5-6mm,

a później jaja na zero .. Jaja zawsze gole żyletkami z włosem, Nigdy nie dotykam ich maszynką elenktyczną bez nakładki.

Próbowałem, ze 3 razy i tyle samo razy skończyło się to raną na półtorej tygodnia ... 

 

Nie jestem zwolennikiem wszystkiego na zero, bo to strasznie komicznie wygląda, jak facet ma

wygolone kąpielówki...gąszcz..pusto..gąszcz.. im bardziej facet naturalnie owłosiony, tym gorzej to wygląda ..

I straszna lipa wejść z czymś takim na przykład pod prysznic na siłowni..

 

Co to daje, raz, że pani na dzień dobry dostaje przekaz, że "zająłeś się tym miejscem", więc nie powinna się spodziewać żadnych niespodzianek,

w tym również nieoczekiwanych zapachów, a dwa, że ogolone jaja aż się kuszą żeby wziąć je do buzi .. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, StatusQuo napisał:

a dwa, że ogolone jaja aż się kuszą żeby wziąć je do buzi

Robi się dziwnie...

 

Przycinanie ujdzie. Ale golenie pach czy fiuta na 0?! Meh, a klaty to już homoseksualizm pełny.

IMHO.

Edytowane przez Exar
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Exar napisał:

Meh, a klaty to już homoseksualizm pełny.

IMHO.

Jeszcze nie spotkałem geja z ogoloną klatą. Ale może masz inne doświadczenia. 

 

Ogólnie to u siebie  nadmiernego owłosienia nie lubię, bo czuję się brudny, ale u innych panów mi jakoś bardzo nie przeszkadza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Exar

Są kobiety, które nie mają nic przeciwko zarostowi tam, a są takie, które jak nie masz wygolonych pach i łoniaków to masz

w plecy .. Chyba statystycznie lepiej jednak je jakoś przyciąć, bo nigdy nie wiadomo na kogo trafisz ..

 

Jeśli chodzi o klatę, to nigdy nie przeszło przez myśl i nie widzę takiej potrzeby ..

Tu wydaje mi się, że chyba statystyka jeśli chodzi o preferencje pań idzie raczej w stronę owłosionej klaty :)

 

Jak nie ogolisz pach, albo ich mocno nie przytniesz, to 3/4 antyperspirantu ląduje na włosach, a nie na skórze pach, więc

to podyktowane jest względami praktycznymi u mnie ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy Panowie, niepotrzebne rozkminianie tematu.
Prawda jest taka, że 90% zależy od partnerki. Gole jajka od wieków, bo jest mi tak wygodnie i moje eks również tak wolały.
Natomiast zdarzały się takie, które wyraźnie dawały znać, że lubią w bokserkach puszczę.
Słowem: podjąć temat z partnerką, spytać, czy woli powierzchnię gładką jak dupa niemowlęcia, czy ma być zarośnięty. I tyle. Zadałem mojej obecnej partnerce takie pytanie na początku współżycia i nie miałem z tym problemów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Rybecki napisał:

Prawda jest taka, że 90% zależy od partnerki.

Ta, a jak partnerka chce, to też sobie cipę należy wyhodować?

 

Od partnerki zależy 50% i ani promila więcej.

A tak już zupełnie naprawdę to granica funkcji F(ile zależy) dąży granicznie do 3% (3 otwory do wyboru) im bliżej jest mężczyźnie do Chada.

Godzinę temu, leto napisał:

Swoją drogą - czy Was też irytuje, gdy kobiety mówią o mężczyznach per "facet"? No nie wiem kurde ja tak na serio, w poważnych rozmowach nie mówię o kobietach "dupy" czy "loszki".

Na początku zawsze kończy się zjebką, potem już pamiętają.

Edytowane przez Exar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dyletant napisał:

@leto mnie tak, to takie zabawkowe, weszło w nawyk i śmiga w obiegu potocznej mowy.

Ciekawostka - kiedyś słowo "kobieta" było obraźliwe i nikt nie ważyłby się tak nazwać damy w towarzystwie:

st.pol. kob  chlew (jedna z możliwości; obrządzanie świń należało do obowiązków kobiecych) 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.